Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Oh evet ! reductil,fx15 vs hakkında gerçek kullanıcı açıklaması
Sal 08 Nis, 2008 10:15

Pts 07 Nis, 2008 23:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar 93 kiloydum 2006 da ilk önce hirblife içtim etki etmedi sonra reductil içtim 80 kiloya 3 ayda indim ama hergün 2 saat yüüyüş yaptım sona iyice hırsa geldim arada lida içtim 1 ay sonra fx15 ve 77 kilo oldum harika gidiyordu baktım hep vermeye başladım ilk yürüyüşü kestim sonra hapları 2008 deyiz ve ben yine 93 kiloyum artık hırslanamıyorum yine reductile başladım ama artık eskisi gibi iştahımıda kesmiyor ne yaıcam bilmiyorum Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Nis, 2008 09:20

selam arkadaşlar
yazın erkek arkadaşım dönüyoo ankaradan.
haziran 6sına kadar 10 kilo vemeliyim.
ilaç aldım spor yapıyorum.
bende reductil içtim.reductil içip bırakınca tekrar içince eskisi gibi etki etmiyo.aslında sadece reductil diil tüm ilaçlar böle.ama sakın pes etme.reductil en iyisi.belki biraz daha geç ilk kullanımına geöre ama kesn veririsin.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 14 Haz, 2008 19:29

ben 2 kutu içtim anca 3 kilo verdim reductille bıraktıktan sonra ama başımı ağrıtıyo mesleğim gereği zinde olmam lazım napıcam şaşırdım gerçekten

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 15 Haz, 2008 04:33

merhaba, bende reductil kullanmaya basladim.Bugün 4 gün oldu, 1 kilo verdim.geçen yil 3 haftada 5 kilo vermistim ama birakinca hooop geri geldiler.ben hiçbir yan etkisini görmedim bu kez,geçen yil basim agriyordu ilk zamanlar.Zaten sadece 3 hafta kullanmistim,doktor normal oldugunu iki hafta sonunda basagrisinin geçecegini söylemisti.$imdilik iyi gidiyor acikmiyorum ve bol su içiyorum.Umarim ise yarar.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 26 Haz, 2008 17:12

arkadaşlar merhaba site ye yeni dahil oldum,hepinize selamlar.
2ay sonra düğünüm olacağı için baya taktım bu kilo verme işine ve zzayıflamak istiyorum.1 yıl içinde tam 12 kilo aldım,tabi eski süzen alışkanlıklara dönerek ama şimdi hem diyet hem ilaç alıyorum .cla denilen yağ ları yakmaya yardımcı bi ilaç ,daha 1 kutu bitmedi.ama 1,5 ay oldu alalı ben sade ce 3 kilo verdim. bu arada adet düzensizliği yaptı bende.eczacımla görüştüm reductil alabilirsin dedi,kimi forumlarda acayip yan etkiler yaptığını söyleyenler var,siz nedersiniz? bu arada cla içinde 1 ayda 10 kilo verdiriyo yazmışlardı internette:Wink umarım cevap süresi kısa olur.görüşmek üzere Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 Tem, 2008 11:54

SELAM ARKADAŞLAR
MAVİMELEĞİM CLA.NIN YAĞ YAKICI ÖZELLİĞİNİ BANA ECZACI BİR ARKADAŞIM SÖYLEMİŞTİ FAYDASI OLUYORMUŞ AMA BEN BİZZAT KULLANMADIM
BU ARADA BEN AMERİKAN KALP VAKFININ DİYETİNİ YAPIYORUM
HİÇ SPOR YAPMADAN 1 AYDA 6 KİLO VERDİM NORMALDE 10 KİLO VERİLDİĞİNİ BELİRTİYO DİYETTE.ÇOK KATI BİR DİYETTE DEĞİL AYRICA
SPORLA BERABER ÇOK DAHA FAYDALI OLUR SANIRIM
ŞİMDİ 2.AYA BAŞLADIM BU SEFER SPORDA YAPICAM SONUCU MERAK EDİYORUMM Rolling Eyes

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Eyl, 2008 13:52

YA FX15 KULLANNLAR ÇOK MEMNUNN ARKADAŞLARR NE DERSİNİZ ONUMU DENESEK

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 reductil ve cesaret
 Cum 17 Ekm, 2008 10:20

arkadaslar merhaba, ben sitenize bugun katildim. reductil kullanmaya da dun basladim, reductil ile ilgili tum yorumlari okudum, korkmadim desem yalan olur ama denemeden yapamayacagim. bugun ikinci gunum ve 1 kilo gitti, inanamiyorum. ilaci eczaci arkadasimin tavsiyesi ile aldim.ilaci icince ilk 2-3 saat muthis agiz kurulugu yapti bende, sanki dudaklarim yapisiyorda acamiyorum buda dogal olarak insana su iciriyor. ilk gun 3 lt su ictim. isyerinin yemekhanesinde yemekleri aldim 4 cesit, sadece corba 3 kasik ve cacik 5-6 kasik yiyebildim, digerleri tabakta kaldi,bahane de hazir, bu kokuyor bu sanki eksi falan, kimselere diyete ve ilaca basladigimi soylemedim, esime bile.agiz kurulugundan insan birseyler icmek istiyor. benim normalde kalp atisim 118-122 bunyem bu atisa alisik, belkide o yuzden ilacin fazlalastirdigini anlamamis olabilirim. deneyimlerimi sizlerle paylasacagim. herkese iyi diyetler...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ekm, 2008 17:03

bende ilaç içtim reductil ama bırakınca geri alınıyor o yüzden hiç boşuna paranızdanda sağlığınızdanda olmayın bu ilaçla her seferinde kilo verdim ama sonuç aynı bırkınca hooop geri geliyo iştahta kiloda:(

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ekm, 2008 21:37

baslangicda kilo veriliyor ama gittigi gibi geri geliyor..saglikli beslenerek zayiflamak en güzeli
www.sendezayifla.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.