Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 merhaba ben saglıcakla diyetimin 23.günü ve 6 kilo verdim...
 Per 14 Şub, 2008 00:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merabalar karbonhidrat ünite miktar hesabı ile 23 günde tam 6 kg verdim ve tam gaz devam...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Şub, 2008 00:23

daha öncede sormuştum ama bir kez daha soruyorum bu yöntemle kilo vermeyi başaran varmı acaba bence çok sağlıklı ve geri kilo getirisi olmayan dengeli beslenme yöntemi tavsiye ederim vermem gereken daha 14 kilo var...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Şub, 2008 00:32

ocak ayının son günü buraya kayıt olmuştum ve o zaman sağlıklı beslenmeye başlamamın 9.günü idi ve ben 9 günde 3 kg vermiştim bugün ise 23.günü ve 6 kg gitti hemde hiç aç kalmadan ve gözümde bi şey bırakmadan azar azar ve sık sık beslenerek zararlı yiyeceklerden uzak durarak veriyorum ve çok mutluyum ikinci kızımdan sonra aldığım kg lar gidecek kafaya koydum 1.kızımda tam 18 kg verdim 3 ayda ...diyete şiddetle karşıyım ....yapanlarada tavsiyem hemen bırakmaları maalesef yasak her yiyecek daha tatlı geliyo o yüzden yasaksız öğünler olmalı ama zaten bi süre sonra o besinler o kadarda devasa gelmiyo ucundan azıcık ısırmakda yetiyo bence 2 tabak yemekte aynı lezzeti içeriyo 2 ısırıkda....

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Şub, 2008 00:33

yeterki o süreyi sabırla atlatalım....

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Şub, 2008 00:37

bu konuda hem fikir olan tüm azimli bayanlara destek vermeye ve almaya hazırım.esen kalın...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 23 Arl, 2008 09:01

merhaba saglicakla.yeni uyeyim, aslinda cok fazla verilecek bi kilom yok ama yine de rahatsiz oluyorum cunku gittikce kilo aliyorum durdurmak istiorum bu durumu ve fazla hissettigim kilolarimi vermek istiyorum.evlendigimde 50 kiloydum simdi 54.5 im ve yasim 20.eskiden gobegim yoktu basen bu kadar yoktu...eski halimi ozledim...formulunu anlatir misin lutfen...diyet degil demissin-karbonhidrat miktarini mi dengeliosun? uyguladiigin seyleri yazabilir misin lutfen Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Soru (Başlık yok)
 Sal 23 Arl, 2008 09:05

merhaba saglicakla.yeni uyeyim aslinda 5 kilo fazlam var ama yine de veremiyorum...diyet yapmak ne zor seymis bi kac kez denedim 2.-3. gunlerde bozdum hemen.cok zorlanmadan verdim demissin nolur bana da anlat ne yaptin nasil yaptin?????

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 destek bekliyorum
 Sal 23 Arl, 2008 09:50

merhaba sağlıcakla ben 23 yaşındayım ve 66 kiloyum.akdenizliyim.yağlı yemeklerin sofradan kalkmadığı yerde yaşıyorum.ve çıkıntılarımdan nefret ediyorum.sürekli diyetteyim.ama verdiğim kilo 2 den fazla olmadı.günlük öğünlerini paylaşırmısın benimle neler yiyosun.çünkü internet sitelerinde verilen diyetler hiçte orta kesim türk ailelerin yiyeceği tarzda değil paylaşımlarını bekliyorum.öpüyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.