Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 Selamlar..
 Cum 05 Eyl, 2008 04:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Öncelikle herkese selamlar.. Sitede emegi geçen herkese de ellerinize saglik diyorum
Ve kendimden bahsedeyim arkadaslar..

Benim acilen kilo vermem lazm. 10 kiloya yakin kilo verdim 1 ay içinde ancak ayni sekilde toparlayamadim kendimi ve hepsini almadim tabiki Very Happy suan verdigim kiloyu koruyorum. 100e dayanmisti kilom 99,5 kiloydum.. Simdi 90-91 kilo geliyorum. 1,71 boyum var ve 62 kilo olmak istiyorum Sad bu zamana kadar 60li kilolari hiç görmedim en asagi 70 gördüm. ufakligimdan beri bu kilolar dert bende.. Bana yardimlarinizi esirgemezseniz cok sevinirim..
Saygilar..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 sevgili fırtına1986
 Cum 05 Eyl, 2008 14:03

Merhabalar,
Mesajında bir ayda 10 kilo verdiğini yazmışsın.Bu oldukça fazla ve sağlıksız.Muhtemelen metabolizmanı bozdun ve şu an da o yüzden zorlanıyorsun.
İdeal olanı sağlıklı olanı ayda 3-4 kilo vermektir.Dengeli bir diyetle ve tabi ki takiple.Yazılarıma bir göz atmanı öneriyorum.Sormak istediklerin olduğunda da bana ulaşabilirsin.Sevgiler..

www.diyetisyen.wordpress.com
www.diyetvesaglik.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Eyl, 2008 15:52

ilginiz icin tesekkur ediyorum. Ben bundan 2 sene once falan 8ayda 25 kilo vermistim akupunktur ile.. beslenmem gayet yolunda giderken almanyaya gitmem gerekti orda sekerleri yemeye bir basladim ve verdigim kilolari geri aldim Sad dikkat etmeye devam etseydim de keske geri almasaydim.. Mart ayinda Tıpa diyetisyene gittim ve akupunktur diyetinden kac kalori aldigimi sordu bana.. oldukca dusuktu kalorisi 1000in altindaydi ve doktor hanim yanlis oldugunu 1000in altindaki diyetlerde metabolizmanin bozuldugunu soyledi.. diyet verdi ancak kilom bir turlu inmedi.. gramajlari mi ayarlayamadim naptim anlayamadim.. Kendim uyguladigim bir yontemle verdim 10 kilo ama sporun cok etkisi olmustur cok spor yaptim. ama su 1 aydir canim hep yemek istiyor ama dikkat etmeye calisiyorum. kacirdigim zaman da evde bisiklet ve yuruyus bandini kullaniyorum. ama suan sadece yedigimi yaktigim icin kilo veremiyorum napacagimi sasirdim.. Sad((

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Eyl, 2008 18:56

Akapunktura birşey demiyoruz ama akapunktur yapılırken özür dilerim ama saçma sapan bir diyet uygulanıyor.Bunun hiçbir şekilde bilimsel açıklaması bir açıklaması yok.Sonunda metabolizma şaşıyor ve düzene koyana kadar da akla karayı seçiyoruz.Bir beslenme uzmanında yardım alın.Düzenli ve sık aralıklı kontrollerle pes etmeden devam edin.Canınınızı sıkmayın olacaktır.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 05 Eyl, 2008 20:48

Buarada sitenizi ziyaret ettim gercekten cok faydali bilgiler var.. Bilgilerinizi bizlerle paylastiginiz icin tesekkurler.. evet cok haklisiniz.. beslenme uzmanina gidecegim tekrardan. kilo veremedigim icin doktora tekrar cikmaya utanmistim. Pazartesi buyuk ihtimal giderim..

Üye
Üye

turkey.gif
Iıı ! (Başlık yok)
 Cmt 06 Eyl, 2008 17:42

Dünden beri diyetimi ve sporumu yapmaya çalışıyorum. Bugün acayip derecede tutuyorum kendimi iştahım oldukça açık Sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Eyl, 2008 20:23

ben yemeklerden önce bi kaşık keten tohumu ve bir bardak su içiyorum oruç tuttuğum halde iftarlarda tıkanmama yol açıyor çok yiyemiyorum iştah kesmek iç,n iyi bir yöntem bide elinde hep su şişesi olsun yudumla hem metobalizmayı hızlanrıyor hemde acıkmanı önlüyor

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 07 Eyl, 2008 15:15

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.yarından sonra oruca bende devam edecegim mazeretimden dolayı oruc tutamadım 3gündür. Ramazan diyeti de yok ne yapabilirim sizce ?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Eyl, 2008 22:57

Sonunda iştahım kesildi ve kilomdaki gramlarda oynama başladı çok mutluyum Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 keten tohumu
 Cum 12 Eyl, 2008 10:20

Keten tohumu içerdiği yağ asitleri ve posa içeriği açısından oldukça kıymetli.Posa içeriği yüksek olduğu için acıkma hissini uzatıyor.Süte,yoğurda(yarımyağlı) veya salatalara ilave edebilirsiniz.
Ancak miktarına dikkat etmeli.Günde 2 yemek kaşığını geçmemenizi öneririm bağırsaklarda sorun olabiliyor.
Sevgilerle..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.