Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Arl, 2007 15:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arzum.ölçülerimiz hemen hemen aynı REDUCTİL adlı ilacı kullandım.Bende çok fazla yan etkisi oldu.Kuzenim Reductille zayıflamıştı fakat ilacı bıraktıktan sonra hızla kilo aldı 2 yıl içinde verdiğinden 10 kilo daha fazlaydı.
Ben nerdeyse beş yıldır bilgisayarın tozunu almaktan başka bilgisayara yaklaşmadım.ekranda yazdıklarınızı ve yaptığınız grafiklere hayranlıkla bakıyorum.bazen ben online arkadaşlara cevap yazasıya sitede kimse kalmadığı oluyor zamanla alışacağım Sad

Üye
Üye

zimbabwe.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Arl, 2007 15:59

Kilomun getirdiği sağlık sorunlarım,

*Birincisi depresyona acayip girdim,insan içine çıkmaya utanıyorum.

*Aşkımla hiç bir yere gidemiyorum çünkü utanıyorum.

*Aylardır 36 /32 yanlış yazmadıysam numaralı kotun içindeyim.Başka üzerime olan bir tane kıyafet yok.

*tabi o kotunda yukarıdan 2 düğmesi kapanmıyor.üzerime tunik giyip paltomla ortalıktayım.
yemek yerken bile (dışarda)o paloyla oturuyorum.Çıkarırsam herkes bana bakacak iğrenç vücuda şahitlik yapacaklar. Smile

*bu kiloya gelmeden önce 65-66-67 kg oynardım.Boyum 1.70 kısa sayılmaz uzunda.70kg çıktığımda korkar hemen diyet yapar dengelerdim.

*Taki evlenipte 1 oğlum oluncaya kadar.Hamilelikte 30kg aldım istanbulda gurbette sayıldığımızda pek gezme yürüme şansım olmadı o zaman koşu bandımda yoktu çeşitli mazeretlerle doğuma 93 kg girdim.Doğum sonrası o yaz 73kg kadar indim.

*yine dikkat etmediğimden bu yaz sonu iyice abartarak 90'lara çıktım son iki aydır full abur cuburla 97.6kg baskülde gördüm. Sad((((

*öyle kolayki kilo almak vermek daha zor ve uzun Smile

*beni şişmanlatanlar suçluları yazayım hepsini rezil edeyim,

- kola günde (en az 2 litre)

-patates kızartması 1 dolu tabak (ketçaplı)doymazsam yanına taze ekmekle yerim.

-günde 50gr'lık dındıklı fıstıklı paket paket çukulata.

-doymayıp bir gece evde çukulata kalmamış oğlumun kinder yumurtasını bile yemiştim.

-pasta 3 günde bir arar oldum,pizza,hazır yemekler,soslu italyan makarnaları,bol tuzlu tabi

-Bisküvi,kek,yağlı sütler evde kilo aldırıcı ne varsa kendime resmen eziyet ettim arkadaşlar.

-bu yazdıklarım şaka değil gerçek !!!!

-sabah kahvaltısında pasta ve kola ile yaptınızmı yada çukulata -kola ile ben aylardır yapıyorum.

-Eşimden bile çok utanıyorum üzülürüm diye müdahale etmiyor ama herşeyin farkında

-kara vereceğim günü bekliyor.

-Neden bu kadar yedim aslında evliliğimde çok mutluyum fakat ailevi sorunlarım geçmişteki olaylar beni onları unutturmak istercesine bu sağlıksız yiyeceklere zorluyor.

-Bir kere kaptırdınızmıda hergün yarın başlayacağım yalanıyla aylar ayları kovalıyor ama siz yerinizde sayıyorsunuz.

aklıma geldikçe paylaşacağım
şimdilik bu kadar
hoşçakalın.

Üye
Üye

zimbabwe.gif
 nil'e
 Pzr 09 Arl, 2007 16:05

Canım öncelikle mesajın için çok teşekkür ederim.
Arkadaşım ben zayıflayana kadar hatta sonrada bu frum olduğu sürece burdayım canım.

Kimsenin olmaması önemli değil zamanla artacağına eminim.
kimse birşey yok diye formu terk ederse zaten boş kalır.
Bizler yazalımki bizim gibi kg sorunu olanları buraya çekip birbirimize destek olalım.

Kilo cetveliyle avatar sende koyabilirsin canım.
Forum ana sayfasında altta hesabınız bölümüne bakarsan öğrenirsin.
cetvelide benim yaptığım cetvelin üstüne tıklarsan onun hazırlanış sitesi açılacaktır.

orda zaten seni yönlendiriyor en sonunda kodlar çıkıyor en üstteki URL ile başlayan kodu hesabın bölümüdeki imza kısmı var değiştiri tıklayıp oraya koyabilirsin.

anlatımım pek iyi değil yapan arkadaşlar sana yardımcı olur özelden onlara sorabilirsin.

kendine iyi bak
selam

Üye
Üye

zimbabwe.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Arl, 2007 16:10

Reductili yazmayı unuttum.
haklısın canım ilacın zararını bile bile aldım yoksa o ölümcül hap lidayı almaya bile kalktım.
geçen yıl benzeri bir hap kullandığımdan zaten bu kadar kilo almıştım.

niyetim onun mucizesine inandığım için değil diyete devam için motive amaçlı aldım.

ayrıva BKI'sı 30'un üstünde kişilerde olumlu etkileri var.Zaten ben ideale yakın kiloya ininceye kadar beslenme alışkanlığımda %100 değişeceğiden sağlıklıbesleneceğimden geri kilo almayacağım canım.
Yani diyet artık hayatımın bir parçası olacak.

kotun içine girebilme için değil ömür boyu fit kalmak bundan sonraki amacım.

Önceden kilo verir diyet bitince kaçamaklara devam ederdim yoyo gibi kilolarıda fazlasıyla geri yüklerdim ama artı yaşam biçimimi değiştirmek istiyorum.

Bu yaptığım zararlı beslenmenin fizikten öte vücuda zararı var genç yaşta kanser olmak,tansiyon hastası olmak istemiyorum.

Yinede sağol prospektüsünü ayrıntısıyla okudum takviye amaçlı işime yarayacak.

Nil'cim görüşmek üzere
bye
bye

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 17:57

ya bende zayıflamak istiyorum ya Sad yeni kaydoldum bu siteye neler önerirsiniz. ben 81 kilodan 68 düştüm. şimdi veremiyorum oysa 56 kilo olmam lazım off ya Sad yemek yediğmde durduramıyorum kendimi iğreniyorum kendimden ya:(

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 13 Tem, 2008 19:07

Hoşgeldin Merve,
Bir başlık açıp şimdiye kadarki hikayeni özetler misin bizlere?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.