Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Dikkat ! TELKİNLE KİLO VERME
 Pzr 25 Kas, 2007 16:50
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar çok güzel bir site buldum,Çok faydalı bilgiler var.Telkin mp3 leri var kilo verme,suçluluk duygusu,kendine güvenme,sigara bırakma gibi.....

http://www.hayatimdegisti.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 25 Kas, 2007 16:59

arkadaşlar başka sitenin reklamını yapmıyorum yanlış anlamayın sadece bilgilendirmek amacım sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 26 Kas, 2007 02:14

Subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler ancak bu mesajların insan bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir.

işte bu telkinlerde subliminal telkin ben kilo verme için dinleyecem dkz yaparken faydasını görüceğime inanıyorum.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 28 Arl, 2007 13:17

merhaba duru baya olmus sen bunu yazalı ama ben fikrimi söylemek istedim.kilo vermeyle ilgili olan muzikleri daha ilk dinler dinlemez içimde birseyler hareketlendi,valla işe yarayacak gibi geldi bana.new age tarzı süper rahatlatıyor,tesekkürler..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Oca, 2008 01:06

rica ederim tombili beğendiğine sevindim

Yeni Üye
Yeni Üye

greece.gif
 (Başlık yok)
 Pts 18 Şub, 2008 19:51

ARKADASLAR BENDE DUN KAYIT OLDUM BU SITEYE.BENDE EN AZ 10 KILO VERMEK ISTIYORUM.NE OLUR YARDIMCI OLUN.

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 (Başlık yok)
 Pts 18 Şub, 2008 22:58

merhaba duru... gerci sen bu basligi atali cok olmus ama ben daha yeni üye oldum. o yüzden hayatimdegisti.com sitesini yeni gördüm. gercekten cok tesekkür ederim bu bilgiyi bizimle paylastigin icin. ben bu telkinleri bilgisayara indirmeden önce yorumlarin hemen hepsini okudum. inanilmaz seyler yazmislar. ben de biraz cesaretlendim. ( basta inanmiyordum da... ) ben bilgisayarda cok vakit geciren biriyim. zayiflama telkininin doga versiyonunu indirdim o caliyor. fakat bir zaman sonra hic duymuyorum bile onu. tuhaf olan o yorum yazanlarinda dedikleri gibi daha dinlemeye 1 saat önce baslamama ragmen basagrisi ve mide bulantisi basladi bende.. demekki gercekten etkisi var. bunlari bol bol dinlemeyi düsünüyorum. faydasi olacagina inaniyorum..

tombis aramiza hosgeldin. gerci sen bizim yanimizda pek de tombis sayilmazsin. mesela benim verecek 24 kilo fazlam var ama hersey beyninde bitiyor canim. kilo vermeye kendin gercekten karar ver. sonrasi emin ol corap sökügü gibi gelecek. hele de kilolarinin bir bir eksildigini ve daha ufak kiyafetlere girebildigini görunce...

hepimize kolay gelsin.

05.02.2008 = 91.8
12.05.2008 = 89.2
19.02.2008 = 87.7
26.02.2008 = ?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Şub, 2008 12:28

Güzel bir siteye benziyor.Pek inceleyemedim ama daha.Bizim ufaklık rahat vermedi.Uyusunda bi iyice bakayım.
Yeniler aramıza hoşgeldiniz...

10.02.2008 = 90.0
15.05.2008 = 89.2
24.02.2008 = ?

dryÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Şub, 2008 16:00

kendimi bildim bileli kilolarimdan yakinmisimdir..ortaokul donemimde birdenbire edindigim kilolari atmam bi kac ayimi almisti ama ise yaramisti.Cünkü hic bir sey yemeden yasiyordum.2 gunde bir elmayla durdugum,acliktan asit cikardigim gunleri unutamam.Ama ise yaramisti iste,13 kilo,14 yasindaki bir bedene gore cidden fazla ama basarilmis bir kilo kaybiydi.Cok aci cekmistim cok cabalamistim..Sonra 2-3 yil icerisinde yine sisman degil ama ''balik etli '' kivamima donmustum.Cok sinirlenip yine ortaokul sonunda denedigim metodun biraz daha insafli hali ile,arti olarak stepe yazilmamla 1 bucuk ayda 58 kilodan 47 kiloya düstm.Boyum 1.60di.Artik hic bir sey yiyemiyordum.Canim hic bir sey istemiyordu.sonra aylik reglim kesildi.Hormon ilaclari kullanmaya basladm..5 ayda bir regl olur oldum.Verdigim kilolari da faiziyle geri aldm..Hayatmda ilk defa 63 kiloyu gordum tartida.Simdi reglim düzene girdi.2 aydir yogun spor yapyorum.Yediklerime de cidden dikkat ediyorum.Arada kacamaklarm oluyor fakat bu sefer de vucudum toplu haliyle kas yapmaya basladigindan agirligim degismedi.60 kilo olarak basladm ve yine 60 kiloyum.Bir sikilasma var gibi ama canima tak etti!!Onceden 2 kere denedigim ve cidden basarili oldugum yontemi denemekten baska care goremiyorum.Eminim simdi herkes bana karsi cikacak,ne kadar sagliksiz oldugundn bahsedecek..Ama ben artik cok sikildim,ve tek yolun COK AZ yemek yemekten gectigini artk daha ii goruorum.Siz de bunu yapn demiyorum cunku COK SAGLIKSIZ.Ama bn bu yontemi deneyip size deneyimlerimi anlatmk istyrm.Herseyi acik ve net yazcm.ne yedigmi,ne kadar spor yaptigmi,kilo kaybimi hatta sağlık sorunum olursa onlari dahi yazcm.herkese kolay gelsin diyorum..pes etmeyin!!

