Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 tombikrejimde :)
 Cmt 26 Oca, 2008 23:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selamlar diyet kardeslerim

Araniza yeni katıldım. Aslında henüz iki günlük bir internet kullanıcısıyım. Yillardir bilgisayar kullanmaktan çekiniyordum ama diyet hakkında yapılan bu oluşumları ve toplulukları görünce çok hoşuma gitti.

Ben 52 yaşındayım. Son bir kaç senedir kilolarımla savaşıyorum. Emekli olduktan sonra son 2 senedir sürekli evde olduğum için kilo problemim daha da arttı.

Artık bu mücadeleyi arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.

Bloguma hepinizi beklerim. Sizlerle aynı duyguları ve mücadeleyi paylaşmak çok güzel Smile Başaracağız! Smile

http://tombikrejimde.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Oca, 2008 20:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar... öncelikle rejim yolculuğunuzda sonsuz başarılar dilerim ama yazınızda okuduğum hatalarınızı söylemeden gecemicem.diyetisyen kontrolünde sağlıklı bir sekilde kilo veren biri olarak rejim listenizi kendinizin hazırladığını düşünüyorum ve bu listede hatalı olduğunuzu.örnek olarak sunu diyebilirim. sabah kahvaltılarında rejim boyunca salam,sosis vb. yiyecekler yenilmemesi gerekiyor.sebebi ise şu;zaten gün içerisine ana öğünleriniz cercevesinde günlük 3 köfte kadar et hakkınız var(bunun illa kıyma olması gerekmez) siz zaten bunu aksam yemeğinde alıyorsunuz. pirinc,kurufasulye,nohut vb. baklagillerin hepsi ekmek değişimidir. yani 2 yk baklagil 1 dlim ekmek demek. siz hem baklagil hem pilav.hemde ekmek yerseniz yaklasık yediğiniz ekmek miktarı 6 dilim oluyor.ayrıca gece yatarken yogurt yemek sabaha sizin daha cok acıkmanıza sebep olucaktır.çünkü yogurt midenizde gece boyu asit salgılaması yapacağından sabah daha cok acıkıcak ve bir süre sonra mide yanmaları baslıcaktır. bunun yerine 1 bardak süt veya meyve yemeniz cok daha iyi olacaktır. yogurt secimini öğle yemeklerinizde yada ikindide kullanmalısınız.
Reductil konusunda ise sunu söylemeliğim.anladığım kadarıyla bu ilacı bir doktor kontrolünde kullanmamızsınız. bende bu ilacı kullanıyorum fakat raporla alıyorum .bu ilacı almadan önce 2 gün boyunca farklı testler yapılıyor(kalp,karaciger,böbrek gibi),her ay bu ilaçla ilgili kontrollere cağrılıyorsunuz ve genel olarak 45 yas üstü kişilere bunun yerine farklı bir ilaç veriliyor. eğer doktora gitseydiniz zaten size reductil vermezdi. bizraz uzun oldu farkındayım ama amacım sizi kızdırmak veya kırmak değil sadece hatalarınızı söylemek istedim. isterseniz size yiyeceklerle ilgili oranları ve günlük tüketim miktarlarını verebilirim.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.