Forumlar » Diyet » Kadınlar » Diet

Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Iıı ! Diet
 Sal 20 May, 2008 06:57
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaslar ben yeni uyeyim ve sorunum hergun sabah diete basliyorum aksam saldiriya gecip ne bulursam yiyorum bi turlu duzenli yapamiyorum bir ay zamanim var ve benim 5 kilo vermem gerek en az. Tecrubelerinizi ne dusuncelerinizi benimle paylasirsaniz cok sevinirim Embarassed Crying or Very sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 09:52

günaydın aslı. bende yeni sayıllırım bu sitede, başlarda pek inanmıyordum faydası olacağına ama inan bana buraya günlük neler yaptığını neler yediğini yazdıktan sonra hele birde benimki gibi sevimli ve azimli bir arkadaşla (ezgineverland) düzenli olarak yazışmya baaşlarsan gr bak nasıl gidiyor o yağlar nasıl eriyip gidiyor göreceksin. bende senin gibiydim sayısız başarısız girişimim oldu, 71 kiloyla başladım bu siteye girmeye ve daha 6gün olmasına rağmen 2 kilosunu verdim bile. buraya neler yediğini ne tür egzersizler yaptığını yazarsan sana daha çok yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin. ayda 5 kilo çok değil verilebilir buna inan.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 09:58

bu arada eğer diyet kardeşliği forumundan yazmaya devam edersen seni daha iyi takip edebilirim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 11:17

bende yeniyim ve enim fazlalıgım bes deil daha daha fazla ama coook kararlıyımm...Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 11:33

aysenur eğer kararlıysan verirsin. başarılar dilerim güzelim

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 13:55

arkadaşlar ben üye olalı çok oldu ama bende tık yok. artık bu durum beni çok üzüyor. vermek istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:12

Arkadaslar oncelikle hepinize cok tesekkur ediyorum paylasimlariniz icin yanliz olmadigimi bilmek cok sevindirici. Gulhancim simdiden 2 kilo vermis olman cok sevindirici.iliyorum ki onca cabadan ac kalmadan sonra tartida olan en ufak bir oynama bile insani nasil mutlu ediyor emeginin karsiligini aldigini gormek gibi birsey .onerilerin icinde cok saol bende diyetgunlugune yazmaya baslicam soz Wink yanliz birakmam artik sizi yanliz benim gunluk biraz aktarmali olabilir cunku okulum icin yurtdisindayim ve 8 saat zaman farki var idare etcez artik :]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:13

sevgili y_konya, herşeyden önce şöyle bi iki dakika oturup düşün nerde hata yapıyorsun diye. hata yoksa eğer troid, şeker, kolesterol tahlillerinle ilgili bir problemn varmı acaba diye önce bir doktora git, tetkiklerin yapılsın, eğer sorun varsa ilaç tedavisiyle verirsin ama eğer sorun yoksa yine başa dönüp nerde hata yaptığına bakacağız.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:14

Aysenur0059 cok saol cvp icin ve azimli oldugunu gormek beni cok mutlu etti umarim bende senin kadar bu azim konusunda asarili olurum :]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 16:18

y_konya senin adina uzuldum ama belki onemli bir noktayi gozden kaciriyor olabilirsinbundan dolayida istedigin sonuca varamamisssindir eger diet surecinde neler yaptigini paylasirsan beraber bakabiliriz nerde ne yaptigina belki bu sefer basarili olursun ha ne dersin ve lutfen pes etme mutlaka bir yolu vardir umutsuz yaklasmamaya calis olurmu.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.