Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 reductil konusunda kararsızım:::::::(
 Pzr 11 Kas, 2007 00:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam yazı diyet yapmaya başladım haziran gibi 118 kilo idim 107 ye düştüm bir aydır kilo veremiyom bi de biraz yılgınlık oldu galiba sıkılmaya başladım. reductil kullanmayı düşünüyorum 5 ayda 75 lere gelebilir miyim acaba tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. yeni katıldım aranıza ms n v e rebilirseniz daha rahat görüşebiliriz.bu kouda dertleşecek çok kimse bulamıyorum:(

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Kas, 2007 16:31

selamlar,

kimse size garanti edemez 5ayda şu kadar olur geri kalan 3ayda bu kadar olur diye.bu sizin azminize göre değişirr

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

zimbabwe.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Arl, 2007 12:20

bende reductil kullanacağım haplarımı aldım sonuçları sizinle paylaşırım.
inanın insanın herşey kendi elinde hiç bir şey mucize değil sadece destek.
bende iradesiz olduğum için kullanmaya karar verdim 2 kutuya 150YTL'verince istesemde bırakamam Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Arl, 2007 01:06

ben redüctil kullanıyorum faydaları var beni daha aktif hale getirdi daha enerjiğim ve iştahımı kesti ama yan etkiside çok ilk zamanlar agzımın kuruluğundan konuşamıyordum artytı kabızlık yapıyor ve en önemlisi hassas bir insansanız almayın ben herşeye ağlar oldum insanda depresyon hissi uyandırıyor

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 21 Oca, 2008 20:44

Merhabalar, ben de 2 gün önce doktor kontrolünde ( iç hastaliklari, endokrin ve diyabetik beslenme uzmani) Reductil kullanmaya basladim. Reductil den önce Xenical kullandim ve 1.5 ayda 86 kg dan 80 kg ya düstüm. Fakat Xenical'in yan etkilerinden dolayi ilaci degistirdim. Doktorum Reductil'in yan etkileri konusunda endiselenmememi söyledi ama bence siz baslamadan önce bir uzmana danisip gerekli testleri yaptirin.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 27 Oca, 2008 00:05

selamlar,

reductil hakkinda bilgi vermek istiyorum. 52 yasindayim. bu hapin cok zararini gordum. eger zarari oldugunu bilseydim asla kullanmazdim. hem kalbime zarari oldu hem de butun hormon duzenimi altust etti.

yillardir zayiflamak icin mucadele eden biriyim. denemedigim metod ve kullanmadigim hap kalmadi. en sonunda bir arkadasimin tavsiyesi uzerine bir kac sene once reductil ile tanistim. ilk baslarda harika birseydi. onume ziyafet sofrasi konsa etkilenmiyordum.. sadece rejim listemdeki rejimleri cok kolay uyguluyor ve kilo veriyordum.

uzerime zamanla nedenini cozemedigim bir agresiflik geldi.. devamlı kalp carpintisi cekmeye basladim. icerigini okudugumda metabolizmayi hizlandirdigi yazdigi icin bunu normal zannettim. istedigim kiloya ulastigim anda hap almayi kesiyordum. ama kestigim anda verdigim kilolarin neredeyse iki mislini cok kisa surede geri aliyordum.

sonunda bagimlilik yapmiyor dense de, hapa bagimli hale gelmistim. nabzim korkunc yuksek atmaya basladi. bu artik benim yasam duzenimi de zorlamaya baslamisti. detayli bir kalp check upindan gectigimde, ne yazik ki artik kalp hastasiydim. nabzim uykuda bile 93 atiyordu. simdi her gun nabiz dusurucu kalp hapi kullaniyorum. yillar sonda amerikada bunun kalp kaslarini bozdugunu ve intihara sebebiyet verecek kadar sinirlilik yaptigini okudugumda artik cok gecti. yillardir reductil ile formda kalmanin bedelini cok agir odedim.

simdi 20 kilo fazlaligim var ama canim herseyden önemli. anladım ki bir insan boğazına hükmetmedikçe, dışarıdan gelen tüm şeylerin hepsi aldatmaca ve boş. şimdi sağlıklı beslenerek zayıflamaya çalışıyorum.

