Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
Oooh ! ELMA SIRKESI.... DIKKATTTT!!!!!!!
Per 14 Şub, 2008 11:00

Cum 15 Şub, 2008 11:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben araniza isvicre-zürich ten yeni katildim. esasen ne zamandir böyle bir site ariyordum fakat bir türlü bulamiyordum. nihayet karsilastik. ben daha 21 yasinda 2.5 yillik evli 19 aylik bir kizi olan, 89 kilo bir bayanim.

ben hayatimin her döneminde zayiflamayi cok istemis fakat hic basaramamis biriyim. sadece 16 yaslarimda 68 e düsmüstüm. kilo olarak hatirladigim en ufak rakam bu. evlendigimde 75 kiloydum. hamileligimin baslangicinda 85, dogumdan sonra ise 87... fakat asil is bundan sonra gerceklesti. ben dogumdan sonra hamileyken cikmadigim 98 kiloya ciktim ondan beridir zayiflamaya calisiyorum. bir ara baya kafaya taktigimi sandim. cesitli yöntemlerle 87 ye kadar düstüm. fakat son zamanlarda hic dikkat etmedigimden 92 yi tekrar gördüm ve bu sefer daha ciddi basladim rejimime. simdi 89 kiloyum. rejime baslayali 10 gün oldu. ilk bir hafta lahana corbasi rejimi yaptim. 1 haftada 2,6 kilo verdim. her sali tartiliyorum. gecen sali 89.2 ciktim. bugun cuma. tartilmama 4 gün daha var. sonuc ne olacak bilmiyorum... fakat bu siteye girip gezindikten ve sizlerin ne kadar destekleyici oldugunuzu farkettikten sonra sanki daha bir kararliyim artik. ve rejim yapiyordum onuda birakmaya hani siz diyorsunuz ya dkz ile zayiflamaya karar verdim. salidan itibarende öyle baslayacam bakalim sonuc nasil olacak. neyse kendimi cok anlattim.. kusura bakmayim... simdi asil konum elma sirkesini anlatayim.....

.........ELMA SIRKESININ MUCIZEVI FAYDALARI......

Elma sirkesinin faydalarini asagida yazacagim linkten lütfen okuyun. gercekten cok faydali. ve zayiflatma özelligi cok büyük. hatta bazi hanimlar evlerinde elma sirkesini yag cözücü olarak kullaniyorlarmis. oradaki bilgilerden sonra altindaki yorumlarada bence biraz göz atin. faydasinin büyüklügünü daha iyi anlayabilirsiniz. cünkü hernekadar faydali faydali desekte deneyenlerin yorumlarini okuyunca insan daha bi ilgi ve merak duyuyor. simdilik allaha emanet olun. sali yeni kilomu tekrar yazacam...

http://www.xprodoksit.com/yazi/elma-sirkesi

[color=#] [/color]

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 20 Arl, 2008 15:55

bilgi icin tskler

www.sendezayifla.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Nis, 2009 16:02

elma sirkesini bende denedim gerçekten mücizevi bişey 1. dönem çok fazla tatlı yiyordum yememede hiç dikkat etmiyordum tek dikkat ettiğim konu her akşam yatarken ve sabah kalktığımda aç karına elma sirkesi içmek oldu o kadar yememe rağmen kilo aldırmadı hatta bir iki kilo verdim bu dönem yememede dikkat ediyom sanki daha fazla faydasını gördüm. ilk başta tadı acı gelebilir ama bir iki içişten sonra insan alışıyor denemenizi tavsiye ederim Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 30 Nis, 2009 16:02

elma sirkesini bende denedim gerçekten mücizevi bişey 1. dönem çok fazla tatlı yiyordum yememede hiç dikkat etmiyordum tek dikkat ettiğim konu her akşam yatarken ve sabah kalktığımda aç karına elma sirkesi içmek oldu o kadar yememe rağmen kilo aldırmadı hatta bir iki kilo verdim bu dönem yememede dikkat ediyom sanki daha fazla faydasını gördüm. ilk başta tadı acı gelebilir ama bir iki içişten sonra insan alışıyor denemenizi tavsiye ederim Very Happy

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.