Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Fikir zayıflamak istiyormusun
 Cum 30 Ekm, 2009 01:43
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

eğer zayıflamak istiyorsan Zayıflamak İstiyorum tam sizin aradığınız site olabilir.İsterseni bir kotrol edin.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 103 kiloya....
 Sal 10 Ağu, 2010 22:37

bence bi karar vermelisi...kilolu olmanın ne kadar iğrenç ve dayanılmaz bir durum olduğunu unutmamalısın
ayrıca sabırlı olmalı ve hayal kurmalısın...sevgiler
ben bir zamanlar 130 dum da....şimdi 90...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Mar, 2011 16:24

merabalar bende yeni üye oldum her zamanki gibi bugün rejime başladım:)aslında 2 ay önce başladım 1 ayı çok güzel gitti 4.5 kilo verdim sonra bir aylık bocalama oldu yeniden başladım bugün yürüyüş bandıda aldım ama yokuş yukarı düz değil motorsuz olanlardan 20 dk yürüyünce peltim çıkıyor bu arada yaşım 27 boy 165 kilo 103.4 henüz kapılardan sığabiliyorum. her akşam 20 dk yürümeyi planlıyorum çok mu az kendinize iyi bakın bu siteye sadece manevi destek buldak kendim gibi insanları bulmak için üye oldum umarım başarıya ulaşırız..herkese selamlar:)))

Aktif Üye
Aktif Üye

austria.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Mar, 2011 16:40

aramiza hosgeldin grazie dio. suan bambaskaaaa adli sayfadayiz. senide aramiza bekliyoruz. destegin en güzeli bu sayfada mutlaka gelmeni tavsiye ederim. arkadaslarla birlikte zayifliyor inceliyoruz. ve inaniyorumki insallah sende hedefine ulasacaksin, yeterkli ´bize takil Smile

baslama tarihi: 12 Mayis 2012
kilom: 76,1
ilk hedef =>> 30 haziran =>68!!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Mar, 2011 15:51

ZAYIFLAMAK İSTEYENLERE MÜJDE

www.bitkipower.com

ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ, %100 ORJİNAL ALTINÇİLEK , MAURERS , SOLEA , LW6090 , PEPPER TIME ,ORJİNAL KIRMIZI KORE GİNSENGİ, THERMAL GEL , X-TRA GEL , AKSUVİTAL FİTOFORM
VE DAHA BİRÇOK ÜRÜNÜMÜZÜ
24 SAAT SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ
ONLINE DESTEK HATTI VE UZMAN DOKTORUMUZDAN DOKTORUMUZDAN SORULARINIZA CEVAPLAR …

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Mar, 2011 16:29

grazie verirsin Smile bambaşkaya gel Smile sağlıklı şekilde kilo veriyoruz az ama sık öğünle 5-6 öğün yersen akşam ise sadece 1 tabak yemek ya da 1 tabak çorba salatayla verilir Smile gece de 3 tane diyet bisküvi oldu bitti gündüz 2 saat arayla ne yersen ye mesela 1 tabak bulgur pilavı yeter ki akşam hafifle geçir kesin verirsin haftada 10 günde 1 kilo pes etmek yok bizde ona göre bize katılırsan pes etmemen lazım... Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 03 Nis, 2011 01:44

merhaba tasman bende seninle aynı durumdayım b12 iğneleri üniversite sonrası depresyonu ve ilaçlarla 15 kilo vermem gerekiyo uyguladığın bi diyet varmı paylaşalım Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Nis, 2011 20:49

mavroka ünv sonrası iş bulamadın diye mi depresyona girdin bende 4 yıldır işsizim sivilcelerle uğraştım bi ara neyseki o hallerim geçti kpss yle oyalandığım sırada vardı kpss değişiklik oldu dershanede ortam falan edinince ama o arada hep kızlarla kebapçıya fast foodçuya açık büfe kahvaltıya gittik ailece de gittik derken ben bi kilo aldım Very Happy kpss ye girdikten sonra rejime başladım bi ara bıraktım kpss atamaları sırası beklemekten canım sıkılmıştı can sıkıntısından rejime başlamıştım (beklemeyi sevmiyorum da Very Happy Smile ) derken burayı keşfettim ve o gün bu gündür burda rejime devam ediyorum aslında rejim de denmez sağlıklı yaşam diyelim biz buna Smile burda verirsin merak etme sağlıklı yaşama geçersen cilt sorunun varsa bile o da geçiyor depresyon halini bile atlatırsın bizimle burda Smile hadi hayırlısı canım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Nis, 2011 20:54

eğer ünv sonrası iş bulamadın diye depresyona girdiysen girme bence herkes aynı durumda gezmene tozmana bak şimdi diyelim ki iş buldun iş bulunca da tatil yok dersin bence depresyondan çık takman için gereken bişey yok ben ve benim arkadaşlarım da aynı durumda... kilo vermeye odaklanırsan işsizliği düşünmezsin Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 28 Haz, 2011 13:02

Selam ben yani katıldım aranıza inşallah vereceğiz bu kiloları

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.