Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
Fikir 1 ayda 15 kg
Cum 30 May, 2008 11:00

Cum 30 May, 2008 22:59
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaslar! Ben bu sitede yeniyim ve sizlerle durumumu paylasmak istiyorum, bana yardimci olursanizda cok sevinirim. Ben 17 yasinda 170 cm boyunda ortalama 65 kilo bir kizim. 7 yasimdan beri yüzme sporu yaptigim icin vücudum cok kilolu gözükmesede, bacaklarim ve belim cok kalin, ayrica karnimi cok yagli hissediyorum. Bu yaza cok fit girmek istioyorum ve sadece 41 günüm var. Tartiya cikip bakmak istemiyorum ama ortalama 65 kiloyum suannd, amacim: 53-55 kiloya düsmek. bilioyurm 40 günde ortalama 12 kilo vermenin cok sagliksiz oldugunu ve mucizevi oldugunu söliyeceksiniz ama ben zaten bunlari biliyorum. Bu zor gecicek 1 ay da bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Vücudumun gereginden fazla kilolu we iri gözüktügünü düsünüyorum. Lütfen yardim edin Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 (Başlık yok)
 Cum 30 May, 2008 23:08

su kücük tatli kilo cetvellerini nasil koyuyorsunuz bu arada?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 31 May, 2008 05:42

canım yüzmeyle tabiki iri gözükürsün.. ama tavsiyelerim sunlar olabilir...
Düzenli saatlerinde ye.. Ve mutlaka yürü...

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 31 May, 2008 13:09

ooh yani 40 günde 55 kg ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 31 May, 2008 16:44

stress yapma... sen bir basla 5 kg versen yeter... o bile vucutta ne güzel degisiklik yapar.. Fazlasini istersen vermen zorlasir... Oyuzden o 12 kgyu uzun vaadeye yap.. Kisa vadeyede 5 kg gibi birsey koy.. mesela ben haziran sonu gibi 87 85 cikmak istiyorum.. kendimi aylara böldüm.. hemen hedefe 70 kg yazmadim.. görüyorsun degilmi.. sonra aa niye veremedim diye kendine cins olup fazla yemege basliyorsun

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Haz, 2008 00:14

himmmm eevet mantikliya benzio, bi 5 kilo daha versem yeterli aslinda ama dedimm gibi herezde yagsiz etsiz vucut takintisi....Sad nese dedin doru simdlik bunu dcenicem yaza kdr 5 6 kilo cok tesekkur ederim, ayrica bn bir hafta diyet yapsam ertesi hafta hemen cnm bilirsiniu cukulata fln filan cekio kendimi tutsamda bi sekilde karsima misafir oldum yerde falan cikiyor napicam bilemiyourm, zaten irademi zor tutttugum bi donemde bide karsima cikinca....SadSadSad?????????????????????????

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.