Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 1 ayda 15 kilo
 Pts 02 Haz, 2008 00:16
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaslar! Ben bu sitede yeniyim ve sizlerle durumumu paylasmak istiyorum, bana yardimci olursanizda cok sevinirim. Ben 17 yasinda 170 cm boyunda ortalama 65 kilo bir kizim. 7 yasimdan beri yüzme sporu yaptigim icin vücudum cok kilolu gözükmesede, bacaklarim ve belim cok kalin, ayrica karnimi cok yagli hissediyorum. Bu yaza cok fit girmek istioyorum ve sadece 41 günüm var. Tartiya cikip bakmak istemiyorum ama ortalama 65 kiloyum suannd, amacim: 53-55 kiloya düsmek. bilioyurm 40 günde ortalama 12 kilo vermenin cok sagliksiz oldugunu ve mucizevi oldugunu söliyeceksiniz ama ben zaten bunlari biliyorum. Bu zor gecicek 1 ay da bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Vücudumun gereginden fazla kilolu we iri gözüktügünü düsünüyorum. Lütfen yardim edin
Merhaba arkadaslar! Ben bu sitede yeniyim ve sizlerle durumumu paylasmak istiyorum, bana yardimci olursanizda cok sevinirim. Ben 17 yasinda 170 cm boyunda ortalama 65 kilo bir kizim. 7 yasimdan beri yüzme sporu yaptigim icin vücudum cok kilolu gözükmesede, bacaklarim ve belim cok kalin, ayrica karnimi cok yagli hissediyorum. Bu yaza cok fit girmek istioyorum ve sadece 41 günüm var. Tartiya cikip bakmak istemiyorum ama ortalama 65 kiloyum suannd, amacim: 53-55 kiloya düsmek. bilioyurm 40 günde ortalama 12 kilo vermenin cok sagliksiz oldugunu ve mucizevi oldugunu söliyeceksiniz ama ben zaten bunlari biliyorum. Bu zor gecicek 1 ay da bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Vücudumun gereginden fazla kilolu we iri gözüktügünü düsünüyorum. Lütfen yardim edin Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad :cry:Merhaba arkadaslar! Ben bu sitede yeniyim ve sizlerle durumumu paylasmak istiyorum, bana yardimci olursanizda cok sevinirim. Ben 17 yasinda 170 cm boyunda ortalama 65 kilo bir kizim. 7 yasimdan beri yüzme sporu yaptigim icin vücudum cok kilolu gözükmesede, bacaklarim ve belim cok kalin, ayrica karnimi cok yagli hissediyorum. Bu yaza cok fit girmek istioyorum ve sadece 41 günüm var. Tartiya cikip bakmak istemiyorum ama ortalama 65 kiloyum suannd, amacim: 53-55 kiloya düsmek. bilioyurm 40 günde ortalama 12 kilo vermenin cok sagliksiz oldugunu ve mucizevi oldugunu söliyeceksiniz ama ben zaten bunlari biliyorum. Bu zor gecicek 1 ay da bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Vücudumun gereginden fazla kilolu we iri gözüktügünü düsünüyorum. Lütfen yardim edin Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 20 Haz, 2009 22:45

aynı sorn bndede var bence genel olarak bayan sporcuların dertli olduğu bir durum isveç diyetini bi dene istersen

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 04 Arl, 2010 22:33

kolay gelsnn Smile

yaress611 bu arada bişi srcam Very Happy su çizelgeyi nasl yaptnn Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.