Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

macadonia.gif
 (Başlık yok)
 Cum 10 Nis, 2009 21:29
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben bu reductili 2 sene önce 2 hafta kullandım sürekli ağlama halindeyim falan diye bıraktım 68 kiloyum şimdi tekrar almayı düşünüyorum acaba fx15 daha mı iyi ne dersiniz?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Ekm, 2009 19:07

evet arkadaşlar simdiye kadar herseyi denedim irade ile bu isi başaramadım 4 gündür reductil 15 mg kullanıyorum hipertansiyon,seker,kalp gibi hic bir rahatsızlık bende yada ailemde yok yasim 25 4 gün içinde 116.7 kilodan 109.7 kiloya düştüm boyum 187 cm yani tam 7 kilo eşim benim yanımda en sevdiğim şeyleri yemesine rağmen canım hiç ama hiç çekmiyor buzdolabına sürekli gidip bakardım şimdi 1 kere bile bakmıyorum suyu sevmezdim 3 litre su içiyorum günde olumsuz hiç bir yan etkiside olmadı bende çok şükür ama kullanmadan önce işi bilen birisine sorun ve yukarda yazdığım rahatsızlıklardan biri bile varsa sakın kullanmayın

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 pes etmek yok
 Pts 12 Ekm, 2009 13:18

arkadaşlar hepimize kolay gelsin.ben bugün itibariyle reductil 15 mg. almaya başladım.gelişmelerden haberdar edicem herkesi.şu an 110 kiloyum bakalım durumlar ne olacak.pes etmemek gerek.birde verdim geri aldım kilkoları diye şikayet eden arkadaşlar,bende 2 yıl önce 24 kilo verdim ve geri aldım fazlasıyla.o zaman akupunktura gidiyordum.ama istediğim kiloya ulaşınca sanki geri almayacakmış gibi davrandım ve ipin ucunu kaçırdım.kesinlikle beslenme alışkanlığıyla alakalı geri alınan kilolar.uzun araştırmalar doktorlarla uzun sohbetlerden sonra akıllıca bi diyet programı yaptım kendime.bakalım neler olacak.diyet arkadaşı arayanada yardımcı olabilirim.hemşireyim ayrıca yardımım dokunacak arkadaşların sorularınıda beklerimhoşçakalın.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Ekm, 2009 13:20

arkadaşlar bende reductil 15 mg.bugün itibariyle başadım.110 kiloyum ve gelişmelerden haberdar edicem sizleri.pes etmemek lazım.kilo verip geri alanlardan biriyim ama bunun sorumlusu beslenme alışkanlığını değiştirmeyen bizleriz.görüşmek üzere hoşçakalın.

Yeni Üye
Yeni Üye

nigeria.gif
 (Başlık yok)
 Per 03 Arl, 2009 13:32

ARKADAŞLAR X TRA GEL DİYE BİR ÜRÜN VAR VE MÜKEMMEL OLDUĞUNU SÖYLEYENLER VAR.SİTESİNDE DE GÜZELCE YORUMLARI VAR BEN YURT DIŞINDA OLDUĞUM İÇİN SİPARİŞ VERİCEM.VERDİĞİM SİPARİŞ ÖNEMLİ O YÜZDEN.BOŞU BOŞUNA O KADAR KARGO PARASI VERMEK İSTEMEM.LÜTFEN BANA BİR CEVAP.....

Yeni Üye
Yeni Üye

nigeria.gif
Iıı ! HANGİ İLACI KULLANMALIYIM BİLEMİYORUM
 Per 03 Arl, 2009 13:35

ARKADAŞLAR BEN DAHA ÖNCE LİDA KULLANDIM VE ÖLÜMDEN DÖNDÜM.LİDAYI SAKIN SAKIN KULLANMAYIN.ŞİMDİ EŞİM LİDADAN DOLAYI İZİN VERMİYOR HERHANGİ BİR İLAÇ KULLANMAMA.AMA,BEN KAFAMA YATAN VE KİLO VERDİRECEĞĞİNE İNANDIĞIM BİR İLACA BAŞLAMAK İSTİYORUM.DİYET YAPMADAN KİLO VERDİREN İLAÇLAR VAR MI?NE TAVSİYE EDERSİNİZ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 15 Arl, 2009 18:21

Her ilacın mutlaka yan etkisi vardır, şu anda farkedilmese bile ilerde ortaya çıkabilir, ve bunun farkına bile varmayız. En güzeli, doğrusu ve kalıcı olanı sağlıklı beslenme,diyet ve mümkün olduğu kadar spordur. Bende diyete yeni başadım, şu anda 101 kiloyum, daha önce başardım, tekrar başarmakta bana bağlı, burdaki diğer arkadaşlarında mutlaka başarı hikayesi vardır, tekrar başarmak ise imkansız değil. Bana eşlik edecek diyet kardeşleri varsa sevinirim.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.