Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 10:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

canını sıkma aslıcım, hiç de abartmmamışsın, gayet güzel işte. herşeyi yiyebilirsin dozunda olması koşuluyla. bir dilim pizzanın yarısından birşey olmaz. bak pizza dedin de canım çekti Wink eskiden oturup büyük boy pizzayı löpür löpür götürürdüm, hatta erkek arkadaşlarım geri kalanını paaket yaptırırdı ben ise garsona zahmet olmasın diye midemde paketlerdim Laughing ahhh ahhh..... kocaman bir adana kebabın üstüne yediğim dönerin , yediğim tantunilerin, pizzaların, hamburgerlerin bedelini ödüyorum şuanda Crying or Very sad bi şşarkı tutturasım geldi... kendim ettim kendim bldum kendim ettim kendim buldum yedikçe şiştim durdum (bu kısmı bana ait Smile eyvah eyvaahhhh eyyyy eeyyyy eyyyyy eyyyy Mr. Green

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 10:53

ohooo benim yediklerim sollar seni Very Happy neyse gidecek ama turtle misali olsada Very Happy törtıll diye okuma nasil yazdiysam öyle turtleeee:)) no turtle no fat! get hot Very Happy

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 17:33

ayy valla bende enaz senin kadar yerdim gulhancim hatta diete baslmadan onceki gun bi 8 ogun yedim artik kuscak gibiydim ondan galiba dietin ilk gunu hic aclik hissetmedim sabah uyandigimda ahi toktum dusun yani bide benim gozem ac doydugumu hissetmiyorum onda Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 17:57

yemek yemekten büyük bir haz alıyorum ben yaaaaaa Crying or Very sad
ama o mutluluk 5 dakika bilemedin 30 dakika sürsün ama aasla günün 24 saati incecik olmanın verdiği mutlulukla boy ölçüşemez

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 18:02

ya hazi sadece yerken aldigin tad ve doyum hissi 30 dk sursun ama pismanligi hic bitmiyor ve bedelide agir oluyor Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 18:04

aynen öyle, bende 23 yaşındayken 60-65 arrası gidip geliyordum ama ya şimdi. her geçen yıl metabolizmamızı daha bi yavaşlatıyor bu da kilo vermeyi zorlaştırıyor Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 18:19

evet cok dogru bide 30 dan sonra yilda ortalama 1 kilo vucut stokluyabiliyormus kabus gibi ya .ben 19 yasinda bi diet yapmistim bu dietle yaklasik 10 kiloverdim 48 kilo oldum ve ardindanda almadim hemde sok dietti ama sanirim benim hayatimda yaptigim ilk diet olmasindan ve spora gidiyordum haftada 5 gun ve vitamin takviyesi aliyordum yaklasik 2 yil korudum kilomu sonra bi biraktim aniden balon misali ya ama busefer okadar kolay olmuyor zayiflamak

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 18:23

aynen öyle aslıcım... .diyet yapmadan killo verdiğimi bilirim ben. bundan sadece 2,5 yıl önce psikiyatri stajında 7. kattaki servise inip çıkarken merdivenleri kullanıyordum diye 1 ayda 3-4 kilo veermiştim düşünebiliyormusun Sad oysa şuan durum vahim ve her geçen gün daha da dramatize edecek bu işi Crying or Very sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 18:42

ama olsun bak bi zayiflayalim alalim guzel guzel kiyafetleri az yeriz bizde hem herseyden yeriz ama olculu olarak birazda arada spor yapinca formumuzu koruruz ;)hem Gulhancim yaz geliyor (burda hala kis o bakimdan ) yazin daha cok su iciyoruz ve daha cabuk kilo veriliyor ;P yuppiiiiii

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 May, 2008 22:15

evet canım haklısın. ben kışın depolayıp yazın yakıyorum ( oysaki bu ayılarda tam tersi Laughing ) .ah ahhhh nerde o incecik olduğum günler...... yok yok pes etmek yok dediğin gibi bu kilolardan kurtulup süzüm süzüm süzüleceğiz Mr. Green ondan sonra kkim tutar beni..... buralarda alışveeriş yapabileceğim pek bir yer yokk, 15 temmuz erkek arkadşımla yıl dönümümüz o zaman adana da yaada başka bir yerde buluşmayı planlıyoruz o zaman 62 ye düşmüş olmam gerekiyor, 13 eylülde de sınavım var ankarada. bu sefer büyük bir valiz götüreceğim yanımda alışveriş yapmak için..... ahhhh hayal etmesi bile çok güzel Mr. Green hadi aslıcım yaaaaaa yılmayalım olurmu.... elifçiğimin dediği gibi durmak yok yola devam!!!!!!!!!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.