Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Mar, 2012 01:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aynen cok zayıf olup da iradenin i sini tasımayan insanlar var

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Nis, 2012 21:38

Ayselce demiş ki:
Sevigli Bittersweet,
Ben istanbul"da yaşamıyorum. Fevzi Özgönül Bakırköy İncirli"de. Bu yüzden şuan doktora gidemiyorum. Ama haziran ayında İstanbul"a gidip doktorla görüştüm. Önce 1, 1.5 saatlik bir ön görüşme yaptı. Bizde neden kilo aldığımızı neden yemeye devam etmemize rağmen 500 kiloya çıkmadığımızı doğanın dengesini anlattı. Nasıl bir yeme düzeni uygularsak hem doyup hem de kilo verilebileciğini gösterdi. Bu konuşmadan sonra kendi geliştirdiği ve karboksipunktur adını verdiği bir çeşit akupunktur uyguladığını söyledi. Ve dedi ki bu akupunktur sizin tok hissetmenizi sağlamayacak. Amaç yağların daha hızlı yakılmasını sağlamak. Yeme düzeninizi kendiniz oluşturacaksınız dedi. Ben o sırada 15 gün İstanbul"da kalacağım için 5 seans da karpoksipunktur gittim. Böylece 3 günde bir yeme düzenim oturmuş mu, gerekli enerjiyi alabiliyor muyum bunların kontrolünü yaptı. Yemedüzenime gerekli özeni göstermemi istedi ve senslarımız bitti. Şimdi ondan öğrendiğim bu yeme düzeniyle devam ediyorum. Sabah öğlen ve ikindi yemek yiyorum hem de doyana kadar. Akşam çoğunlukla bir tabak meyve bazen bir dilim kek ya da bir kase çorba ile öğünümü tamamlıyorum.

aslında çok mantıklı ben 115 kilodan 74 kiloya düştüm akşama kadar ne kadar istiyosam yedim karbonhidrat hariç akşm 5ten sonra yemedim hiç bişe.yani akşam yemeği yerine bi kase yoğurt yada bir meyve yiyerek verdim o kiloyu ama çalışmaya başlayınca direk verdiğim her kiloyu geri aldım.şimdi spor yapıyorum yine karbonhidrat yemiyorum hiç bi şekilde ve haftada 2-2 kilo vermeye başladım tekrar.akşama kadar 900 kalori alıyorum buda bi dünya yemek yapıyo aslında hesaplaya hesaplaya gidersek oluyo.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Nis, 2012 21:44

e tamam işte bende doyana kadar yiyorum Smile) normalde 7 ye kadar ama bugün aksadı Smile gece öyle saldırmam olmuyor mesela annemler tatlılar matlılar goturuyor ben hıc oralı olmuyorum onlar tabı normalde saat 9 gibi yiyorlar gozumun onunde dayanıyorum aman diyorum o neden 7 gibi iyice doyduğumdan Smile sonra saat 9 oluyor onlar yiyor ben hiç oralı olmuyorum ama 10 gibi süt içiyorum neden sabaha kadar vucudum işkence çekmesin diye 7 den sabah 11 e kadar az bi zaman değil sütle idare etsin vücudum diye Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Nis, 2012 21:59

süt tok tutuyo hemde bi dolu faydası var.iyi yapıyosun şekerim...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Mar, 2014 04:25

zayıflamai - fat block yorumları fat block yorumları - v pills nedir - geciktiriciler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.