Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
Iıı ! ne olur destek bekliyorum
 Çar 31 Arl, 2008 14:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bana yardımcı olun arkadaşlar 3 oğlum var 3 numara daha bebek ve doğumdan sonra bi 10 kilo aldım nasıl verecem kilo fazlam tam 40 kilo şu an 98 kiloyum

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 31 Arl, 2008 16:14

Özelden gönderilmiyor o yüzden burdan yazıyorum.
Tabi ki size elimden geldiğince yardımcı olurum. İsterseniz hastanede isterseniz ofiste.Sevgiler...
Adreslerim:
Haydarpaşa Numune Hastanesi ve
7/24 Danışmanlık
0 216 347 60 03

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 31 Arl, 2008 23:52

merhaba bende yeni üyeyim,sende benzer yanlarımız var.bende anneyim.bende83 lüyüm,bende ani kilo aldım ve 30 kilo fazlam var şimdilik şaşkınım ama birşeyler yapmak da istiyorum birbirimize destek olalım ayicik.

Üye
Üye

turkey.gif
 art%u0131k ba%u015Faral%u0131m
 Per 01 Oca, 2009 00:05

bu arada 3 oğlanla nasıl başediyorsun.birinci önerim hedefin önce az olsun.mesela ben 92.5 ten 87 oldum hedefim 80.sonra 75.sonra 70.buraya kadar rahat görebiliyorum ah bide sabretsek.düşünsene ayda 1 kilo bile versen senede 12.2 versen 24.3 versen 36 kilo yapıyor ah sabredip bozmasak veya vereceğimize tam inansak.ve beynimizi ikna etsek.senelerdir çektiğim ızdırapta biterdi.hayatım felç olmuş durumda.herşeyimi erteliyorum kilolu bir hayat istemiyorum.bu defa başaralım arkadaşım.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Oca, 2009 23:42

hümeyracım ben artık yürüyüş yapmak istiyorum günde 1 saat bakalım nası bi faydası olcak ama hergün yapacağım ısrarla çok yesem dahi mutlaka yürüyeceğim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Oca, 2009 03:06

hayırlı seneler.nihayet mesajımı gördün,ben uykuma,köpek korkuma,kızımın yanlız kalamamasına yenik düşüyorum ve yürüyemiyorum.ama sen müthiş bir karar vermişsin.ben kızımdan önceki düşüğümde 84 olunca su içtim,iştahımın kesilmesiyle yemem azaldı veyürüyüş yaptım.70 oldum çok inceldim.tabi bana göre.sonra hamile oldum.vs.vs.bidefa yemene bile engel bi zaman sonra,okadar zaman ayırıyorum boşunamı diyeceksin,ciddi ciddi o terlemeyle rahatlıyorsun,çokta iyi bir terapi doğayla ,tefekkür ediyorsun.eğer arkadaşın varsa hele günlük konuşacağan biri,duş sonrası rahatlamayı tam anlıyorsun.eve geldiğinde terleme devam ediyor bence onuda değerlendir o sıcaklıkla bacak,kol,basen çalıştır.eksiklini çok hissediyorsun birgün bile yürümezsen.ve inceliyorsun.bacaklların,belin vs.unutmadan bunları hemen bekleme bende ilk seferde sıkılmıştım sanırım en fazla 1 ay bekledim.vücudun yakmaya başlaması gerekiyor.ALLAHIM NEKADAR ÖZLEMİŞİM YÜRÜMEYİ.ben de yürüycem inşallah.başarırsam haberdar ederim.çocuklardan bahsetmemişsin.haydi kolay gelsin.başarılar.beni haberdar et.hoşçakal.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Oca, 2009 13:36

hümeyracım çocuklarımı sormuşsun. büyük oğlum 9 yaşında ortanca 6 yaş ufaklıkta 11 aylık.inanırmısın bütüm günüm onlarla geçiyo ve çok yoruldum.bu arada yürüyüş çok iyi geliyoda birazcık sıkıcı yürüyüş bandı sıkıyo malum insanı.ama inşallah devam ederim bide akşamları saat 7den sonra bişey yememeye karar verdim 2 gündür başarılı dsayılırım.devamı gelirse tabii:)))yaa arkadaşım ne olur destek olalım birbirimize ben sağlıklı olmak istiyorum artık rahat nefes almak istiyorum inşallah başaralım yaza kadar bu arada yazın sünnet yapacağım oğullarıma bu kiloda olmak istemiyorum.sanada başarılar dilerim bende msj bekliyorum çabuk yazzzz.Smile) hoşçakal

