Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Çar 24 Ağu, 2011 16:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kısa sürede zayıflayabileceğin bir ürün biliyorum bende kullandım ve çok memnun kaldım.ismi MİSUTGARU.sabah öğlen ve akşam yemeklerden yarım saat önce alıyorsun ve tokluk hissi veriyor.ben neredeyse 4 aydan beri kullanıyorum ve etkisini gördüm 76 kilodan 61 kiloya düştüm.yan etkisi falanda yok tavsiye ederim.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2012 14:37

arkadaşlar ben bitkisella form seti ile zayıfladım sizlerede öneririm acayip derecede tok tutuyor

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Re: rejim
 Cum 13 Nis, 2012 14:37

Zülall demiş ki:
Crying or Very sad Crying or Very sad :c
Slm ben araniza yeni katiliyorum bu aksam rejim yapmaya karar verdim actigimda bu site karsima cikti.Cok büyük yardima ihtiyacim var 4 ay önce dogum yaptim normalde 8 kilo verecektim ama ben gitgide kilo aliyorum arkadaslarin yazdigi gibi sütüm olsun diye yiyorumun arkasina saklandim aslinda kendimi kontrol edemiyorum
Kendimi cok iradeli görüyodum ama simdi yapamiyorum artik kiloda almak istemiyorum
yardimci olursaniz cooooooooookkkkkkkkkk sevinirim

arkadaşlar ben bitkisella form seti ile zayıfladım sizlerede öneririm acayip derecede tok tutuyor

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2012 14:39

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Iıı ! Re: cevap
 Cum 13 Nis, 2012 17:12

like chocolate demiş ki:
arkadaşlar banada yardım edin bu sorunumdan ailem bile bnmle dalga geciyor lütfennnn

canım benim ya üzülme nolur.98 kilo tartıldım gecen hafta ve bu benim zayıflamış halim.inan anlıyorum seni.yanındayız emin ol ben burdaki insanları çok seviyorum ve beni gerçekten çok iyi motive ediyorlar.üzülme kilon ne canım?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2012 17:14

MAVİMANOLYA2009 demiş ki:
sevdiğim bir ablamın kızı var kaç kilo Allah var hiç sormadım çünkü bu konuya son derece takıldığı herhalinden belli fakat eli yüzü bebek gibi bir ara step yaptı. genede kilo vermedi. annesi ile konuştum doktora götürmüşler hormonal bir bozukluğu varmış. fakat benim anlamadığım herhangi bir şeye sıkılsın nasıl bir yemek yiyişi var anlatamam. yemek ile birlikte tabağıda yiyecek gibi geliyor insana. gelelim bana belki bir haftadı ekmek yemıyorum rejime girdiğim için değil içim istemiyor. sabahları kahve çay sigara öğlen yemek yemeği unutuyorum. böyle artık gözüm dönerse açlıktan bir şeyler atıştırıyorum itiraf etmem gerekirki bu atıştırdıklarım bir tabak makarna bazen iki tabak sebze yemeği bazen lahmacun iki tane 65 kg sabitledim sanki kendimi boyum 1 62 tüm hayatım boyunca balık etli olmuşumdur zaten bütünkilolar midede toplandı acayip bir durum sizin anlayacağınız tabi arada yediğim çikolata ve içtiğim çikolatayı atlamayayım. acaba düzenli yemek yemediğim için vücudum varolanları saklıyor mu olabilir mi böyle bir şey

tatlıyı hayatından komple çıkartmalısın bence meyve tatlının yerini tutuyo benim burda bi ablam var onun süper ötesi kalorisi düşük tatlı tarifleri var istersen yardımcı olabiliriz...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: rejim
 Cum 13 Nis, 2012 17:16

Zülall demiş ki:
Crying or Very sad Crying or Very sad :c
Slm ben araniza yeni katiliyorum bu aksam rejim yapmaya karar verdim actigimda bu site karsima cikti.Cok büyük yardima ihtiyacim var 4 ay önce dogum yaptim normalde 8 kilo verecektim ama ben gitgide kilo aliyorum arkadaslarin yazdigi gibi sütüm olsun diye yiyorumun arkasina saklandim aslinda kendimi kontrol edemiyorum
Kendimi cok iradeli görüyodum ama simdi yapamiyorum artik kiloda almak istemiyorum
yardimci olursaniz cooooooooookkkkkkkkkk sevinirim

çok geçmiş olsun.kaç kilosun ve yeme alışkanlığın nedir bilmiyorum.burdan seni motive etmek için elimzden geleni yaparız yani en azından ben kendi adıma söyleyeyim istersen fikir alışverişi yapabiliriz tabiki burdan...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Nis, 2012 17:18

yaren61 demiş ki:
canım benım gel bıze katıl bıze Smile burdakı arkadaşlar bızde yarısalım bölümüne gelırsen orası daha aktıf ve bırbırımıze yardımcı oluyoruz. senı de beklerız

bizde yapooz yarış budefa son noktayı koymak isteyenlerdeyiz toplu bi yarış yapalım bu beni gerçekten motive ediyo hemde çok...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 23 Nis, 2012 00:56

bana erkekler bunu yapsa kafa göz dalarım Very Happy
ben erkeğim bu arada Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 son nokta
 Çar 28 Ağu, 2013 13:24

Bende zamanında çok araştırmıştım www.zayiflamadiyeti.net bilgiler çok işime yaramıştı. Çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldu bir girip bakın isterseniz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.