Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 BENDE ZAYIFLIYORUM
 Sal 29 Tem, 2008 16:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ARKADASLAR HERKESE MERHABA
BEN TAM 16/06/2008 TARIHINDE DIYETE BASLADIM.75 KG DIM SU ANDA 68 KG IM .
UNIVERSITE HAYATIMDA ALDIGIM KILOLARI DUYSANIZ SOK OLURSUNUZ
59 LA BASLADIM BITIRDIGIMDE ISE 80 .GOREN INSANLAR BENI TANIYAMAZ HALE GELMISLERDI .
AYRICA HIPOTIROIT HASTASIYIM , BILENLER BILIR KILO VERMEK ZORDUR ARKADASLAR BU HASTALIK SAYESINDE
NEYSEKI BEN 1 AY ONCE BASLADIM VE TAM 6,5 KG VERDIM
SABAH 35 AKSAM 35 OLMAK UZERE TOPLAM 70 DK YURUYORUM HER GUN
BUNUN COK ETKISI VAR .

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Tem, 2008 18:30

tebrik ederim maşallah:)
bende yürümeye istiyorum ama tembellik ediyorum.
ya nasıl devamlı hale getirdin?
bize de anlatır mısın sırları? Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 30 Tem, 2008 21:41

ayy ne güzell yaaa tebrikler hakkaten ne gzel zayıflamışsınn darısı başımızaaa=)nası zayıfladınn bize de anlatırmısnnnn?yürüyüşe çıkmaya üşeniorum yaa off:(

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Tem, 2008 11:22

tebrikler, darısı da başımıza inşallah Smile
Kilo verme sürecini bizimle de paylaşırsan çok sevirim Smile
yürüyüş dışında bişeyler yaptın mı, diyet yaptın mı mesela? destek ürün gibi şeyler kullandın mı? çok sordum ama benim de acil önerilere ihtiyacım var Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Tem, 2008 11:24

bu arada yürüyüş tempon nasıl sevalismus? evde koşu bandım var ama zaman ayırıp kullanan nerdeeee.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Tem, 2008 14:31

ARKADASLAR KISACA NASIL BASARDIGIMI ANLATAYIM SIZLERE DE ;
BEN SABAHLARI 35 DAKIKA SUREN ISYERIME YURUYEREK GIDIYORUM.

SAAT 08:30 KAHVALTI IKI DILIM INCE TOST KEPEK EKMEGI ARASINA YARIM DOMATES + PEYNIR + 4 ZEYTIN KOYARAK YIYORUM GENELLIKLE, BAZEN SABAHLARI GEC KALDIGIMDA ISE 1 ADET SIMIT ALIORUM YOL USTUNDEN YANINDA DA 1 KUTU AYRAN YADA MEYVE SUYU (AMA ARTIK MEYVE SUYU ICMIORUM CUNKU ONERMIYORLAR)
ARA DA 1 ADET ELMA YADA SEFTALI YA DA ARMIT YA DA 4 KAYISI
OGLENLERI ANNEMIN EVDE YAPTIGI ICINDE SADECE 1 KASIK ZAYTINYAGI OLAN SEBZE YEMEKLER YIYORUM AMA YANINDA MUHAKKAK YOGURT OLACAK
ARA DA MEYVE VEYA DIYET 3 ADET BISKUVI
AKSAM ISE COK NADIR HASLANMIS TAVUK VE GENLDE SEBZE YEMEGI + KARPUZ VEYA YOGURT ..

ARKADASLAR FARKINDAYSANIZ ASLA EKMEK YEMIORUM SABAH HARICINDE ..

AKSAMLARI DA YINE AYNI SEKILDE YURUYEREK GIDIYORUM EVIME YANI GUNDE TOPLAM 70 DK TEMPOLU YURUYORUM (OYLE NEFES NEFESE KALACAK SEKILDE DEGIL AMA YAVASTA DEGIL ZATEN BI SURE SONRA AYARINI TUTTURUYORUM)
KIZLAR ZATEN BIR ZAMAN SONRA INSAN YURUMEYE OYLE BIR ALISIYORKI YURUYEMEDIGI GUNLERDE KENDINI KOTU HISSEDIOR .. BEN KI YURUMEKTEN NEFRET EDEN BIR INSANDIM SIMDI ISE TAKIORUM MP3 UMU YURUDUKCE YURUORUM
ZATEN ALISKANLIK HALINE GETIRIP 2 HAFTA YURUDUKTEN SONRA VUCUDUN NASIL GUZEL SEKLE GIRDIGINI GOREBILIYORSUNUZ ..

