Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Haz, 2008 18:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ya gulhancimm siteyi actim tamam ama kayboluyorsun... birde karsima eski seyler cikiyor.. burda kim en yeni atmis görmesi daha kolay Smile evet 93lük fotomu gösterdim arklarima sen bu kiloyu göstermiyorsun vucudunda dediler Very Happy bugun 9bin metre yürüdüm yani istinye kabatas:) yarinda biraz disarda olurum.. yökten daha lesin alese cevrilmesini göndermemisler... zaten aleside ilan etmediler...cok geciktiler... belki 4 haziranda sonucu aciklarlar ve ALES 70 notunu insallah alirim... canın sıkıldıgında buraya gel.. ben hep burdayim.. evde yalniz kalinca yemege tikiliyor insan.. burasi desturr diyor.. birde mehmet özden birsey ogrendim kirmizi pul biber tokluk hissi verirmis...
Bugunki diyet:
sabah 9: 1 sutas 300mllik süt icine az kahve,tost
ara:1 kucuk icmelik su
ogle:biraz tavuk,1 domates,2 biber,1 kase yogur(icine kekik ve mehmet oz dedi diye kirmizi pul biber)
aksam: tost yicem sanirim... belki yine süt icebilirim ama fazla protein olur.. cay icebilirim belki
spor:9bin m yürüyüs.3 saat veya askin diyelim:)

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Haz, 2008 22:13

kendine çok iyi bak öpüldün mucuk mucuk Razz

En son gulhan tarafından Pts 07 Tem, 2008 23:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Haz, 2008 18:31

arkadaşlar merhaba
bir haftadır uzağım sizden ve de diyetten. kursların son haftası olduğu çin ek ders yaptım. bugün de belge sınavı vardı öğrencilerin. geriye diplomaları hazırlamak kaldı. o da bir günlük iş. cumartesi istanbula gideceğim inşallah. ezgi.gülhan.aslı özledim sizleri

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Haz, 2008 07:55

günaydın arkadaşlar. hepinize sevgiler....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Haz, 2008 10:15

bizde seni özledik örtmenim Smile diyetcenter sitesindeyiz bekleriz:)

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Haz, 2008 14:11

yarın ve cumartesi toplantılarımız var. sonra da istanbula gideceğim: orda nete girmem. babamın iş yerine gidersem selam yollarım size de. dediğim gibi sizleri tanımasam da özel bir bağ var aramızda. sevgiyle kalın...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 07 Haz, 2008 18:03

ben de bugüün diyete başladım.böyle insanın diyet arkadaşının olması ne güzel bişeymiş ya.insan acayip motive oluyor.ben 70 kiloyum şu an arkadaşlar.hedef 60.bugün kahvaltıda biraz simit ve şekersiz çay içtim.ÖĞLE.2 dilim tuzlu kek.2 profiterol.1 tabak garnitürlü makarna. Sad biliyorum çok kötü bir diiyet başlangıcı.ama dönmek yok bu yoldan.akşama bi şey yemicem inş.biraz da evde dans yaparım.bugünü telafi etmeye çalışırım elimden geldiğince.zararın neresinden dönersen kardır.DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.ARTIK BEN DE DİBİR DİYET KARDEŞİYİM.ÖPTÜM HEPİNİZİ.SAĞLICAKLA VE FORMDA KALMAK DİLEĞİYLE
Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 07 Haz, 2008 18:15

GÜLHANCIM BEN DE SENİN GİBİ 25 YAŞINDA 70 KİLOYOM.hedef60.bugünden itibaren hergün na yediğimi ne yaptığımı sizlerel paylaşıcam inş.haftada 2 kilo vermek benim hed efim.herkese başarılar.ayrıca dans veyehut sevdiğiniz bir spor türünü yapmak zayıflamada cok etkili.herkese tavsiye ederim.selametle kalın

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Tem, 2008 17:32

tebrikler hocam yolu yarılamışsınız.darısı başımıza.

ben de 2 yıldır zayıflamaya çalışıyorum.sonuç hep hüsran.bugün tesadüfen bu siteyi buldum ve hemen üye oldum.insanın yalnız olmadığını bilmesi güzel

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.