Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 slm arkadaşlar
 Per 31 Tem, 2008 22:38
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım kendimi kısaca anlatim kendimi bildim bileli kiloluyum malesef kendimlede barışık oldugum söylenemez bu kilolar yüzünden sanki herkez arkamdan benim kilolarım hakkında konuşuyolarmış gibi geliyo aslında arkamdan değil yüzüme karsıda cogu kez nekadar kilolu oldugum söylendi hep takmıyomuş gibi yapıyodum ama aslında cok umursuyodum Sad insanların sürekli kilolarımı söylemesine sinir oluyorum 22 yasındayım ama hiç diyet yapmamıştım hep böyleydim çünkü nasılsa zayıflamam diyodum bi gün babam beni zorla zabıta sınavına götürdü baba onda kilo boy orantılı olur dedim dinletemedim okadar insanın içinde beni tartıya cıkardılar senelerdir tartıya hiç cıkmayan beni tartı 84ü gösterdi adam arkamdan kafayı salladı olmaz diye camdan görüm yerin dibine girdim sanki ogünden sonra diyete basladım suan 70 kiloyum babama ogün çok kızmıştım ama şimdi daha iyiyim sayesinde herkez ne güzel olmuşsun dedikçe kendime güvenim geliyo artık kıyafet almak hosuma gidiyo sanki ruhum özgürleşiyo kendimi sevmeye başladım 65 i görsem ah ne güzel olur en güzel caglarımda kendimden nefret ederek gecirdim bu cok kötü her seyde kendini geri cekiyosun kiloların yüzünden bu siteyi bulmam cok güzel oldu içimi döktüm insallah devamı gelir kilo vermemin Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Ağu, 2008 10:31

inşallah özlemcim. bu arada nasıl verdin bize de anlat toptan kurtulalım bu dertten Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 03 Ağu, 2008 18:48

beynimde yemek yemeğe isteğini bitirdim önce yemesemde olur dedim bazı besinleri yeşil cay içtim daha cok hareketli oldum yatarak tv izleme keyfimi ortadan kaldırdım kepek ekmeği yiyorum en önemlisi daha hareketli olmam galiba evde kendimce spor yaptım eger fırsatınız oursa yürümek cok önemliymiş ben yapamıyorum yapmayı cok isterdim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Pts 04 Ağu, 2008 18:04

slm arkadaşlar yeni üyeyim bende. 1 temmuzda spora ve diyete başladım.. diyet demek doğru olmaz tabi.. tamamen yeme alışkanlığımı değiştirdim. abur cuburu bıraktım. günde tek öğün yerdim ben kahvaltı yapmazdım öğle yemeğini de 4 gbi yerdim akşam da yatana kadr abut cubur yerdim.. şimdiysen düzenli bi şekilde öğünlere uyuyaorum.
hayatımda yemediğim kadr yemk yiyorum.. sedece diyet ürünler değil.. ablam 1 aylığına istanbula gelmişti ve gezerken hep dışarda yemk yiyoduk mcdonaldsa epey gittim Wink
en yağlı yemekleri de yedim ama bunları erken saatte yemeğe özen gösterdim tabiki sporun da önemi büyük 83 kiloyla başladım şimdi 75. eylülde bırakıcam sporu Sad çünkü okul dersane derken vakit kalmıyo öss ye hazırlanıcam bide. sürekli oturucam yani Sad ama ayda 1 kilo versem de artk yetr bana çünkü devamlıu olucak Very Happy 17 yaşındayım vee 18 imde zayıf olucam Cool

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Ağu, 2008 22:11

suanda 68 kiloyum arkadaslar daha yolum var ama bugunlarde morekim cok bozuk arkamdan o verdigi kiloları geri alır demişler Sad gercekten alırmıyım diye korkmaya basladım hedefim 60 ama 68 bile razı olmaya baslıycam nerdeyse yeniden 80leri görmek istemiyorum offf ya insana morel vercekleri yerde Crying or Very sad ya napmam gerekiyo benim yeniden kilo almam için ben genelde froma aksamları giriyorum ama kimse olmadıgı için giriş yapmıyorum neden kimse aksamları gelmiyo Sad beni en iyi siz anlarsınız

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Ağu, 2008 23:23

özlem takma kafana onu diyenleride hic umursama sadece seni kiskaniyorlardir. Eger kendine inaniyorsan ve g+veniyorsan almazsin bu kilolari. saglikli bir sekilde beslenmeye devam edersen ve sporunu hic aksatmazsan sabit kalirsin kilonda yani almazsin...kulak asma onlarin dediklerine aynen yolun devam et.

gercekten taktir ettim süper vermissin kilolarini..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Ağu, 2008 12:51

adaşımın yazısının altına imzamı atarım Very Happy

sakın düşünüp de stres yapma emi Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Ağu, 2008 19:40

ah aah bide ben kendime bu kadar teselli verebilsem buda yetmezmiş gibi tartıda bozulda kilomuda ögrenemiyorum Confused desteginiz için tesekkürler arkadaslar spor yapamıyorum kendimce fazla hareket etmeye calısıyorum evde bütün gün oturarak calısıyorumişte maalesef en büyük dezavantajım o bence genede almıycam onlara inat dahada vericem Laughing catlasınlar inş(ne kötüyüm dimi)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 04 Eyl, 2008 16:18

işallah istediğin gibi olursun özlemcim hepimizn derdi bu yaa.bn de bugün katıldım foruma vermem gereken tam 20kilo var..olucak işallh

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 04 Eyl, 2008 22:09

tebrik ediyorum sizi basarılar

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.