Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Eyl, 2007 14:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

herkese teşekkürler..tabiki sağlıklı olduğum için allaha şükrediorum ama insana ençok koyan şey gardrobumda 2 sene oncesine (yani 55 kilo iken) ait 36 beden ve s beden kıyafetler var ve bunları gördükçe sinirlerim bozuluyor..neydim ne oldum diorum..wanda nın da dediği gibi bi de doğum yapsam ne olacak..zaten çoğu doğum yapmış zayıflamış insandan daha şişmanım..bugun diyete başladım.sabah yürüyüşe çıktım ve ardından bi kaç hareket yaptım..ve henüz kahve haricinde hiçbişi yiyip içmedim..diceksiniz ki şimdi hiç sağlıklı değil diye ama napiim hele bi 63 e falan düşsem sonra daha dikkat edip sağlıklı bi şekilde kilo vericem ama şimdiye kadar denediğim rejimlerde 65 in altına düşemedim..ama bu sefer iddialıyım.kilo vermem gerekiyor.kış geldi bu hantallığın üstüne bir de kalın kazakları giyersem üstüm ne hal alıcak siz düşünün...Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Eyl, 2007 16:32

Selin ve Wanda hoşgeldiniz aramıza, kilolu olduğumuz için önce kendimizi sevmeme , kendimizden tiksinme fikrinden kurtulalım , sonra diyet psikolojisine girmememiz çok önemli belki sizler kadar kilolu değilim ukalalık gibi algılamayın sakın ama ben ne zaman diyet posikolojisine girsem bişey yememeyede çalışsam kilo vermekten ziyade alıyorum, ve beynimize sağlıklı inceliyorum sinyalleri vermemiz gerekiyor kendimizi şişko algılar ve sürekli bunu düşünürsek incelmemiz biraz sıkıntılı olur. ve en önemlisi açken kesinlikle yemiyoruz acıktığımızı hissettiğimizde de gerçekten midem mi beynimmi aç , bunu algılamak için (daada'nın yöntemi) bir bardak su içebilirsiniz hala kendinizi aç hissediyorsanız yemek yiyebilirsiniz ama yavaş yavaş çünkü doyma hissini yavaş yediğiniz zaman çok güzel alıyorsunuz, ve gerçekten acıktığınız için yemek yemekten zevk alıyorsunuz, ayrıca acıktığınızda sevdiğiniz yiyeceklerden yemeye çalışın ki tokken onlara gözünüz kayıpta tok tok yemeyin zaten acıktığınızda sevdiğiniz yiyeceklerden yerseniz tokken onları canınız çekmez çeksede nasılsa acıkacağım o zaman yerim diyebiliyorsunuz ve zamanla vücudunuz sizi ödüllendiriryor ama işin sırrı açıkmadan yememek ve doyma sinyalini alır almaz yemememek. . Tubinin ve pınarın dediği gibi ramazanda biraz zor oluyor ama yinede sisteme bünye alışkın olduğu için fazla yiyemiyorsunuz, moral bozmak yüzleri düşürmek yok sevgili selin ve Sayın Wanda Hocam . sadece açlık tokluk sinyali unutmayın kolay gelsinnnnnn.....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ekm, 2007 14:25

bende epeydir siteyi ziyaret edemiyordum.ilk üye olduğumda 8 kg vermiştim.ama şimdi hepsi geri geldiler.hatta fazlasıyla.diyet girince resmen depresyona giriyorum.banada yardım edermisiniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ekm, 2007 16:58

karabiberim hep beraber başarıyoruz, aramızda olmana sevindik elimizden geleni yaparız yapabileceğimiz bişey varsa ama sen zaten eski üye olduğun için biliyorsundur sadece motive ol yapabilirsin bizde yanındayız ....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 15 Ekm, 2007 18:27

teşekürler fanube siteye üye olduktan sonra çok aktif olamamıştım bu yüzden baya bi herşeyden habersiz kalmışım.telafi etmeme yardımcı olmanızı diliyorum.şimdiden teşekürler.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Tem, 2010 14:59

herkese merhaba ..
buraya üye olmak beni biraz mutlu etti..çünkü bu durumda olan tek kişi ben değilmişim onu anladım..herkesin bir amacı ve o da zayıflamak..ve bu da bnm amaçlarım arasında..o yzdn her türlü gelişmeyi buraya not edip bunu okuyanları motive etmeliyim..çünkü sizin yazdıklarınız beni motive etti..bugün diyete başladım(aslında bunları okuduktan sonra) ve kendime biraz güvenim geldi..biri 88 kilodan 58 e düşmüş ..ki o bunu yapabiliosa bn de yapabilirim..çünkü istenince yapılıomuş..bn iyice umutsuz olmuştum zayıflayamayacağım konusunda ama biraz moralim düzeldi:..şu anda diyetteyim ve sonunun iyi olcağına inanıorm..
bu arada şöyle bi not geçiyim istiorm..kışın ben 91 kiloydum 80 e indim..ama yaz geldi misafirler geldi ve bn şu anda 84 kilo oldum..önce aldığım 4 kiloyu vermeye çalışıorm ve sonrasında diyete kaldığım yerden devam edeceğim..lütfen bana cwp yazın ve bunu yapabilceğimi söyleyin..bu kendimi daha iyi hissettirecek..
okuyan herkese teşekkür ederim..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Tem, 2010 14:59

herkese merhaba ..
buraya üye olmak beni biraz mutlu etti..çünkü bu durumda olan tek kişi ben değilmişim onu anladım..herkesin bir amacı ve o da zayıflamak..ve bu da bnm amaçlarım arasında..o yzdn her türlü gelişmeyi buraya not edip bunu okuyanları motive etmeliyim..çünkü sizin yazdıklarınız beni motive etti..bugün diyete başladım(aslında bunları okuduktan sonra) ve kendime biraz güvenim geldi..biri 88 kilodan 58 e düşmüş ..ki o bunu yapabiliosa bn de yapabilirim..çünkü istenince yapılıomuş..bn iyice umutsuz olmuştum zayıflayamayacağım konusunda ama biraz moralim düzeldi:..şu anda diyetteyim ve sonunun iyi olcağına inanıorm..
bu arada şöyle bi not geçiyim istiorm..kışın ben 91 kiloydum 80 e indim..ama yaz geldi misafirler geldi ve bn şu anda 84 kilo oldum..önce aldığım 4 kiloyu vermeye çalışıorm ve sonrasında diyete kaldığım yerden devam edeceğim..lütfen bana cwp yazın ve bunu yapabilceğimi söyleyin..bu kendimi daha iyi hissettirecek..
okuyan herkese teşekkür ederim..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Tem, 2010 15:02

merhaba canım hosgeldın.... ıstersen bıze katıl arkadaslar bız de yarışalım bölümüne. orası oldukca canlı. bır de sen zaten basarmıssın bundan sonra da başaracaksın buna emınım. istedıkten sonra herkes yapabılır bız de yapacagızzz

TEBRİKLERRR

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 10 Tem, 2010 15:04

çok teşekkür ederim..hemen katılıyorum ..görüşmek üzere ..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.