Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 yardım istiyorum =(
 Cum 11 Tem, 2008 19:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

meraba bn yeni üye oldum.ve sizden yardım isiyorum 16 yaşındayım ve bana elinizden geldiği kadar yardımcı olmanızı istiyorum daha önce hiç kilo vermeyi denemedim bunun içn ne yapacağımı bilmiyorum okullar açılana kadar maximum 10 kilo minimum 5 kilo vermem lazım bunun içn lütfen bana yardımcı olun aslında irademe sahip çıkabiliyorum ama ne yapacağımı bilmediğimden işe yaramıyo lütfenn yardım edin =( Sad

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 Tem, 2008 21:26

Canım
Hoşgeldin aramıza.
Elbette sana yardımcı olacağız. Hiç merak etme.
Önce kendine güven tamam mı?
Yapılacak ilk iş biraz kendinden bahsetmek. Yani kaç kilo olduğunu ve kilo alma hikayeni anlat bize.
Kilo verme bir irade işi değildir unutma bunu ancak bir bilinçlenme meselesidir.
Elimden geldiği kadar yanında olacağım güzelim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 19:13

Çok sağolun yardımınız için teşekkür ederim bn 55 kiloyum ama nedense bütün yağlar bel-karın bölgemde toplanmış bulunmakta o yüzden spor fln yapıyorum ama henüz 3 gün önce başladım buna. nasıl beslenmem gerekir bunlarda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 19:30

ayrıca birde şu var yemek konusunda çok hassas değilim taki gelçekten giydiğim kıyafetlerin artık eskisi gibi yakışmadığını anlayana kadar aklıma gelen herşeyi rahatlkla yiyorum ekmek çikolata şeker abur cubur kısıtlaması hiç yapmadım çok hareketlide değilim okul kapandığından beri .ama buna oranla kiloda almıyorum yani sürekli sabit sanırım olay bnde bitiyo yani vicudum bn dursam bile yakıyo fakat benim hareketliliğim ve yeme alışkanlığım ile istediğim sürede zayıflarım diye düşünüyorum.Ama daha öncede dediğim gibi nasıl bi yemek programını takip etmeliyim günde kaç saatspor yapmalıyım özellikle bel bölgemi inceltmek için ne tür hareketler yapmalıyım belimin ölçüsü 66 ama bn biraz inceltmek istiyorum bunu spor yaparak sağlayabilirmiyim ?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 20:39

ah ah o kilolar bendede var Sad ya bende irademe hakim olamıyorum aç kalıyorum kalıyorum sonra oturuyorum bi sofraya ya aç olmadığım halde neredeyse ağlaya ağalaya yiyorum yemek ya gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum midem şişmesin diye kıyafet d düz dursun diye sabah kahvaltı yapmıyorum yapamıyorum daha doğrusu sonra akşam işten geliyorum saldırıyorum yemeğe nasıl yediğimi bilemiyorum offf yardım lütfenn Sad

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 20:40

Mekik hareketleri senin için yeterli olur. Boyun kaç bilmiyorum ama kilonda bir problem yok gibi gözüküyor. Sporla beraber yaşayacağın sıkılaşma zaten istediğin incelmeyi sağlar. Bunun ille de kilo cinsinden gitmesi gerekmez, cm cinsinden incelmeler daha yararlıdır.
Mekik ve yarım mekik hareketleri ve bunun çeşitli versiyonları bel bölgeni sıkılaştırır ve forma sokar.
Ancak en üç ay kesintisiz devam ettirmen gerekir ki altı ay da daha sağlam bir sonuç elde edersin. Bu süre boyunce günde 2 litre suyunu ihmal etmemen yerinde olur.
Sevdiğin meyvelerden ve bir avuç kadar badem, ceviz, fındık karışımı (cildini de güzelleştirir) yemeni de öneririm. Tabi yeşillik salatası da unutulmamalı.
Yapacağın şey bundan ibaret.
Günde 20 dakika yapmanı tavsiye ederim. Yapacağın hareketleri googleda arayabilir ya da civardaki bir aerobik kursuna yazılarak da öğrenebilirsin.
Başka soruların için burdayım canım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 21:10

çok teşekkür ederim şimdilik sizlerden ve çevremden aldığım önerilerle hem beslenmeme hemde bol harekete özen gösteriyorum umarım sonuç alıcam tekrar çok teşekkkür edrim burda yol gösteren birilerinin olması gelçekten azim veriyor çünkü herkez aynı dert içinde ve çok güzel bi dayanışma var iyiki böyle bi site yapmışsınız =)

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 23:20

Beğenin için teşekkür ederim güzelim.
Geliştirmeye çalışıyoruz şu aralar. İçerik ve aktivite çoğalacak inşallah.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.