Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
Hehehe ! azmin sonu zaferle bitti
 Cmt 08 Mar, 2008 17:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaslar ben yeliz.bende size kendi hikayemi anlatmak istiyorum,ben iki cocuk annesiyim.evlenmeden önce 50 kiloydum.evlenince ister istemez bir 10 kilo aldim,sonrada hamile kaldim ve hamilelik süresince 92 kiloyla dogum yaptim,bu kilo beni cileden cikardi,evet dedim cocukta olduguna göre eski halime dönmeliyim dedim,ve basladim dogum sonrasi diyete,kendi diyetimi kendim hazirladim,ilk iki ay saat altidan sonra yememeye basladim tabi salata meyva haric.ve sonra aksam yemegimi üce indirdim,sonrada kahvalti diyeti yaptim,,derken 6 alda 30 kilo verdim,ve bunu bir sene korudum ama ardindan ikinciye hamile kaldim ve yine 92 kiloyla dogum yaptim,diceksinizki neden kendine hakim olmadin,ama olamadim iste.sonra derken ikinci cocukta olduktan sonra canim hic diyet yapmak istemedi,aman bosver dedim ne diyeti,ama milletin bana bakislari degisince,ne kadar kilo almissin diyince herkez depresyona girdim ve basladim diyete,ilk 10 günde siki bir diyet yaptim ve 7 kilo verdim,sonrada izine gittik ,ve hic kilo almadim hatta diyette yapmadim yani,sonra izinden dönünce tekrar diyet ve ben 5 ayda 58 kiloma kavustum boyumda 1,70misve ben cok mutluyum ama,halen kilo vemrmek istiyorum bilmem neden.size birde sir vereyim,kendini tutamayanlar icin diyorum,ben her gün kahvaltidan sonra yemin ederdim yarina kadar meyva ve salatadan baska bir sey yemicem diye.iki komsumuda bu sayade zayiflattim.simdilik bu kadar,yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Mar, 2008 21:26

süper bir başarı
nasıl başardığını, nasıl bir yol izlediğini daha detaylı paylaşırmısın

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 diyet yapmak istedigini önce beynine yerlestirmek gerek
 Pzr 09 Mar, 2008 18:14

Selcenece demiş ki:
süper bir başarı
nasıl başardığını, nasıl bir yol izlediğini daha detaylı paylaşırmısın

detayli anlatmak gerekirse sayet ben diyet yapmayi önce beynime yerlestirmem gerek,beynim eger diyet yaparsin basarirsin derse baslarim,ama diyet yapmaliyim diyip beynim hayir istemiyorum diyorsa olmaz.her sey beyinde bitiyor,diyete baslicam gün evde benim yiyecek hic bir seyimin olmadigi gündür,benim esim yemek ayirimi yapar cocuklar zaten ne yedikleri belli.o yüzden cikolatalari kurabiyelr pastalar bunlarin evimde olmadigi bir gün diyete baslarim,kahvaltimi güzelce yaparim önce 3 dilim ekmekle sonrada gün gectikce dilimler azalir,yanliz bir püf noktasi vereyim,her dilimi 18 e keserim bicaKLA VE O KÜCÜCÜK PARCALArLA YAPARIM KAHVALTIMI VEDE BEN BAZEN BIR DILIM EKMEKLE DOYUP SOFRADAN KALKAR OLDUM;KAHVALTI YAPARKENDE YAVAS YAVAS YICEKSINIZ SAKINCE;TADINI CIKARA CIKARA.benim en iyi verdigim diyet kahvalti diyeti,gercekten kahvalti cok önemli,cünkü insani aksama kadar tok tutuyor,mesela ekmek cok yemektense kahvaltiliklardan cok atistiririm,bence sayili zeytinler veya gram peynirler lagaluga,bosverin,kendi diyetinizi kendiniz hazirlayin,aciktikcada salatalik ve elma yiyin,sekersiz cay ve kahve cok önemli,kahve mesela metapolizmayi calistirir.ya aslinda anlatacak cok sey varda yazmaya zaman yok,ama en önemli konu bence kendimden kastediyorum,mesela ben sabah kahvalti yerine makarna yedim canim yemek cekti o yüzden ve ye´terionce cikolata yedim sonrada yemin ettim,simdi acikmam cünkü yemek yiyemiyecegimi biliyorum,beynimde bunu kabullendigi icin aclik hissini ortadan kaldiriyor.simdilik bu kadar arkadaslar,sorulariniz olursa yine cevAPLARIM;AMA COK IYI KILOLARIMI VE
RDIGIME INANIYORIM:HOSCAKALIN

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Mar, 2008 18:22

size hilzi kilo vermek isteyenlere corba diyeti tavsiye edebilirim.ben bu diyetide yaptim 4 günde 4 kilo verdim, ama yine yemin ederek yani,bir litre hazir yagsiz corba pisirin, o bir litre corbayi bir günde tabak tabak iciniz,meyva ve salata yagsiz tuzsuz yiyebilirsiniz,ama altidan sonra bir sey yiyemezsiniz,ve günde 3 litre suyu tüketmelisiniz,ama eger kabizliginiz varsa mutlakada ona göre bir seyler kullanmalisiniz,yani tuvalete cikmaniz sart.bu diyet cok hizli kilo verdiriyor,ama verdikten sonra dikkat edin geri almamak icin,ve kahvalti diyetine dönün.onla vücudu biraz sakinlestirin,yani birden yemege düsmek dahada kilo aldirir unutmayin.byeeeee

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Mar, 2008 18:25

ha yazmayi unuttum sabah kalktiktan sonra ben 3 su bardagi ilik su icerim,ve evi temizlemeye baslarim ac karnina daha siki kilo verirsiniz,sonra iki bardak daha su icip kahvaltiya otururum,su karni sisirdigi icin az yersiniz cabuk doyarsiniz,akliniza geldikce bolca su icin,su cok önemli,yada cok acik cay ama suyun yerini yinede alamaz yani.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Mar, 2008 10:56

[color=red] [/color][size=12] [/size][font=Arial] [/font]
evet arkadaşlar su çok önemli yaz aylarında özellikle..ben 64 kiloyum.kasım 16 da kısmetse düğünüm var..kilo vermeliyim..mart 10 da diyete başladım..arkadaşımın yapmış olduğu bir diyeti yapıyorum.çok rahat normaldede çok yemek yemezdim zaten ondan zorluk çekmiyorum..arkadaşım 100 kilonun üzerindeydi..4 aydır yapıyo doktor kontrolünde 30 kilo verdi..benim de 10 kilo vermem lazım..çarşamba günü tartılıcam bakalım ne kadar işe yaradı görücem..ama gerçekten tıka basa yemeeyinde hem karnın rahat hemde beynin..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 cvp
 Pzr 27 Tem, 2008 15:26

valla azmine hayran kaldım.benim de 12 kilo fazlam var ve ne yaptıysam veremedim.ama yemin işe yarayabilir.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Tem, 2008 16:52

SEVGILI YELIZ ARKADASIM BENDE SENI KUTLAMAK ISTIORUM
GERCEKTEN BUYUK BASARI
TEKRAR TEKRAR TEBRIKLERRRRRR Smile
BENDE BI 55 OLABILSEM DAHA NE ISTERIM KI Sad

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 22 Eyl, 2008 15:16

yelizcim seni tebrik ediyorum..darisi azimsizlerin basina diyelim..
www.sendezayifla.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.