Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 diyet
 Sal 19 Ağu, 2008 17:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar bende aranıza katıldım uzun zamandır ara ara bu siteye bakıyorum.bvügün üye oldum.78 kiloyum.
60 kiloya inmek istiyorum.özelliklede yılbaşına kadar 10 kilo vermek istiyorum.bana destek olurmusunuz.nasıl yöntemler uyguluyorsunuz.bundan 3 yıl önce 73 kilo idim diyetisyene giderek 14 kilo verdim ve fazlasıyla aldım tekrar kilomu.her şey layt ürünlerdi ve tartıyla tartarak yiyordum tüm yediklerimi.şimdi ise cesaretim yok.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 22:35

Cesaret ve yapabileceğine inanmak korkuyu defeden en güzel iki şey sevgili Canısı7172.Ki sen daha önce bunu basarmışsın ve diyete baslamaya karar verdiğine göre yolu yarılamışsında Smile Eminim yine yapacaksın ve o en cok sevdiğin elbiselerin icine tekrar gireceksin,sadece sabır gerekli.Ben kendi adıma her zaman yanındayım ve destekcinim.Başarılar Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:06

canım çok teşekkür ederim.hepimiz birbirimize yardımcı olamalıyız.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:35

evet kesinlikle,burada bulunusumuzun amacı bu değil mi Smile
2 hafta önce tatildeydim,biriyle tanıstım,bir arkadaşımın cocukluk arkadaşı.arkadaşım tanıyamadı,o kendini tanıtıyor ısrarla arkadaşım yok cıkaramadım diyor,cocuk 155 kiloymus,2 yılda tam 62 kilo vermiş,gözbebeklerim kocaman oldu bunu duyunca.62 kilo ne demekti,aramızdan bazıları şu an 62 kilo düsünsenize Smile yani ben yine patavatsız davranarak " ee senin icinden insan cıkmıs" dedim Smile
ve inanki o gece normal kıyafetlerle gördüğüm ve icimden kesin sarkmıştır şimdi vücudu diyerek kendimi avuttugum o kişiyi,sabah plajda da gördüm,ve inanki hic bir yerinde sarkma yoktu,tam tersi taş gibi tabiri ona uygundu Smile işte beni tam olarak harekete geciren olay budur,herkese de örnek olmalı değil mi muhteşem bir örnek bu cocuk Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:41

evet inanılmaz bi başarı.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:45

yaa hollywood diyeti uygulamış diyetlerinden birinde,en cok ondan sonuc aldım diyor,ama günde yarım saat spor var diyette o 1 saat yapmış ve 1 ayda 12-16 kilo garantisi var yazıyor her yerde,tabi ki metobolizmadan metobolizmaya değişir ama iddaalı bir sonuc bu kadar kısa sürede Smile hic denediniz mi hollywood diyetini bilmiyorum ama bana ilk iki günü atlattıktan sonra kolay geldi,cünkü ilk iki gün sadece sınırsız meyve suyu var Very Happy denesem mi acaba bende bu diyeti Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:48

goldcum bilmiyorum ama o tür diyetlerle kilo veriyosun ama sonra tekrar alınılıyor kilolar .

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:51

ya ben şuna inanıyorum evet işin başında herkes böyle der onu da biliyorum ama kendi adıma yaşam bicimi haline dönüştürmeliyim artık,hani diyorum bir ay sıksam dişimi diyet bittikten sonra tekrar o düzeni koruyabilir miyim,düşünsene,hayal etsene,zayıflamışsın-ki kendi adıma yıllar sonra gelen büyük değişim olacak-insanların tepkileri seni mutlu edecek ve koruma istegin artacak Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 11:57

canım diyetten sonra zaten korumak çok önemli.ben 3 yıl öce 14 kilo verdim.73 kilo ile başlamıtım diyete.59 kilo olmuştum.ve o kadar güzel bi duygu ki tarifi imkansız.aynada kendin görüyosun ve etrafından gelen güzel sözler inanılmaz mutluluk. hatta bana çok zayıflamışın hasta felan değilsin değilmi diyenler bile oldu.ve viraz kilo al deyenlar.ben de bi kilo ladım 3 senede şimdi 78-79 arası kilom.yakında seksen olacak heralde firenlemessem.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Ağu, 2008 12:04

hayırrrrrrr Smile merak etme sen el elele vericez kiloları Smile ben gecen yıl 1 yıl yurt dışında kaldım ve bir mucize bekliyordum döndüğümde zayıflıycam ve herkes sasırmıs olacak Very Happy tabi pasaport kontrolünden gecerken aklımdan bunlar geciyordu,kilomun üstüne 10 kilo daha ekleyip döndüm Very Happy insanlar ben ordayken maillerinde işte seni rüyamızda gördük gold şöyle zayıftın,harikaydı diyerek gaz veriyorlardı Very Happy bende sabaha karsı görmüşsünüzdür o rüya tersine cıkar diyordum Very Happy herşey cok güzel olacak eminim artık Smile basarıcaz hepberaber Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.