Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 lütfen yardım edin
 Sal 04 Arl, 2007 14:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mrb arkadaşlar ben yeni üyeyim öncelikle kendimden biraz söz edeyim ben on yıldır kilolarımla sorun yaşıyorum önceden çalıştıgım için düşünücek vaktim olmuyodu akşam gel 9 yasında oglum var onun ders leri ev işi falan arada kaynıyodu ama şimdi her an kilolarımı düşünüyorum kafayı yiyecem en büyük zorunum yemekten cok ekmek yiyo olmam cevremdeki ev hanımları sıkır fıkır içlerindeki, en şişko bayan benim onlarla beraberken zayıflamaya karar veriyorum ama yapamıyorum sonra da acaba ben cokmu dönek insanım
diyorum kendime benim tek sansızlıgım cevremdeki bütün bayanlar zayıf olması size bir olay anlatıyım bundan 2 ay önce halamın gelini geldi bize ben koşu bandını yeni almıştım ona dedimki artık yeter zayıflayacagım dedim oda bana senin adına cok sevindim dedi biz sana cok üzülüyoduk bu yaşta bu halde olmana dedi o an hani derler ya başımdan kaynar sular döküldü sana cok üzülüyoduk demesi cok üzdü beni ama belli etmedim ve o hırsla 10 kg verdim ramazan girince oruç malüm bıraktım yürüyüşü bayramdan beri hep yarın diyorum yaza kadar hiç degilse 70 kilo olmak istiyorum bana yardım edin arkadaşlar

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Arl, 2007 17:08

merhaba su...Öncelikle diyetle kilo verilmez verilmiyor ben defalarca yaptım verdim geri aldım sana dkz öneririm http://www.dkzgrubum.blogspot.com/ bu sitede detaylar var.hoşçakal

Yeni Üye
Yeni Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Mar, 2008 18:36

bence sen beynine diyet yapmayi yerlestiremedigin icin basaramiyorsun,önce beyne yerlestirmek gerek,ve sunu bende neden zayif olamayayim,valla ben düsünerek yaptim ,ve sayfamdada nasil yaptigimi acikladim oku istersen,92 kilodan 58 e düstüm ve bunu iki cocuktada yaptim,ikisindede 92 kiloya cikmistim iki cocuktada istedigim kiloma ulastim ,toplasak en azindan 67 kilo vermisim yani.az degil degilmi simdi 58 kiloyum,yani bir ben kadar kilo vermisim.sana tavsiyem hep zayif insanlari düsün ve hirs edip beynine yerlestir,ekmegi gün gectikce azalt ve kücük parcalara bölerek yavasca ye,bak nasil doyucaksin az yiyerek,bana inan ben iki komsumu böyle zayiflattim adim simdi diyetisyene cikti,herkez benden bir seyler ögrenmek istiyor buda benim cok hosuma gidiyor,onlara yardimci olmak onlarla bir olup zayiflamak yürümek ayni seyleri yemek daha kolayimiza geliyor,ayni anda diyet yaptigimiz icin yani.sanada bol kilo vermeler diliyorum canim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.