Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Komik merhabalar
 Cum 14 Eyl, 2007 16:06
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

siteye bugün üye oldum. şunu belirtmek isterimki diyet yapmıyorum. sadece sağlıklı beslenmeye önem veriyorum. Birde spor yapmayı çok seviyorum. Surprised
bana göre spor bir yaşam biçimi olmazsa olmazlardan. bu arada yağlar kasa çevrilmiyor arkadaşlar bunu gittiğim spor klubündeki beslenme uzmanı söyledi.yememe önem veren biri olarak. sabahları çok iyi bir kahvaltı yapıyorum . sabah kahvaltısı olmazlarda olmazlardan. en çokda kekikli zeytin. üstüne limon suyu tavsiye ederim:) öğlenleri çok acıkırsam belki salata. yada kan çekerim düşmüşse sütlü bir tatlı tercih ediyorum. akşam yemeği için saat 20,00 geçirmemeye özen gösteriyorum. ve ızgara özellikle ton balıklı salata Smile ve muhakak bir çorba ile başlıyorum. ara öğünlerde meyve olmazsa olmazlardan.ben bir meyve canavarıyım. ama akşamları çok acıkırsam kayısının içine ceviz koyup yiyorum. toplam 5 adet:)
hala aç hissediyorsam yoğurdun içine salata doğrayıp. çokazda zeytinyağı Smile yiyorum. sonra kendime sabah kalktığımda çok güzel bir kahvaltı yapıcam deyip. kendimi telkin ediyorum. tabi herkes gibi benimde kötü alışkanlığım var oda sigara Sad vazgeçemiyorum. ama spor yaparken hiç aklıma bile gelmiyor. umarım bende birgün bu mereti bırakırım. ama şimdi aramız iyi. spor yapmamı engellemiyor. Smile oda ayrı bir konu. neyse yazdıkça yazarım Smile bu konu çok uzun umarım herkes istediği ideal kiloya ulaşır. Fakat kilolu insanlar bence daha kendiyle barışık gibime geliyor. daha güleryüzlü , pozitif yada ben öyle görüyorum Smile

herkese girdikleri bu yolda iyi sonuçlar alma ümidiyle.....

mutlu kalınSmile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 14 Eyl, 2007 23:21
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

NAPRİ aramıza hoşgeldin seni tanıdığıma sevindim.... yazdığın mesajları okudum...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.