Forumlar » Diyet » Kadınlar » Diet

Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aslıcım yutdışında diyeet yapmak zorduur, oraların fast food anlayışı çok yaygın, sen elinden geldiğince onlara takılma türk usulü ye Laughing daha da doğrusu akdeniz usulü beslen. şimdi söyle bakalım neler yaptın ve neler yedin bugün fazla yemek yiyerek suç işledinmi Mr. Green

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:30

yok Gulhancim henuz pek birsey yemedim cunku saat 9 bucuk daha sabah yani bi 4 kup kanun yedim ama kahvalti yapcam birazdan aksam oldumu tamamini yazarim artik ama kotu olan hic egzersize zamanim olmuyor bide tembelm galiba biraz Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:39

bende egzersize zaman ayıramıyorum ama fırsatlarıda kaçırmıyorum, mesela bulaşık yıkarken süper yapıyorsun, sağa 100 sola 100 hatta bazen daha fazla oluyor, bacaklarımı açıp kapatıyorum, yakabildiğim tek bir kalorinin bile kar olduğunu düşünerek hiçbir anı boş geçirmiyorum, elimden geldiğince çarşıda yürürken uzun ve engebeli yollardan yürüyorum. bol su az tuz, az yağ ve az karbonhidrat hepsi bu....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:42

cok guzel yontemler bulmussun bende evdeki merdivenden yararlanmaya calisiyorum durmadan bi assa bi yukari cikiyorum :] ama cok cabuk yoruyor

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:48

asansörü değilde merdivenleri tercih et, tv karşısındayken mekik veya bbacak egzersizleri yap oturduğun yerden, hatta internette takılırken diğer taraftan bacaklarını hareket ettir, ne yaparsam kardır mantığıyla yaklaşırsan olaya sonuçlarını baskülde göreceksindir buna inan. ben bir keresinde sadece böyle yapıp öyle ahım şahım diyet yapmadan kilo vermiştim.
yediklerinin kalorisinin ne olduğunu iyi bil, metabolizma hızının gerektirdiğinin altında yiyip biraz da egzerrsizle kalori yakarsan bu işin üstesinden geleceksindir.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:51

merdivenleri ilk başta çok fazla inip çıkmamanı tavsiye ederim, erkeklerin tabiriyle hamlarsan eğer bu kez 1 hafta boyunca egzersiz yapamayacak ve daha kötü olacaksın, sabırlı ol, yavaş ol ve kararlı adımlarla yürü. önemli olan şey istikrarı yakalayıp onu elden bırakmamaktır. sevgiler....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 17:10

bu arada söylemeyi unuttum dans etmeyi seviyorsan dans et. benim en sevdiğim eydir mesela, canım sıkkın olunca şöyle güzel bir müzikle dans et, hem stresini atıyorsun hemde kalori yakıyorsun.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 19:38

Saol canm ya dans iyi fikir yardimci olabilir buarada fast food konusunda cok haklisin ben yurtdisina gelince iki yilda 7 kilo aldim 62 oldum sonra gecen yaz tekarar 54 e kadar indim (tatile turkiyeye gitmistim orda verdim hemde diyetsiz dusun yani) sonra geri dondum buraya 5 ayda 5 kilo aldim tekrar oda diet yapmaya calistim arada tabi duzen olmayinca ise yaramadi :]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 20:22

zahmetsiz bir yaşam zahmetsiz hazırlanan lezzetli bi okadar da bol kalorili bir yiyecekler.... işin zor gerçekten. orda öğrencimisin yoksa çalışıyormusun? yiyeceğin şeyleri yanında taşıyarak dışşarda yeme işine son verebilirsin , ne dersin? benim arkadaşım da almanyada 6 ay kaldı bi deri bi kemik gitti ama tombik döndü Smile sabahları kornflaksler öğle yemeği fast food akşam yemeği fast food.... beslenme düzenini değiştirmen bile bence kilo vermeni sağlıyacaktır. dediğim gibi biraz kalori hesaplarına gir iştahını kesip seni o yemeklerden soğutacağına eminim. ben bu akşam biraz fazla kaçıırdım uyumadan önce dans etmeyi planlıyorum. sevgiyle kal

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 20:40

Ben hem calisiyorum hem okuyorum okulum suan tatilde artik daha cok isime yogunlasiyorum iste hep ayaktayim ama sabit bir yerde durup siparis aliyorum yani ayakta durmam bi ise yaramiyor herseyin icinde havy cream dedikleri yogun krema var sirf yag ve cok lezzetli uyku duzenide yok bende gece beste yemek yedigimi biliyorum bide Gulhancim biraz asiri duskunum bogazima evde malzeme olmasin katar karistirir yine yicek bise uretirim ben annem kime cektin bole diyor dusun yani . cok yardimci oldun bana ya cok saol bugun bozmucam galiba ;] diyet kardesligi bu olsa gerek . buarada bencede biraz dans iyi gelir hem kendini iyi hissesdersin hemde kalori harcarsin hadi bakalim yandan oh oh oh Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.