Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Fikir Bir kolye ile kilolarınızdan kurtulun
 Sal 09 Ekm, 2007 09:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sadece kolye takarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz

ilgili ürün

Benial.com Diet Kolye

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ekm, 2007 11:17

yeter artık yeterrrrrrrrrr bu saçmalıklardan bıktık hepimiz.. bir kolye takıcam ve zayıflıyacağım öylemi güldürmeyin

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 hoş değil
 Sal 09 Ekm, 2007 15:02

yani....bir bu kalmıştı....80 ytl ye ...alınacak olan kolyeyle incelecekmişiz.....nescafe feryadına katılıyorum....bir de bunu deneyin diyor yaaa.kobayız ya biz....hayret bir şey.....

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ekm, 2007 15:48

cidden anlamadım bu kadar tepki vermenizi ifade olarak yanlış bir slogan vari söylediğim için sanırım. Sonuçta şıp diye zayıflatan bişey olsaydı herkes kullanırdı.
Kobay olmanız gibi bir düşüncemde olmadı. hepimizin zayıflamak için kullandığı yolardan biri sadece bunu belirtmek için söyledim.
eğer detaylı bilgi istiyorsanız.

www.biohealthchip

adresinden diet kısmında bakabilirsiniz. sadece bir alternatifi yazmaktı düşüncem tepkiniz için üzüldüm özür dilerim.

saygı ve sevgilerimle
hd

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ekm, 2007 15:53

öyle ya da böyle biz bu sitede bu tip şeyler görmek istemiyoruz...İnsanların duygularını arzularını bu şekilde maddiyat kapısı yapmaya kimsenin hakkı yoktur.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ekm, 2007 10:31

pardon ürünü öneren arkadaşım siz denediniz zayıfladınız mı.?yada böyle bir şeye
gerçekten inanarak mı yazdınız.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ekm, 2007 10:57

Bizler diyet ürünleriyle yıllar boyunca o kadar sömürüldük ki -şimdi siz iyi niyetle de yazmış olsanız- ARTIK YETER demek istiyoruz. Zayıflamak beyinle mide arasındadır. Yani sebep de biziz, çözüm de. O yüzden aramıza lütfen başka bir şey girmesin.

http://ayselce.blogspot.com

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 Ekm, 2007 14:49

yani kesinlikle hak veriyorum sonuçta bende aynı durumdayım. ürünü evet kullanıyorum kullanmasam kesinlikle yazmam zaten. Ürün en nihayetinde alternatif sağlık yöntemlerinden. vucudunuza özel frekanslar ile doyma hissini çabuklaştırıyor. yani çokta teknolojik bir insan değilim Smile anlatamadım. bir arkadaşımda uyku sorunu için kullanıyor oda sabahları dinç kalktığını söyledi. yani dediğiniz gibi herşey yine kendimizde bitiyor bunlar sonuçta alternatif çözümler.

sevgiler
hd

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ekm, 2007 20:07

halimedogan kusura bakmayın ama bence sizin niyetiniz bizimle kilo problemlerinizi paylaşmak falan değil daha ilk mesajınızda böyle bir yazı yazmışsanız bunda reklam kokusu ararım... niyetim kimseyi kırmak değil elbette ama bu sitenin amacı bu değil biz burda farklı şeyler paylaşıyoruz.... diyelimki sizin amacınız reklam vs.. değil sadece paylaşmak o halde neden tanışma faslını bile yapmadan böyle birşeye gerek gördünüz anlayamadım..

Lütfen kilo problemi olan kişileri TİCARİ araç olarak görmeyin...................................

üzgünüm ama ben bu konuda çok suistimale uğradım artık tahammülüm yok..........

bu uğurda başıma öyle şeyler geldiki zayıflatıcak diye girdiğim makinelerde bacaklarım yandı üstüne üstlük para kaybettim yani artık rica ederim gerçekten kullanıp etkili sonuçlar elde edilmedikçe böyle şeyler yazılmasın

tekrar tekrar yineliyorum ki amacım sizi kırmak değil.. ama ilk mesajınızda bu olmamalıydı diye düşünüyorum

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 Ekm, 2007 23:26

yani sadece sitenize üye oldum. konuyu gördüm ve yazdım. sonra tepkiler sitenize bir daha girmek bile istemedim. özür diledim konuyu 500 kere silmek için arandım ama nafile. ben bin pişman oldum. siz saldırmaktan bıkmadınız. kırıldım hemde fazla. sitenize girip bu şekilde bir yazı yazdığıma pişmanım eğer teknik biri varsa yazımı silse çok sevineceğim.
size hayatınızda başarılar dilerim. umarım insanları bu şekilde yargılamaktan vazgeçersiniz eğer bir çıkartımız şüpheniz varsa özelden de sorabilirsiniz buraya yazıp teşhir etmezsiniz.

size daha önceki kişilerin yaptıklarına çok üzüldüm.
böyle olmamalıydı. benden sinirinizi çıkarmamalıydınız. silemiyorum arıyorum ama ilk yazımı silemiyorum.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.