Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Arl, 2007 19:40
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tombili ben de 44 bedendim. Diyetisyene gittiğimde vücudumun %42 si yağ çıktı.Şimdi %35 inanırsan yaparsın sen de ben de hepimiz inanırsak yaparız. Şimdi 42 beden giyiyorum yakında 40 olacak inşallah sakın bozma diyetini devam et biraz fark edildiğinde sen de mutlu olacaksın ve tüm kilolarını vermek için sabredeceksin...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Arl, 2007 21:35

aslında ceren benim sorunum hızlı kilo vermek istemem,biliyorum zararlı ama sonucunu hemen görmek istiyorum,ama kalıcı olması için mecbur uygulayacagım 10 sene sora sok diyetlerin zararı dank etti.tebrik ederim azmin için.beni kilolarından haberdar edersin.bu arada siteye artık neden kımse yazmıyor,bloglarından mi devam ediyorlar arkadaslıga merak ettim.görüsmek dilegiyle..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Oca, 2008 11:15

Merhaba bende aynı sızın gıbıyım ıstıyorumkı 1 ayda aldıgım kıloları bır haftada vereyım ama malum olmuyor. Birde bende bır ıstah var kı sormayın bır turlu kesemıyorum ama
su andakı goruntumdende nefret edıyorum ... Nasıl etmemkı pantalonlarım eteklerım olmuyor alısverısede gıtmek ıstemıyorum cunku bılıyorumkı XL bluzler bıle uzerıme olmayacak... Cok mutsuzum cok

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Oca, 2008 11:16

Merhaba bende aynı sızın gıbıyım ıstıyorumkı 1 ayda aldıgım kıloları bır haftada vereyım ama malum olmuyor. Birde bende bır ıstah var kı sormayın bır turlu kesemıyorum ama
su andakı goruntumdende nefret edıyorum ... Nasıl etmemkı pantalonlarım eteklerım olmuyor alısverısede gıtmek ıstemıyorum cunku bılıyorumkı XL bluzler bıle uzerıme olmayacak... Cok mutsuzum cok

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Oca, 2008 11:17

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 :(
 Per 10 Oca, 2008 11:17

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 10 Oca, 2008 16:56

arkadaşlar bugun 2 ay 10 gün oldu 9 kilo verdim Smile hızlı kilo vermek sağlık açısından çok kötü hepimizin bildiği üzere biz bu kiloları bır haftada almadık aylar sonunda aldık kiloları da aylara bölerek vermeliyiz sadece sabretmek lazım ayrıca benden tavsiye sizin isteklerinizi göz önünde bulunduran bir diyetisyenle bu yola devam edin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Oca, 2008 13:40

arkadaslar sıteye yenı uye oldum.Herkese meraba.Umarım benım dıyetımde basarılı olur.Bugun ilk gunum

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 31 Oca, 2008 16:06

Selam akadaşlar ben diyete başlayalı 1 ay 5 gün oldu 134 kiloda başladım sanırm bu sitenin en ağırı benim Very Happy ama şu an 126 kiloyum sanırım artık durma dönemine geldim.
Aşırı şişkinliğim var bununla ilgili maydonoz suyu kaynatıp içiyorum ama genede rahatlayamadım önerileriniz var ise lütfen paylaşın.İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR.. Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Nis, 2008 15:01

yaaa crn nasıl verdin 33 günde 6 kilo =) ben ayda 4 kilo verebiliyorum ... bu arada keisnlikle benmde sorunum şu sabırsızlık.Hemencecik gitsin istiyorum bu kiloların ama sabır şart arkadaşlar...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.