ARKADASLAR BENIM HEDEFIM 55 OLMAK YANI ONUMDE BAYAGI UZUN BI ZAMAN VAR .BOYUM 1,70CM

KENDINIZE UFAK HEDEFLER KOYUN ,VE SISMANLIGIN SIZE GETIRDIGI EKSILERI DUSUNUN O ZAMAN ALTINDAN KALKAMAYACAGINIZI DUSUNMEZSINIZ BILE ..

BENIM 5 YILLIK BIR ILISKIM VAR SIRF KILOLARIM YUZUNDEN AILESI ILE TANISMAK ISTEMIYORDUM ,,DUSUNUN YANI Sad

BILIYORMUSUNUZ BEN HAYATIMIN EN GUZEL DONEMI UNIVERSITE HAYATIMI BU KILOLARLA GECIRDIGIM ICIN OYLE PISMANIM KI ; KESKE HIC KILO ALMASAYDIM YADA VERSEYDIM BU KILOLARI O ZAMANLAR ..
DUSUNUN ARKADASLAR YAA BEN TAM 21 KILO ALDIM HIPOTIROIT HASTALIGIM SEBEBI ILE .. VE GIYEBILDIGIM TEK SEY UZUN KOLLU T-SHIRT (KOLLARIMDA CATLAKLAR OLUSTU NE YAZIK KI ) VE ESOFMANDI BI ZAMANLAR... ..

NEDEN NEDEN NEDEN BENDE HERKES GIBI GENC KIZLIGIMI YASAYAMAYIM KI ?
VE TABIKI SIZLER DE..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Tem, 2008 14:34

KILO VERME SURECIM SU SEKILDE ARKADASLAR :
16/06/2008 75
20/06/2008 72,8
27/06/2008 71,4
04/07/2008 70.1
11/07/2008 69,1
18/07/2008 68,3
25/07/2008 68,6 KILO ALMISIM GIBI GORUNUO AMA REGL DONEMI
YARIN YINE TARTILACAGIM BAKALIM 67 LERI GOREBILECEK MIYIM. Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Tem, 2008 18:41

süper Smile aslında gayet hızlı bir şekilde vermişsin ve bence gayet de sağlıklı beslenmişsin, bazı arkadaşlar çok katı diyetler uygulayabiliyor ama beslenme şekillerimiz hemen hemen aynı ancak ben işin yürüyüş kısmını malesef yapamıyorum işim gereği de zaman zaman (ki son 2 aydır) sürekli bilgisayar başındayım, bazen ise hareketli oluyor.

çok teşekkür ederim paylaştığın için sevalismus, yazdıklarından destek herhangi bir ürün kullanmadığını anlıyorum bu da işin daha güzel olan kısmı. Ben 4 ayda 9 kilo verip son 1 ayda da 2,5 kilo alınca çanlar çalmaya başladı acilen bişiy yapmam lazım ama hala kilo alışımı engelleyemiyorum Sad , iştahım açılmış durumda ve bastırmak için ne yapmalıyım diye düşünüyorum, sanırım biraz da motivasyona ihtiyacım var Sad 2,5 kilo geri alınca inanılmaz demotive oldum Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Ağu, 2008 09:37

SEVGILI AYLIN ARKADASIM,
BEN KENDIME EN GUZEL MOTIVASYONU UZERIME GIYDIGIM KIYAFETLERLE SAGLIORUM
SENDE OYLE YAPABILIRSIN ,KENDINE GIDIP YENI BIR ELBISE AL MESELA 2,5 KILO KADAR VERDIGINDE UZERINDE DAHA GUZEL DURACAGINA INANDIGIN BIR ELBISE OLSUN ..
O ZAMAN HIC DEGILDE SIFR DAHA DUZGUN GORUNMESI ICIN CABA GOSTERIRSIN Smile

BIRDE DUSUNSENE O KADAR UGRASIP AYLARCA NEFSINE HAKIM OLUP VERDIGIN KILOLARINI YAVAS YAVAS GERI ALMAYI GOZE ALABILECEGINI HIC SANMAM ..

BU ARADA EVT HICBIR DESTEKLEYICI ILAC VS. KULLANMADIM .. KIZLAR BEN GUNDE 3 TANE YESIL CAYI MUHAKKAK ICIORUM BUNU SOLIYIM DEDIM

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 01 Ağu, 2008 10:24

tebrik ederim sevalismus. çok güzel ve dengeli vermişsin bence. bende iş çıkışları yürüyorum ama 45 dakika tutuyor. ama ramazana kadar bende geliş gidiş yürürsem 90 dakikayı bulur bu da bana yeter sanırım Smile
hem yol parasıyla da beğndiğim elbiseyi alırım.

arkadaşlar birşey sormak istiyorum 3 fincan yeşilçay yerine 3 fincan açık yeşil çqy içsek yerini tutar mı? ben bitki çayı içemiyorum maalesef.
hepimize başarılar..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.