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Oca, 2009 14:10

yürüyüş bandı olduğunu düşünmem,ştim ama hiç yoktan iyidir.yavaş başlayıp hızlanabilirsin.ama mümkünse dışarıda da yürü.süt veriyormusun bebeğine ona göre yazayım.oğullarına sünnet yaptırtacağan için heveslenmişsin ama daha kesin kararlı olmalısın kilomu koruyacağım demelisin ona göre hayatını düzenlemelisin.benimde öyle deneyimlerim oldu,kızımın doğumgünü,bayrama zayıf gitmeliyim,düğünde zayıflamalıyımve onlara göstereceğim zayıfladığımı gibi şeylere bende düştüm.kardeşimin düğününde 84 ten 71 e kadar düştüm,geriye kalanı bir düşünsene 1 1 bile versem 6 ayda her kıyafetin içine girebilirdim neyse ben ne yaptım bıraktım ve şimdiki halimdeyim 92.5 idi şimdi 87.arkadaşım sağlığımız için zayıflamalıyız.eşlerimiz için zayıflamalıyız.zarif olmak için zayıflamalıyız.yaşımız çok küçük aslında çevrendeki çıtı pıtı kızlara bak aynı yaştayız.artık dışarı çıkmak eziyet olmasın.vitrin önlerinde kalmayayım.kendimi hafif hissedeyim neolur rabbim yardım et bize dayanma gücü ver ruhumuz için şu çok yeme derdinden kurtar bizi bize şevk ver ve bu defa başaralım bide doğru yolu göstersin bize yalvarıp boş durmayalım diyetisyene gitsek mi ne yapalım.hoşçakal

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Oca, 2009 19:03

ben yazarak kendimi motive etmeye çalışıyorum.tam bir düzenimiz olmadığı için,sende yaz bana.bu arada niye böyle bir isim yazdın kendine,güzel bir isim bul bana yolla öyle hitap edeyim sana.ben b,rkaç gündür daha iyiyim ,daha iyi olurucam ,diyetisyene gidicem bugün karar verdim.en azından görüntülü beni takip edicek,yürüyüşü de halletmeliyim o harika olacak.vereceğime inanıyorum hedefim 85 ,geldiğim an sana söyleyeceğim.hadi seni de görelim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Oca, 2009 21:13

hümeyracım bende aslında daha önce başaranlardanım. diyetisyenle bende ortanca oğlumda 22 kilo verdim 86 64 kiloya düşmüştüm. inanılmaz keyf verici ve çok hafif hissediyordum .ama sonrasında emzirmem bittidaha doğrusu emzirmeyi kesmek zorunda kaldım ilaç kullanmam gerekti.ve emzirme aniden kesilince birikme oldu ve sütleri tahliye için az kaldı ameliyat olucaktım.bana kortizon verdiler ve o andan itibaren hızlı kilo alışım başladı.birden 3 ayda 75 kilo oldum sonrsında dikkat etmedim moralim çok bozuldu taildede dikkat etmedim ve 84 oldum.o kiloyla 3 numaraya kaza hamile kaldım ve hiç beklemediğimiz bir bebekti beni çok üzdü .ama hamileliğimde 14 kilo aldım.doğumdan sonrada 89 a kadar düştüm ama son 2 aydırda 98 e kadar çıktım dediğim gibi 100 kilo olmuşumdur diye tartıya çıkamıyorum.bide yürüyüş bandında yapmam gerek çünkü hava çok soğuk.üşütürsem halen emziriyorum bu kötü olur hastalığımda çok zor olur 3 çocuk var (bide kocam)Smile)))onlara bakan olmaz o yüzden evde yürüyüp duşumu alıyorum
yürüyüşte iyi gidiyo
haftaya pazartesi tartılıp kilo başlangıcımı bildireceğim arkadaşım.umarım verebilirim bide sünnet yapacağım içinn sadece vermek istemiyorumç. gerçekten bu kilolar beni inanaılmaz derecede yoruyo. bu arada diyet listelerimde var istersen senle paylaşabilirim o listelerle tam 22 kilo vermiştim hemde 3 ayda aslında daha uzun sürerdi o listelere göre ama ben emzirdiğim için kısa zamanda kaybettim vede 1 seneye yakın kilo almadım hiç kortizona başlayana kadar .umarım sağlıklı bi biçimde zayıflarız bende kendi kilomu 100 sayarsam ilk hedefim 95 benimde.inşallah başarırım bu arada sadece çorba içtim ve bi bardak ayran içtim bol bol su içtim. kendimi iyi hissediyorum inşaşllah bu kararlılıkla giderim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.