Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 dün karar verip diyete başladım
Cum 02 Kas, 2007 10:00

Cum 02 Kas, 2007 14:36
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Aranıza yeni katıldım hatta yazıları okuduktan sonra diyete başlama kararı aldım diyebilirim. dıyetısyene gıttıgımde boyum 171 cm kılom 84 cıktı . O anda eger bır yerden baslamazsam gelecekteki halım gozumun onune geldı. bu 84 kılo 90 olur daha sonra 95 dıye gıderdı ama ben karar verdım ve dıyetısyenımle bana uygun dıyet programını hazırladık.dun dıyete basladım ılk hafta olması sebebıyle bıraz sıkı. ama azımlıyım sızlerın de destegını beklıyorum. hedef 65 kılo. umarım bu kıloya gelebılır ve ben de basarı hıkayemı sızlerle paylasabılırım...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Kas, 2007 18:48

inşallah hedefine ulaşırsın ya inasanda azim olduktan sonra herşey halledilir:)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: dün karar verip diyete başladım
 Cmt 10 Kas, 2007 05:09

crn demiş ki:
ben de bugün başlıyoruM. 20kg vermem gerekişyor kiloları yenmeliyiz
Very Happy

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Kas, 2007 21:05

azmedelim arkadaslar dıyete baslayalı 10 gun oldu ılk hafta sonunda dıyetısyenıme gıttıgımde 2 kılo vermıs gorunuyordum. bu rakam artacak buna ınanıyorum hep beraber kutlulalım su kılolardan

crnÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 24 Kas, 2007 22:31

arkadaşlar azmedelim hep beraber .... bugun dıyetımın 24. günü yaklaşık 5 kilo verdim ama spor yapamadım. yapsaydım daha da fazlası olurdu herhalde sınav zamanı yapamadım Smile sınavlar bitti artık sporla daha da fazla vermeyi umuyorum ...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Selam
 Per 06 Arl, 2007 17:04

Merhaba senin bu yazdıkların gerçekten çok güzel arkadaşım bende isterdim ama bilmiyorum hayırlısı artık. Bende bugün üye oldum bakalım beni etkileyebiilirseniz sizden bir hırs binerse belki başlarım diyete. Benim durumum senden kötü rahat ol... Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 06 Arl, 2007 17:12

orkide hoşgeldın aramıza,

kendini ümitsiz vaka olarak düşünme.sadece hayatına biraz daha hareket ekle ve yemene dikkat et göreceksin bak kiloların seni terk etmeye başlıyacaktır.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 May, 2008 19:47

benim de boyum 173 70 kiloya doğru gidiyorum. stres yaptıkça daha çok kilo alıyorum stres yaptıkça daha çok kiloya gidiyormuşum gibime geliyor. Bir an önce 50li rakamlara düşmek istiyorum Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ah şu kilolar vah şu kilolar
 Çar 14 May, 2008 18:51

nerden aldık bu iğrenç vücudumuzdan sarkan vıcık vıcık şeyleri... şu iğrenç yağları.. şöyle bir geçmişe dönelim hepimiz.... akşam okuldan geliyorsun, öyle yorgun öyle gerginsinki...burnuna anneninn mis gibi yemek kokuları geliyor, sofra kuruluyor, bir yandan gün içinde olup bitenleri düşünürken öbür yandan bi ikinci tabağı istiyorsun annenden... ertesi gün okul çıkışı arkadaşlarla pizza yemeye gidiyorsun yanında büyük bir bardak kola içiyorsun... bir sonraki gün etçil olan erkek arkadaşınla kebap yemeye gidiyorsun, akşam eve gelince anneme ayıp olmaasın deyip o güzelim yemeğinden de yiyiyorsun. eeeee her eve dönüşünde yorgunluktan biraz uyumayı da ihmal etmiyorsun. ders çalışırken beyne glikoz gitsin diye (sanki vücutta yeteri kadar yokmuş gibi) çikolata, çekirdek fındık fıstık atıştırıyorsun...eeeee bir aynada dönüp de kendine baktığında gerçekleri görüyorsun... işte o an ya bunlarla savaşacak yada sonra savaşırım deyip ertelersin.... çünkü kafanı meşgul eden o kaadar çok şey vardır ki bir de bununla uğraşmayayım kafam hele bir sakinleşsin veririm ne de olsa dersin.... işte benim gibi burda olan birçok arkadaşımınn yaptığı hata bu!!!! ertelemek!!! sonuç ne pekala? aynaya bakın cevabı orda bulacaksınız... şahsen ben cevabı orda buldum. artık erteleme yok kızlar!!! iradeli olup bu hoşlanmadığımız durumdan kurtulmalıyız, yoksa her geçen gün bizim aleyhimize işliyor. ben de adamakıllı bugün başladım, tam 4 ay sonra sınavım var, aç kalmak spor yapmak başta bir külfet gibi göründü ama zaman geçip de sandalyeme oturduğumda göbeğimin olmadığını görünce daha iyi ders çalışacağımdan eminim. bu kilolar canımı o kadar sıkıyorki anlatamam... ders çalışırken çok acıktığımda ise yemek üzere bir kaseye kuru üzüm koydum. zora gelince sadece 1 ya da 2 tanesini ağzıma atıp onu bir güzel çiğniyorum, içindeki şekere odaklanıyorum, beynimin glikozu algılayıp kendini daha iyi hissettiğini anlayınca da yutuyorum. inanın çok iyi geliyor, deneyin. tabi 1 kaseyi birden bitirmemek şartıyla. şunu unutmayın ki tokluk hissi beyinde bitiyor, beyninizi kandırabilirseniz kurtulursunuz kilolarınızdan. hadi kızlar, kurtulalım şu kilolardan. ben şuan 71 kiloyum ve hedefim 60! tam 11 kilo vermem gerekiyor! haftada 1-1,5 kilo vermeyi planlıyorum. bu yolda sizin de desteklerinizi bekliyorum. güzelliklerle kalın

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 May, 2008 19:29

Ben çok yemiyorum da abur cubura dayanamıyorum. Bütün gün sırf çikolata ile dolaşabilirim..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.