Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik Re: en en en yeni dkzciler buraya
 Sal 07 Nis, 2009 13:09
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

y_konya demiş ki:
merhaba arkadaşlar,
bizler yeni kuşak olarak başlık açarsak daha rahat iletişim kurarız diye düşündüm. dkz uygulayanlarla bu bşlık da buluşalım inşallah Laughing
Embarassed merhaba ben de yeni katıldım hem siteye hemde bu dkz gurubuna tabiki kabul ederseniz.. benim 9 yaşında oğlum 10 aylık kızım var eee malum 10 ayda aldığım kilolar sadık bir dost gibi gitmeye niyeti yok yardım ederseniz eminim bende başarabilirim...

Üye
Üye

turkey.gif
Oh evet ! Karar vermek ve uygulamak lazım
 Sal 07 Nis, 2009 15:24

Rolling Eyes Kendimi seviyorum Kilolarımı sevmiyorum Ama kilo vermenin sabır gerektirdiğine inanmak istiyorum
Gönlüm hemen zayıflamamı istiyor Emzirmiyor olsaydım açlık diyeti yapardım Very Happy zor dostum zor
Bugün benim doğum günüm ve kendime yeni kararlar alarak düzenli kilo vereceğime inanmak istiyorum Güçlü bir kişiyim Başaracağım sizinleyim......

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Nis, 2009 15:28

Bugün doğum günüm İnşaallah ben de zayıflayanlardan olucam Kendime ödül verdim ve zayıflamak için bir ürün aldım Eğer netice alırsam sizi de bilgilendiricem Kalbim sizinle..
Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 07 Nis, 2009 16:43

bende yeni katıldım sizlere henüz 18 yaşındayım ve kendimi bildim bileli kilo sorunum var zayıflamanın sabr gerekdiren bişi oldunu biliyorum diyet 1 yılda sürse zayıflamak istiyorum boyum 1.90 110 kiloyum yardımcıı olursanız sevinirim Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 Ağu, 2009 13:46

arkadaşlar ben de dkz sistemine kendimi adamaya karar verdim Fakat şöyle bi sorum olcak.açlık tokluğa göre hareket etceksek o zman belli bi öğün sayısı yda saat yok değil mi.mesela ben gün geliyor günde 4 5 kere acıkıoyrum gün geliyor iki öğün fazla geliyor.bide spor dkz ye tersmiş sanırım (ekitaptan okuduuum kadarıyla)ama zevkle yapabilirsiniz diyo. ama hiç yapmazssak caınımız istemezse de vücutlar deforme olup sarkmazmı en az 20 25 kilo kaybetmem gerekiyo mesela benim.yardımlarınızı bekliyorum .sevgiler kucak dolusu..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 Eyl, 2009 18:20

selam bu siteye üye oldum ama arkadaşlar hala nezaman ne yapacağımı bilmiyorum ve kimse yardımcı olmuyor neyapmalıyım nerde dkz kardeşliği hani yaaa

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 bu nasıl kardeşlik
 Pts 07 Eyl, 2009 18:22

selam yeni üyeyim ya nereye bakacağımı bilmiyorum yada napmam gerektiğini bakıyorum ama yardımcı olabilecek kimseyle karşılaşmadım acaba neden

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! bende geldim bende geldimm
 Pts 16 Kas, 2009 23:04

[align=justify][B] merhaba arkadaşlarr bende yeniyimm kendimi bildim bileli diyet yapmak için çabalıorum ama daha bir arpa boyu yol alamadım 7 ay sonra mezuniyet törenim var ve vermem gereken 20 kilo var acaba yetişir mi?? Rolling Eyes son çare yardım alamk istedim sizden lütfen bana da yardım edin destek olunn Sad Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Mar, 2010 13:25

Merhaba,
En en en yeni dkz'ciler davet edilmiş,
eskilerden misafir kabül mü acaba? Wink
Arzu ederseniz size katılıp hem yardımcı olmak
hem de sizlerle başarmak isterim yeniden.
Sevgiyle kalın...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.