Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 19:18
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Evet yemegimi yedim.Gunu özetlersek:
sabah: yarim domates,biraz peynir,5 yesil zeytin,ekmek yok
ara: 1 bardak portakal suyu.
oglen: iki dilim kepek ekmegi arasi salatalik biber olan migrosta satilan hazir sandavic ve yanina ayran,3köfte.
Aksam: Biraz peynir,yarim domates,2 biber,4 zeytin,1 bardak süt icine az kakao,kahve,franbuaz sosu.. Aksam agir olunca huzursuz oluyorum böyle iyi gidiyor.
Eger acikirsam belki meyve yiyebilirim.
Yarin yani 20mayis günü okuluma ugrayip tezimi teslim edicem kontrol icin ordanda istinye-kabatas arasi yürüyecegim...
Sevgiler.. Gulhancim sanada sevgiler...

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 19:56

ezgicim yediklerinin toplam kalorisini hesaplıyormusun? bu arada yarına kadar internete girmeyeceğim dedim ama dayanamadım Embarassed çünkü akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım ve işlediğim suçu itiraf etmem gerektiğini düşündüm Embarassed 3-4 adet pestimeği haşlanmış tavuk suyuna banarak yedim, bir tavuk budu biraz tavuk göğsü, 4 adet pazı sarması ve 3/4 kase yoğurtlu makarna yedim Sad biliyorum aşırıya kaçtım ama bedenim kirademin dışında hareket ederek önce mutfağa gitti sonra tencerenin kapağını aralayıp ellerimi de bu işe alet ederek löpür löpür götürdü herşeyi Embarassed anlayacağınız benim hiçbir günahım yoktu herşeyin sorumlusu o çuval gibi olan midemdi Embarassed neyse bunu telafi ederim diye düşünüyorum. bir kerelik kaçamaktan birşey çıkmaz dimi ama Wink
acaba diyorum bu site otokontrolümde etkin rolü oynuyor da bilgisayarı kapatınca onu kaybettimde mi mutfağa koştum diyorum Rolling Eyes tamam tamam bahaneleri bir taraffa bıraakıp itiraf ediyorum tutamadım kendimi işte ne yapayım Crying or Very sad canım okadar sıkkındı ki eskiden yaptığım gibi mutluluğu yemek yemekte aradım ama söz veriyorum birdaha olmayacak bu Exclamation
ezgicim inşallah tezini hocalar sorun çıkarmadan kabul ederde kurtulursun bu stresten.
neşe minik kelebekler olup her daim omuzlarına konsun ezgicim sevgiyle kal

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 21:54

Ya ben kalori hesaplamiyorum kac kalori yedim ettim bilmiyorum... yazdim iste kac cikiyorsa:) aksam annem evde cok oturdum disari cikip yürücem dedi.. yürüdük tam 1saat 30 dk. Yani bu demek oluyorki bugun 3 saat yürümüsüm Smile ama benim tempom yavastir.. fazla hizlanirsam nefeslerimi kontrol edemiyorum.. Gulhancim yemek istiyorsa canin hemen siteyi ac:) napalim siteye dadanalim... yediklerim fazlamiydi yoksa kalori sordun ya.. ama diyetisyenim bundan daha fazla veriyor o kesin Smile sabahi iple cekiyorum olsada yürüsem uzun uzun:) Ama kötü bir haber agrim var karnimda... biliyosun nedenini gülhancim.. uyy ki uyy... neyse.. öyle iste:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 22:57

ezgicim şimdiden geçmiş olsun birazz sıkıntılı geçecek bu günlerin anlaşılaan. kalorisini sorma nedenim bana biraz fazla gibi görünmesinden dolayıydı ama sonra şöyle bir düşündüğümde aslında boyuna ve bazal metabolizma hızına göre olması gerektiği gibi yiyiyorsun.
astımın için hangi ilaçları alıyorsun? beta2 antagonistler dediğimiz ilaçlar astımlı hastaların egzersize toleransını arttırıyor. yürüyüşe çıkmadan önce bu ilacı kullanırsan daha rahat olursun.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 23:05

pardon bir yanlışı düzeltmem gerekiyor beta 2 agonist demek istemiştim Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 23:26

suan doktorum bana once air verdigdi.. eger hastalanirsam symbicort aliyom.. birden atak huzursuzluk gelirse ventolinden bir puf.. o kadar.. yani suan sadece ventolin ve onceairle idare ediyorum.. vıyy demek sana cok geldigdi.. ama azini suan yiyemem.. bu yemek beni daha onceden 25 kglara kadar indirmisti:) napim ac kalamam ya Smile yürüyom iste boynaa Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 23:56

ezgicim dediğim gibi senin boyunda biri için çok az gelir o yediklerin. dikkat ettim de yerken damak lezzetini de gözardı etmiyorsun bu çok güzel. damak zevki dedimde nerden aklıma geldiyse canım dondurma çekti Very Happy ne alakaysa Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 May, 2008 00:05

evet muhakkak o gun damak zevkimi yemem icmem lazim Smile yoksa olmaz... gıcık olursun.. hep istersin.. sen yat bence gulhancim birak o dondurmayi Very Happy kremaa o Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.