Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 5i 1 yerde
 Cum 16 May, 2008 13:25
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tam olarak ne zaman ortaya çıktığını hatırlamıyorum ama şu 5i 1 yerde çaylarını deneyenler var mı? varsa sizce işe yarıyor mu yani denemeye değer mi? Question Question

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 May, 2008 14:02

sevgili melankoli, ne çay ne zayıflama bandı nede ilaçlar..... hepsi boş. kabullenmesi zor olsa da tek bir yol var boğazından kısıp spor yapıp depoları yakacaksın. vücudun senden habersiz seni kıtlık günlerine karşı besinleri yağ adındaki depolara çeviriyor ve sen boğazından kısıp işte kıtlık vakti tam vaktidir yak şu yağları demediğin sürece onlar orda durmaya devam edecek. ilaçlar çaylar .... bunların hepsi fasa fiso. sadece vücudunda bir travma yaşatıyorlar o an için yağlar enerji kaynağı olarak devreye giriyor ama sonrasında malum, o şok devresi atlatılınca vücut yine eski düzenini kurmak üzere depolama işine dört elle sarılıyor. şöyle düşün hastalandığımızda nasıl iştahsız kalıp eriyoruz ama iyileşince de iştahımız öyle bir açılıyorki dur durak demeden yiyiyoruz. bence artık işin kolyına kaçmayı bırak ve zor ama sağlıklı olan yolda yürü. umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 May, 2008 15:27

sevgili gulhan cevap yazdğın için öncelikle teşekkür ederim söylediklerinde haklısın ama insan bazen zorlanınca başka yollara da başvurmak istiyor benim metabolizmam çok yavaş ve takviye gerektiğine inanıyorum aşarıya kaçtğımız zaman zarar verdiğini duymuştum ama bu kadarını bilmiyordum. sağol

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 May, 2008 18:31

canım çok haklısın bende aynı şeyleri yaşadım senin yaşında yani tam 3 yıl önce. bu genellikle zayıflamayı isteyip de yeteri kadar güçlü olmadığımızı hissettiğimiz dönemler başvurduğumuz yöntemler. eğer seni motive edeceğini düşünüyorsan aaşırıya kaçmamak şartıyla başlarda kullanabilirsin ama şunu untumaki bu tür şeyler barsaklar karaciğer ve böbrekler başta olmak üzere birçok organa zarar verir. yani aslında halk arasındaki bitkiler zarar vermez şifa verir düşüncesi çok yanlıştır. doğru yerde doğru zamanda ve doğru şekilde kullanılmadığı sürece herşeyin zararıı vardır.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.