Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Haz, 2008 05:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

selam ben nilüfer yeni üye oldum bende yıllardır rejim yapanlardanım Smile bu seferinat ettim ve izmirde oturmama rağmen ist.da diyetisyene gittim 10 kilo verdim daha sonra bırakınca 3 kilo geri aldım off Sad şu an 68 im benim boyum oldukça kısa bu yüzden kilo vermem lazım acilen benimlede paylaşırsanız biilgilirenizi çok minnettar olurum saygılarımla
Embarassed

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Haz, 2008 05:40

selam ben nilüfer yeni üye oldum bende yıllardır rejim yapanlardanım Smile bu seferinat ettim ve izmirde oturmama rağmen ist.da diyetisyene gittim 10 kilo verdim daha sonra bırakınca 3 kilo geri aldım off Sad şu an 68 im benim boyum oldukça kısa bu yüzden kilo vermem lazım acilen benimlede paylaşırsanız biilgilirenizi çok minnettar olurum saygılarımla
Embarassed

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 12 Haz, 2008 12:54

mrb ..bn 17 yaşındayım nilüfer abla..bn de uğraşıyorum zayıflamak için ama bi türlü başaramadım.bn 77 kiloyum,boyum 167 fln..yardımlaşabliriz istersen Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 13 Haz, 2008 18:06

ben diyetle demicem çünkü o lafı hiç sevmem.sadece düzenli beslenerek yani saatleri belirle ve o saatlerden şaşmadan yemekleride az yiyerek devam et inanki insana kendinden başka hiç kimse yardımcı olamaz..başarılar..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 21 Haz, 2008 17:46

bende yeni başladım diyete bazen kendime çok inanıorum bazense boşuna uğraşıomuşum gibi gelio... boyum 1.70 ve 84 kiloyum düşünün artık Sad ama yeter artık 4 yıldır bu şekildeyim bi sonu olmalı çünkü eskiden zayıftım.bana sabırlı olmakla ilgili tavsiyeler vericek arkadaşlara şimdiden teşekkürler Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.