Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bende 1 haftadır diyetteyim
 Per 14 Ağu, 2008 13:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.
Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.
Gelişmiş editöre geç

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Ağu, 2008 12:50

Merhabalar,
Diyetinizi bir uzman gözüyle inceledim.Sık öğünlerle planlanmış bu güzel.Akşam yemeğinde ekmek hakkınız yok mu ben mi göremedim.Dengeli bir diyettte her öğünde tüm besin gruplarından bulunur.Size tavsiyem kontrollerinize düzenli gidin.Diyet takiple olur.Ve birkaç ay diyet yapıp bırakmayın beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalışın.
Kolay olmayacaktır dediğim gibi diyetisyeninizle iletişiminizi koparmayın.
Kolaylıklar...
www.diyetvesaglik.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 04:04

Sema Hanım benim size bir sorum olucak.bir süredir yediklerime ciddi anlamda dikkat ediyorum.sabahları 1 dilim ekmek beyaz peynir 5-6 adet yeşil zeytin sabah 8 de,
12 gibi bi kase çorba saat 2 gibi tavuk ve salata akşam ise salata çorba ve tavuk yada et yiyorum çok sıkı diet yapmak istemediğimden aralarda bazen bir kaç tane bisküvi ve meyve yiyorum haftanın 3 günü 1 saat bisiklete biniyorum ancak 2 haftadir bir kilo dahi veremedim sorunun nerden kaynaklandığını ben kendim çözemiyorum sizden yardım rica ediyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Ağu, 2008 11:46

Sevgili cappari,
Diyet programını daha net bir şekilde yazar mısın bana?
Malime yazarsan daha iyi olur.Burdan geç görüyourm.
Daha önce diyet uyguladın mı ne kadar süre ve kaç kaloriydi.
Kan bulgularına baktırdın mı özellikle tiroid hormonlarına.
Şu an ki boyun kilon ne.
Bazı sorular sormam lazım daha sağlıklı değerlendirmem için.
Sevgiler..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.