Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 18 Nis, 2007 10:50
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

evet kimse anlamıyo, en yakının bile bu çok acı... ve insanlara şımarıklıkmış gibi gelio yaptıkların, herşey senin elinde yersen düzelirsin gibi bi mantık çok komik.ben de aneroksiyayım senin gibi hastanede yatmadım, fakat terapi görmeye başladığımda ben de hiç ii değildim, bu dediklerim 6 sene falan önceydi tabi iyileşmiş değilim hatta dahada cozuttum, çoook zor bi hastalık kimse anlamıo, yaşayan bilir diyorum... ama dediğin gibi bunun altındaki sebepler çok farklı, istediğin zaman yazabilirsin bana, benim için de ii olur,

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ...
 Cum 10 Ekm, 2008 01:03

bulimia ile ilgili yazılar ararken buldum bu siteyi. bilmem ki nereden başlasam. sanırım artık kontrolü kaybediyorum ben de. uzun yıllardır yiyip kusuyorum ama hiç bu kadar yoğun olmamıştı. kimseye anlatamam. yardım da alamam. beni anlayabilecek kimse yok. hemen hemen her gün yediklerimi kusuyorum. binbir numara ile... kendimden nefret ede ede... sürekli kalp çarpıntısı, halsizlik, baş dönmesi, bir sürü diş çürüğü... bu gün 3 dişime birden dolgu yaptırdım. her seferinde artık yemeyeceğim bu son diyorum. sonra deli gibi titrer bir halde bulabildiğim her şeyi yerken gözüm görmüyor bir şeyi. sonra öyle pişman oluyorum ki, onları midemde tutmam imkansız, zaten bir 10 kilom var fazla, daha da kilo alırsam... bu gün 2 kez kustum, bunları yazarken yemek borum yanıyor hala, midem iğrenç durumda. biliyorum benim gibi insanlar var. bu bir nebze rahatlatıyor insanı. bu ve benzeri sorunlar yaşayanlar ne yaptı, ne yapıyor? lütfen destek olurmusunuz? Crying or Very sad Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ...
 Cum 10 Ekm, 2008 01:04

...

En son nihavend tarafından Cum 10 Ekm, 2008 01:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 biliyorum
 Cum 10 Ekm, 2008 01:05

...

En son nihavend tarafından Cum 10 Ekm, 2008 01:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 biliyorum
 Cum 10 Ekm, 2008 01:06

...

En son nihavend tarafından Cum 10 Ekm, 2008 01:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 biliyorum
 Cum 10 Ekm, 2008 01:06

mesaj tekrarlamış...

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Ekm, 2008 15:07

Sevgili Nihavend,
Bu oldukça zor bir durum.Önce bu durumdan kurtulmak istediğine kesin karar vermelisin. Nervosa ve bulimialıları psikiyatri le birlikte takip ediyoruz.Destek gerekiyor mutlaka.Beslenme ve diyet adına ben elimden geleni yaparım.Seni yönlendirebilirim.
Sevgiler..www.diyetvesaglik.com

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 20 Ekm, 2008 21:42

nihavend kendine günlük porsiyonlar hazirla ve disina cikmayacagina en sevdigin üzerine yemin et..burda birisi yemin ederek zayiflamisti..sende deneyebilirsin böylece kusmanada gerek kalmaz..fikir cok sacma gelebilir ama denemeye deger..
www.sendezayifla.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.