Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Aşırı şişmanım yahu
 Per 24 Tem, 2008 02:36
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben acayip derecede obezim ve napsam işe yaramadı açıkcası. Bu durum hem bütçemi hemde sağlımı bozmakta lokanta -restaurant - fast food tarzı yerlerden 3 öğün epey yemek yiyorum. Bir sağlık merkezinede gittim epey bir para bayıldıktan sonra 2 kereden sonra gitmedim açıkcası pek memnun kalmadım ve paramda yanmış oldu sanırsam. Spor deseniz yürüme bile yapmıyorum. İşim bilgisayar ile ilgili çoğunlukla bilgisayar başındayım. Ne yapacam şaşırdım 24 yaşındayım ve bittim dijital tartılar bile pes etti. Açıkcası bunu internet ortamında yazmazdımda belki motive edici bir iki yazı okurum vs. amacıyla girdim Smile Çoğunlukla can sıkıntısından yiyorum ve 24 saatte de canım sıkılıyor. Önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyor ve tasvip etmediğim diyetisyen vs. önermemnizi rica ediyorum. Bunu kendimle çözmek istiyorum. Tabiki benim için kolay olmayan nedenlerde var.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 24 Tem, 2008 09:51

bence ilk önce dışarıdan yeme işini bitir zira yemeklerin hangi yağlarla yapıldığını bilmiyoruz. ben şu an dkz uyguluyorum ve zayıflayacağımdan eminim sende oku bence. insanın mantığına yatıyor. en azından denemeye değer Smile

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Tem, 2008 00:57

Volkan aramıza hoşgeldin,
Dkz hakkında ne düşünüyorsun?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Tem, 2008 13:34

Auryn demiş ki:
Volkan aramıza hoşgeldin,
Dkz hakkında ne düşünüyorsun?

Tabi ki güzelde benim canım sıkılıyor çoğu zaman Smile yemek yemekde güzel bir hobi olmuştu ama artık aşırı zorluyor Sad dkz güzelde uygulayabilirsem

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Tem, 2008 18:32

bence dene. ilk önce miden dinleniyor.. gerçekten bak ben bu hissi dkznin ikinci günü yaşadım. midem artık bana yük değildi. denemeye değer yani Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Ağu, 2008 03:52

y_konya dostum dayanamıyorumki uzun yıllardır hiç aç kalmadım Smile diyetisyen filan gittim 6 öğün ye az ye dedi fakat bildiğin gibi değil bir baktım hafiften kilo alıyorum Smile Aslında işin esprisi bu ne kadar gerçek olsada ! Ama öyle böyle değil epey kilom var.
Bu kadar kiloyu verirken açıkcası çok uğraşmakda gerekecek bu 5, 10 kilo
meseleside değil yahu.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Ağu, 2008 10:30

aç kalamıyorum dedin ya dkz tam bizlik. ben migren hastasıyım yani benim için açlık eşittir başağrısı. bazı günler sadece başım ağrımasın diye yemek yediğimi bilirim.
ama dkzde öyle bir sorun yok. çünkü midem başımdan evvel sinyal veriyor yiyorum bende. doyunca da kalkıyorsun. tamam şunu kabul edelim bizim gibi yemek düşkünleri için doymak terimi yok ama öğrenmek zorundayız. bence en sağlıklısı bu.
inşallah hep beraber veririz.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.