Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Iıı ! bende şimdi zayıflamak istiyorum
 Cmt 26 Tem, 2008 23:28
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar
forumu bir süredir takip ediyorum.. kendimi rahat ve umutlu hissetmeme neden oluyor!
ben 26 yaşındayım, 170 boyunda ve 103 kiloyum.. ünivden mezun oldum olalı bir iş bulamadım ve normal olarak 70-75 arası değişen kilom sigarayı bırakmam ve üstüne bir de depresyon geçirmemle(bu dönemde 1 haffta içinde 12 kilo aldım) 100ü aştı. belki çekeniniz vardır bacaklarımda ve ayak bileklerimde dayanılmaz ağrılar oluyor. eklem hasarı, menisküs benzeri rahatsızlıkların oluşmasından korktuğum için doktora da gidemiyorum. her yanımda çatlaklar oluştu vs..ani bir kilo alma durumum olduğu için (yaklaşık 6 ayda bu kiloya ulaştım) çoğu insanın bana hırs vermek kisvesi altında söylediği espiriyle karışık aşağılamalarından ki onlar buna motivasyon diyor bıktım..
temel sorunumun da düzensiz beslenme olduğunu biliyorum..mesela 6 öğün diyorlar ben 1 ana 2 ara öğün tüketiyorum günlük.. daha doğrusu ne zaman acıkırsam o ara yiyorum eğer bir sıkıntım yoksa.. tabii açlığı zorlayınca tıkabasa yiyorum... eğer sıkıntılıysamda dünyayı yesem doymucak türdenim Rolling Eyes Embarassed
aslında bu kiloları vermeye kararlıyım ama hergün erteliyorum.. Crying or Very sad benim sanırım biraz gerçekten beni anlayan insanlardan duyacağım motivasyon cümlelerine ihtiyacım var..

bu kilolar gerçekten gider mi? nasıl yapacağım lütfen fikirlerinizi yorumlarınızı esirgemeyin... Question Question Question Question
şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Yeah geç değil ki !!
 Pzr 27 Tem, 2008 00:50

cnm öncelikle kndini hazır hisstmen önemli! kilon fazla olduğu için hollywood diyetini ya da muzaffer kuşhanın diyetlrnden uygulayablirsn ..dediğim gibi kilon fazla olduğundan çabuk kilo verirsn..bn de 78 kiloydum,şuan 72 ye yaklaştm..umarım sn de başarırsın,bol bol su iç cnm .moralini bozma..geç kalmş değilsn hemen diyete başla !! Razz

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Tem, 2008 10:42

bence öyle diyetler uygulama benim yaptıgım gibi yap sabah kahvaltısında mısır gevreği öğlen ney emek varsa aksamda öyle ama ara öğün yemezsen veremezsini 4 ara öğün yemen azım ben öyleyim=)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 05 Ağu, 2008 08:25

arkadaşlar herkese merhaba umarım bu mesajımı bir çok kişi okuyabilir tahmin ettiğiniz gibi yardıma ihtiyacım var

1. sorum şöyle 1.70 boyunda ve 74 kiloyum aslında 52 kiloydum ve bazı ilaç tedavileri yüzünden 1 sende bu hale geldim

bir haftadır diyet spor gidiyorum düzenli diyet yapıyorum ana öğün ara öğün falan isterseniz daha sonra yazarım neler yediğimi ama sorun hiç kilo verememiş olmam

2. sorum gün boyunca ekmek tipi olarak 1 simitiparçalar halinde yesem çok mu olur az ve sık yemek zorundayım çünkü ülser hastasıyım ve aç kalmamam gerekiyor

lütfen fikirlerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşıın

teşekkür ederim

kendinize iyi bakın

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Ağu, 2008 00:45

selam arkadaşlar
sorunumuz hepimizin aynı.bir kaç gündür siteye giriyorum ama neden kimse sık sık buraya göz atmıyor onu da anlamış değilim.
sesimi duyan yokmuuuuuuuu Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 06 Ağu, 2008 16:19

merhaba simena ben sık sık giriyorum ama mesaj atan olmayınca insan sıkılıyor. ben hergün gelirim sen merak etme Smile
sen kendi adına başlık aç ordan görüşelim...
sen bari bırakma bizi Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 bende öyleyim
 Cum 03 Ekm, 2008 03:09

anlattıklarını kelimesi kelimesine yasıyorum ve bende cok ksıa bir sürede 100 oldum.depresyondan kaynaklandıgını düsünüyorum.birbirimize destek olalım lütfen

Aktif Üye
Aktif Üye

serbia.gif
 (Başlık yok)
 Sal 30 Arl, 2008 02:29

Tasmancım merhaba bende sendenim bu mssajı gerci sen yazalı baya olmuş ama ben genede yorum eklemek istiyorum ben boy 1.68 73 kiloyla evlendim birbucuk senelik evliyim ve şu an 103 kiloyum ve tam 6 ayda aldım bu kiloyu ama bizim hiç bir eksimiz yok bence bazen hayattan ümidimi kesiorum ama eminim ki birbirimize destek olursak bu zor günleri atlatırız die düşünüyorum kolay gelsin sanada banada tüm kilosu olanlara Smile javascript:emoticon('Smile')

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 18 May, 2009 12:59

2.5 ay once dogum yaptim. su an 77 kiloyum. Boyum 166. Yediklerime dikkat ediyorum ama tam anlamiyla diet yapamiyorum çünkü emziriyorum. Az yersem bebeğim için vicdan azabi cekiyorum. 1 haftadir her gün düzenli yürüyüs bandina cikiyorum ama daha bir fayda görmedim. Yaz geldi fazla kilolar agirlik yapiyor, uzerime uygun kiyafet bulamiyorum. Gecenlerde alısverise gittim inanir misiniz bir T-shirt bile alamadim. Moralim acayip bozuk bu da motivasyonumu etkiliyor. Emzirirken kilo verebilen bir arkadaş var mi? Ya da benimle aynı durumda olan biri? Psikolojik olarak birbirimize destek olalim. Sevgiyle kalin.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 18 May, 2009 15:17

Hanım efendi ben Dr.İlker aile hekimiyim ,herbalife şirketinin ürünleri hakkında bilgi
almak ve sağlıklı bir şekilde ayda 5-6 kilo vermek isterseniz size danışmanlık ve ürün temini konusunda yardımcı olabilirim .İnanın bu kilolar ileride sağlık sorunları olarak çok
büyük bedel ödetebilirler .
05053541455
[email protected]

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.