Yeni Üye
Yeni Üye

switzerland.gif
 (Başlık yok)
 Sal 19 Şub, 2008 17:14

dry demiş ki:
kendimi bildim bileli kilolarimdan yakinmisimdir..ortaokul donemimde birdenbire edindigim kilolari atmam bi kac ayimi almisti ama ise yaramisti.Cünkü hic bir sey yemeden yasiyordum.2 gunde bir elmayla durdugum,acliktan asit cikardigim gunleri unutamam.Ama ise yaramisti iste,13 kilo,14 yasindaki bir bedene gore cidden fazla ama basarilmis bir kilo kaybiydi.Cok aci cekmistim cok cabalamistim..Sonra 2-3 yil icerisinde yine sisman degil ama ''balik etli '' kivamima donmustum.Cok sinirlenip yine ortaokul sonunda denedigim metodun biraz daha insafli hali ile,arti olarak stepe yazilmamla 1 bucuk ayda 58 kilodan 47 kiloya düstm.Boyum 1.60di.Artik hic bir sey yiyemiyordum.Canim hic bir sey istemiyordu.sonra aylik reglim kesildi.Hormon ilaclari kullanmaya basladm..5 ayda bir regl olur oldum.Verdigim kilolari da faiziyle geri aldm..Hayatmda ilk defa 63 kiloyu gordum tartida.Simdi reglim düzene girdi.2 aydir yogun spor yapyorum.Yediklerime de cidden dikkat ediyorum.Arada kacamaklarm oluyor fakat bu sefer de vucudum toplu haliyle kas yapmaya basladigindan agirligim degismedi.60 kilo olarak basladm ve yine 60 kiloyum.Bir sikilasma var gibi ama canima tak etti!!Onceden 2 kere denedigim ve cidden basarili oldugum yontemi denemekten baska care goremiyorum.Eminim simdi herkes bana karsi cikacak,ne kadar sagliksiz oldugundn bahsedecek..Ama ben artik cok sikildim,ve tek yolun COK AZ yemek yemekten gectigini artk daha ii goruorum.Siz de bunu yapn demiyorum cunku COK SAGLIKSIZ.Ama bn bu yontemi deneyip size deneyimlerimi anlatmk istyrm.Herseyi acik ve net yazcm.ne yedigmi,ne kadar spor yaptigmi,kilo kaybimi hatta sağlık sorunum olursa onlari dahi yazcm.herkese kolay gelsin diyorum..pes etmeyin!!

sevgili dry
kendine ve bedenine cok haksizlik yapiyorsun canim. yapacagini düsündügün yönteme karsi cikmiyorum fakat biraz düsünmeni istiyorum. yemekten cok kisabilirsin. bunu basarabilirsin de fakat canim yarin öbürgün diyetini birakip istediklerini yemege baslayinca ne olacak biliyormusun... önceki seferlerinde olanlar. o yüzden öyle bir diyet yap ki rejimini biraktigin zaman yiyecegin herseyi o zaman da ye. yani sabah kahvaltilarinda iki dilim mi ekmek yiyordun rejiminde bir dilim ye. arada elma armut gibi hafif meyveler ye. aksam yemeginde herseyden ye. ama ölcüsünü bilerek. her seyden tabagina azar azar koy. aksamdan sonra bir sey yememeye dikkat et. ayrica 1,5 lt lik bir pet sisen olsun. ona ilik su ve biraz da limon suyu koy. gün icinde aciktikca ic. sicak su asiri derecede tok tutuyor. hatta ben bazen sabah kahvaltimi 9 da yapiyorum. aksam yemegi hic yemek istemiyorum. sirf yemem gerektigi icin biraz atistiriyorum. o kadar ki yani. ayrica elma sirkesini kürünü dene. sabah ögle aksam ac karnina bir bardak ilik suya bir tatli kasigi bal, bir iki tatli kasigi elma sirkesi ic. o da cok tok tutuyor. ayrica zayiflatiyorda... böylece hem ac kalmamis hemde verdigin kilolari daha sonra almayacak sekilde saglikli bir rejim uygulamis olursun.

haaa bide su var aciktigini hissettigin zaman sicak suyundan ic. eger acligin gecerse o zaman yeme. sicak suyun faydasini göremezsen iste o zaman iyice acikinca ye. ve tika basa degil dedigim gibi doydugunu hissedene kadar ye

basarilar diliyorum...

05.02.2008 = 91.8
12.05.2008 = 89.2
19.02.2008 = 87.7
26.02.2008 = ?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.