Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

argentina.gif
 önemliii sl30
 Per 14 Ağu, 2008 11:37
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaslar ben yurt dısındayken sl30 diye bir zayıflama ürünü aldım, çok etkisini gördüm fakat türkiyede ne kadar aradıysam ne yaptıysam, böyle bir ürün göremedim

acaba ulasabileceğim bir adres varmıdır sl30 diye zayıflama ürünü duyan gören var mı yardımcı olursanız bana bu konuda cok sevinirim:((

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bende 1 haftadır diyetteyim
 Per 14 Ağu, 2008 13:51

Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.
Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.Merhaba, ben foruma bugün katildim, nasil mesaj atilir henuz bilmedigimden oyle ortaya attim mesaji:) 1 hafta once diyete basladim, daha once gittigim birsuru diyetisyenin verdiklerini 2 hafta sonunda devam ettiremeyip biraktigimdan yillardir bir turlu kilo veremiyorum 74 kgyum. 64 olmak istiyorum. Diyetim su sekilde: sabah 2 dilim kepekli ekmek, arasina cok ince yagsiz kasar saat 10 gibi 4 kuru kayisi oglen 1 tabak sebze yemegi ayran bir dilim kepekli ekmek saat 4 gibi bir elma,sut, 4 adet diyet biskuvi aksam 3 minik tane kofte/tavuk yagsiz salata yogurt yatmadanda 2 porsiyon meyve. Devam edemedigim diyetisyenlerden birinin verdigi listeydi bu bir haftadir yapiyorum henuz bir degisme yok. Insallah bu sefer yilmam ve kilo verebilirim. Sizlerinde destegini alabilecegimi umdugum icin uye oldum.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 14 Ağu, 2008 15:37

hoşgeldiniz arkadaşlar...
sl30 hiç kullanmadım da bilgim de yok canım.
chocolatecım senin mesaj hep tekrarlanmış. sanırım sistemde problem var.
biz burda neler yapabilecğimizi konuşuyoruz sende katıl bize istersen... Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.