Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 merhabalarr...
 Pts 25 Ağu, 2008 09:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Herkese günaydın
ben konyadan tülin
hayatım sürekli diyet yapmakla geçti.Ve artık herşeyden bıktım.Sürekli kilo ver sonra al.Birileri bana yardım etsin lütfen Crying or Very sad inanın bıktım ya.Herkesin beni görünce aa zayfılamışssın sonra kilo alıncada.arkamdan aaa tülin kilo almış.Bıktım bunlardan ya bıktım.Biri çıkınca karşıma 10 kilo versen harika olurdu demesinden de bıktım ya herşeyden bıktım Crying or Very sad
Bütün yöntemleri denedim herşeyi.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 14:36

hoşgeldin cnım. bende konyadayım. aman herkesin dediğine bakma sen. sen sağılığına bak. yarın sen kilo verince bir sürü de aman nasıl verdin deyip peşinde dolaşacaklar. o yüzden takma bile bence. Very Happy
herşeyi denedim demişsin biz burda irade + motivasyon uygulamsı yapıyoruz. sen de bize katıl Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 teşk.ederim.
 Çar 27 Ağu, 2008 09:56

Merhaba
Teşk.ederim yasemincim.Bende bu sitede kimse beni duymuyormu diyordum.Demek birileri varmış.Bugün sabah güne çok kötü başladım.28 yıldır diyet yapmaktan öggghhh geldi artık.Yoruldum inan.Bıktım.Kilo ver al ver al.Ne biçim iradem varmış benim.Kendime kızıyorum sürekli.

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Ağu, 2008 10:50

tülin böyle demeni birakmani öneririm öyle olduysa bile artik kendine yeni bir yön cizmeye bak yani ben bu sefer son olucak ve basaracagim de kendine gecmisi unut hatalarindan ders almissindir...simdi dkz yi uygulamaya calis. kendine g+ven ve inan o zaman zayiflamaya baslarsin ama hep ayni seyler üzerinde durma. bende hep aliyorum veriyorum diye söylenirdim ama problem yine benden kaynaklaniyor demmkki kilo verdigimizde yanlis yöntemi uygulamisiz...ama artik dogru yöntem karsimizda acikinca yiyip dpyunca yemegi birakmak bu kadar dogal bir mekanizma olamaz Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Ağu, 2008 13:05

merhaba kzlar,
tülincim adaşım çok güzel anlatmış canımm. mutlaka yaseminin yazdığı sayfaya bakmalısın. çok güzel tavsiyelr var. Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.