Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 14 yaşında tam 90 kiloyum.yardım istiyorum.
 Çar 23 Tem, 2008 11:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaslar yada abilerim ablalarım demek daha iyi olur çünkü ben sizden yaşça küçüğüm.
14 yaşındayım ve tartıya cıktıpımda tam 90 kilo geliyorum.orta okul 3 e geçtim bu yıl derslerim son derece süper ama kilolarım yüzünden başım dertte.dedemin bir bakkal dükkanı var oradanda kaynaklanıyor olabilir.evde kilo vermem için alınmış bir koşu bandı var hiç çıkmıyorum onun üstüne cıkıp koşmak beni o kadar raltıyorki tahmin edemezsiniz. neyse güllük planım genelde böyle geçer sabahj 10 da uyanırım kahvaltımı yaparım çokokrem krem peynir ve fanta içerim.ondan sonra dükkana gidip 3 paket cips 2-3 tane çikolata ve cola içip geri eve gelirim.ya arkadasşlar bunu anlatamam ya 14 yasında ergenlik döneminde bir erkek öocuğuyum ama yetişkin kadınlar kadar göğüslerim var toplum içşine çıkamaz oldum arkadaşlarım benim yaslarımda ilk cinsel münasebetlerini gösterirken ben ayı gibi oturuyorum.şimdiye kadar ihç kilo vermeyi düşünmedim bile ama artık hayattan çektim eziyet yeter.lütfen bana yardımcı olun diyetistenlere gitmeyi hiç istemiyorum. lütfen bana düzenli bir şekilde kilo verdirecek diet ve egzersiz programı werin.şimdiden benim için yorum yazan tüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.eğer verdiğiniz program işe yararsa her hafta resimimi cekip foruma koyacağım yardımlarınız sayesinde v erdiğiim kilları sizde görürsünüz herhafta düzenli resim koyacağım.şimdiden herkese teşekkürler.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Tem, 2008 19:11

canım ya çok iyi anlıyorum seni.ben de hep öyleydim ve hala öyleyim..ben bi de bayan olduğum için kendimi çok kötü hissediyorum ama bir aydır diyetteyim 5 kilo verdim.öncelikle lütfen sakin ol tmm mı.canını sıkma,kendine güven.diyetisyene gitmek istemiyorsan eğer,bir çok diyet türü var.sen daha küçük olduğun için kolay verirsin.bol bol su içip bol bol hareket et.abur cubur yemeyi kes öncelikle..bakkala gitmemeye çalış lütfen. Rolling Eyes ekmeği kes,fast food abur cubur kes bol hareket etmeyveye ağırlıkver.okullar açılana kadar kilo verebilirsin mutlaka.düşün bak nasıl şaşırcaklar,seni reddedenler varsa çok pişman olcaklar..umarım başarırsın cnm kardeşim.kendine dikkat et nolur

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Tem, 2008 21:46

ya sanırım vcermeye baslıyorum 1 günde tam 2 kilo verdim yemin ederimki.
sabah mısır gevreği yedim sade olandan 1 kase yedim öğlene kadar birşey yemedim öğlen kızarmış tabuk yedim 3 dilim kuslukta bir şeftali yedim aksamda 5 kaşık bulgur pilavı ile 3 kaşık haşlanmış tavuk yedim.ertesi gün uyandım bir baktımki 88 kilo =) bugünde aynı sekilde devam ettim inşallah bende vermeye başlıyorumdur inşallah bu hafta 5 kilo verebilirsem çok iyi bence=) birde overonder ablacığım nasıl o kadar zor kilo veriyorsunuz ben basladığım ilk gün verdim iki kilo bu hafta belki 5 kilo veririm siz 1 ayda 5 kilodan bahsediyorsunuz yaşla orantılı sanırım=) neyse çok mutluyum ya gertçekten insallah devam ederim böyle vermeye.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Tem, 2008 21:56

Cherkes,
Hoşgeldin. Senden ilk ricam bir spor salonuna yazılman olacak. Bunu mutlaka yapmanı istiyorum, olur mu?
Bir body building yani vücut geliştirme salonu bul ve hergün devam etmek için anlaş. Sana uygun bir program hazırlayacaklardır.
Ardından, açlık tokluk dengeni bulman için uğraş göstereceğiz.
Bana bir cevap yazdığın taktirde devamını da yazacağım.
Sevgiler güzelim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 23 Tem, 2008 22:15

mesajon ve uğraşın için çpk teşekkürler.ama spor salaonuna yazılmak bir hayal benim için =) maddi acıdan alakası yok ama burada öncedende cok arastırdım en yakın spor salonu minibüsle 1.5 saatt sürüyor 1.5 saat yol gidipte 2 saat çalışma yapman örneğin kuzenlerim felanda hep çalışıyorlar babam çalışıyor resmen bir hayal yani ama evde dambıl koşu bandı felan var. koşu bandı ve dambıllar var evimnde.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Tem, 2008 01:08

Evde bunların bulunması güzel. Öyleyse seninle şöyle bir program uygulayalım ne dersin?
10 dakika yürüyüş bandı
15 x 4 set mekik
10 dakika bisiklet (eğer varsa)
dumble hareketleri için şu siteye bir göz at :
http://www.uzmantv.com/kategori/saglik/alternatif-tedavi/egzersiz
Çok hafif bir uygulama ile başlamak en iyisi. Alıştıkça setler arttırılabilir.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Tem, 2008 10:58

bisiklet yok onun erine yürüyüş bandını yarım saat yapabiliriz e er kiloluk 2 tanede dumbel var =)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 11 Ağu, 2008 18:00

artık ailem bile benle dalga geçiyor lütfen banada yardımcı olun desteğe ihtiyacım var

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 22 Ağu, 2008 23:18

kardeş bende senin durumundayım aynıyız gene snein koşu bndın var bak ben tuttuğumu koparan biriyim benim koşu bandım olsa çekerim tv karşına hem koşarım hem tv izlrim bnde 14 yasındayım 94 kiloyum ama boy 1.87 banada yardım edebilecek biri varsa lütfn msj atsınSmileSmile veyada kardeş snle bi yarışma yapalım hangimiz daha hızlı zayıflıcaz diye inanki yarışma faslına ikimizde zayıflarız Very Happy ne dersin msn ni verimisin ordan haberleşirşiz Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 12:26

Merhabalar,
Yazdıklarınızı okudum.14-15 gibi yaşlarda büyüme gelişme çağında diyet yapmak konusunda çok dikkatli olmak lazım.Kalorisi çok kısıtlı diyetlerden kaçınılmalı.
www.diyetvesaglik.com dan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.Lütfen kendi kendinize diyet yapmayın!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.