Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 5i bir yerde :)
 Per 10 Nis, 2008 12:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

dün bu cayı aldım ve içmeye başladım. bakalım her yerde yazdığı gibi zayıflatıyormu. bu arada işe tekrar başladığım için diyetimi fazlasıyla bozdum belkide 2 aydır cok sıktığım ve sartladığım için bir bıkkınlık bastı ve bıraktım malesef bir kaç kilosunu geri aldım.
hersey simdi yeniden başlıyor cayla ilgili gelişmeleri yine burdan yazıcam. sizlerde deneyimleriniz paylasın benimle.ne dersiniz Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 17:03

bende 3 gündür bu çayı kullanmaya başladım sonuç harika öncelikle tok tutuyor ve sindirim sistemimi iyi çalıştırıyor.3 gündür rahatım tadi her ne kadar kötü olsada limon sıkıyorum o zaman daha rahat içiyorum.tavsiye edrim herkeze:)

KeNdİmE GüVeNiM sOnSuZ zAyIflAyıP iNcElEcEĞiM bUnA İnAnıYorum... =)

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 17:29

bence böyle cay olaylarina falan inanmayin suanda ortada olmayan ama ileride ortaya cikabilecek hastaliklara kapilabilirsiniz.. günde iki üc bardaktan fazla cay icilmemesi gerekiyormus... bagirsaklari agirlastiriyormus ve bu ilerisi icin iyi degilmis yani vucut toksinleri vs. belli bir müddetten sonra atamiyormus yani fazlasi zarar. Icersenizde en sagliklisi yesil caymis ama günde iki üc baraktan fazla degil

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Tem, 2008 18:28

Hicim deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam edersen biz de daha iyi bilgilenmiş oluruz canım.

yasemin86, evet dediklerininden ben de haberdarım. Hicim bir karar almış en azından kutuyu bitirmesi yerinde olur bence. Böylece yaşadıklarından yola çıkarak daha sağlıklı bir karara varır.

Hicim tatlım sen yine de dikkatli ol tamam mı?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Tem, 2008 09:35

teşşekkürler auryn beni düşündüğün için çok iyisin.evet en azından bitireyim diyorum sanırım sabırsızım inşallah işe yarar.günde 3 bardaktan fazla içilmemesi gerekiyor bunu tavsiye eden diyetisyen doktor ender saraç 3 ten fazla içildiği takdirde belkide yasemin arkadaşımızın dediği gibi aksama yapabilir ama dozunda kullanırsak bir zararrı olmaz umarım.bu arada ben yemekten önce içiyorum gerçekten tok tutuyor ben yine deneyimlerimi sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Tem, 2008 11:30

peki hicim deneyimlerini sonuclari bekliyoruz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.