TAVSİYEM REDUCTIL'DEN KAÇIN! ÇÜNKÜ SON PİŞMANLIK FAYDA ETMİYOR!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 09 Şub, 2008 01:32

tombik demiş ki:
selamlar,

reductil hakkinda bilgi vermek istiyorum. 52 yasindayim. bu hapin cok zararini gordum. eger zarari oldugunu bilseydim asla kullanmazdim. hem kalbime zarari oldu hem de butun hormon duzenimi altust etti.

yillardir zayiflamak icin mucadele eden biriyim. denemedigim metod ve kullanmadigim hap kalmadi. en sonunda bir arkadasimin tavsiyesi uzerine bir kac sene once reductil ile tanistim. ilk baslarda harika birseydi. onume ziyafet sofrasi konsa etkilenmiyordum.. sadece rejim listemdeki rejimleri cok kolay uyguluyor ve kilo veriyordum.

uzerime zamanla nedenini cozemedigim bir agresiflik geldi.. devamlı kalp carpintisi cekmeye basladim. icerigini okudugumda metabolizmayi hizlandirdigi yazdigi icin bunu normal zannettim. istedigim kiloya ulastigim anda hap almayi kesiyordum. ama kestigim anda verdigim kilolarin neredeyse iki mislini cok kisa surede geri aliyordum.

sonunda bagimlilik yapmiyor dense de, hapa bagimli hale gelmistim. nabzim korkunc yuksek atmaya basladi. bu artik benim yasam duzenimi de zorlamaya baslamisti. detayli bir kalp check upindan gectigimde, ne yazik ki artik kalp hastasiydim. nabzim uykuda bile 93 atiyordu. simdi her gun nabiz dusurucu kalp hapi kullaniyorum. yillar sonda amerikada bunun kalp kaslarini bozdugunu ve intihara sebebiyet verecek kadar sinirlilik yaptigini okudugumda artik cok gecti. yillardir reductil ile formda kalmanin bedelini cok agir odedim.

simdi 20 kilo fazlaligim var ama canim herseyden önemli. anladım ki bir insan boğazına hükmetmedikçe, dışarıdan gelen tüm şeylerin hepsi aldatmaca ve boş. şimdi sağlıklı beslenerek zayıflamaya çalışıyorum.

TAVSİYEM REDUCTIL'DEN KAÇIN! ÇÜNKÜ SON PİŞMANLIK FAYDA ETMİYOR!
Alıntı:

Geçmiş olsun bende LİDA hakkında birşeyler söylemek isterim,evet iştahı kesiyor,susatıyor,ama ÇARPINTI,SİNİRLİLİK,AĞLAKLIK VE UYUYAMAMA gibi zararlarını gördümm,kesinlikle bu tarz ilaçların kullanılmamasını şiddetle tavsiye ediyorum...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 09 Şub, 2008 22:49

Herkese Merhaba,

Tombik öncelikle geçmiş olsun,dilerim en kısa sürede sağlığına ve yine en önemlisi sağlığın için gereken ideal kilona ulaşabilirsin.Arkadaşlar ben de Reductil isimli ilaci kullandım,önce 1 ay kullandım ortalama 6 kilo verdim ama söylendiği gibi ilaci biraktiktan sonra tamamini hatta daha fazlasini çok daha kısa bir sürede geri aldim,ardından 3-4 ay geçti yine sonu hüsranla biten diyetlerden sonra tekrar bu ilaçtan aldım ilk günler iştahimi kesti ama daha sonra herhangi bir faydasini göremedim.Şuan Reductilin yan etkilerini okuduktan sonra kullanmayı düşünen kişilerin %90 nının vazgeçeceğini en azından vazgeçmesi gerektiğini düşünüyorum.Eğer kilo durumunuz sağlığınızı ciddi bir biçimde etkilemiyorsa (ki bu ya da bu gibi ilaçlari 3-5 kilo vermek için kullananlari görüyorum) sakın ilaca başvurmayin,sağlığınızı etkiliyor ise mutlaka öncelikle dr unuzla görüşün.Lütfen kimse birbirine ilaç kullanımını önermesin.Geçici çözümler için kendimize kalıcı hasarlar vermeyelim.

Sevgiler.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 25 Şub, 2008 19:04

tekrardan merhaba, reductil e başladığım zaman yine buraya yazmıştım. yaklaşım 2 aydır kullanıyorum 3 ay önce diyete başladım ve 14 kilo gitti, ilaca ve diyete halen devam ediyorum. ama kalp çarpıntısı konusunda gerçekten ben de endişeleniyorum. en kısa zamanda doktoruma danışacağım

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 03 Mar, 2008 23:10

merhabalar arkadaslar ben yaklasık 1 yıl önce kullandım midem mahfoldu, dr kontrolu olmadan kesinlikle kullanmayın + tek doktor tavsiyesi ile başlamayınn.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.