Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ben de şişkoyum
Pts 24 Eyl, 2007 11:00

Pts 24 Eyl, 2007 16:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba ben nuran...35 yaşında 2 çocuk annesiyim..izmir de oturuyorum ..öğretmenim...bu gün nette gezerken diyet başlıgı yazdıgımda arama sitesine....karsıma bu hoş site çıktı ve günümü renklendirdi..benimle aynı şeyleri hisseden ne de çok insan varmış dedim ve ben de üye oldum...şubat ayında tanıdığıklarımın bahsettiği diyetisyene giderek yeter artık ben bu kiloları istemiyorum dedim ve 3 ay gibi bir zamanda 14 kilo verdim ama araya yazın girmesiyle 4-5 kilosunu geri aldım ....101 kilodan 87 ye düşmüştüm aslında daha yolun başında pes etmek beni son derece üzmekte....ne yapayım ne edeyim derken sizlerle karşılaştım şimdi lütfem yardımcı olun şu sistemi anlatın bana....ama ben açım hep açım ve yedikçe sinirim bozuluyor kendimden nefret ediyorum..ve yine yiyorum.gecen gün çocuklarıma aldıgım bir paket çikolatayı onlardan gizli odamda yedim..o anda beni mutlu eden yemeler sonra beni hasta ediyor..hissediyorum sinirlerim zayıfladı ama benim sinirleriminm değil bedebimin zayıflaması gerek ....ayyyy ay ...konuşun benimle ....benim diyet kardeşlerim...izmir de de kuralım şu diyet kardeşili olaylarını....hepinize sevgi ve saygılar..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Eyl, 2007 19:22

wanda emin ol hepimiz seni okadar iyi anlıyoruzki aslında sen kendinden değil bizdende bahsediyorsun acıkmadan yemeler sonra pişmanlıklar mutsuzluklar hepsini yaşadık ama artık yeter bak ben kendimi bildim bileli şişmanım çocukluğum dışında hiç mini eteğim olmadı.. hiç şöle uzun ve topuklu çizmeleri gönlümce giyemedim.. ben bir başlangıç yaptım çok yavaş ilerliyorum ama yavaşta olsa azmettim sende başla yapman gereken çok basit acıkınca ye doyunca bırak.. ben hep açım demişsin aslında değilsin aç olan miden değil nefsin canım ama doyurman gereken miden, nefsin değil..

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Eyl, 2007 20:29

wanda hoş geldin merak etme hep beraber başarıcaz bizde aynı durumdayız

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Eyl, 2007 20:36

wanda hoşgeldin aramıza.bizde şişmanız.işallah zayıflıyacağız.nescafenin dediği
gibi sistem basit.ama bunu kendine öğretmen gerekiyor.aıkmayı ve doymayı öğ
renmen lazım.gerçekten karnının açıkmasını öğren.en çok iştahını kabartan yiyecek
hangisi ise 1 hafta ondan uzak kalmaya çalış.1 hafta çikolata yeme mesela. öğrenirsin
emin ol.DR.OZAN TUNCERİN ADRESİNİ TIKLA.orda herşey yazıyor.sevgiler.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 teşekkürler
 Pts 24 Eyl, 2007 22:52

ilginize ve samimiyetinize teşekkür ederim....şimdi ilk olarak 1 hafta çikolata yemiyor muyum ve acıkınca mı yiycem...doyucam.ya sonra 3 saat sonra acıkırsam yine doyana kadar mı yiycem...eee sonra....valla nedense insanın inanası gelmiyor....bunun kısaca açıklaması yemek için değil yaşamak için ye...sanki...bilmiyorum dr un yazdıklarını okudum okudum ...ama birinin bana püf noktalarını anlatması gerekiyor..iyi geceler...ben su içip yatayım bari...Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 24 Eyl, 2007 23:49

malesef ben de şişkoyum:(üniversite öğrencisiyim.bundan 2 sene oncesine kadar 55 kilo idim.istediğim herşeyi giyiyordum.bir mağazaya gittiğimde üstüme yakışmayacak şey olmuyordu.s beden giyiyordum ve kolayca buluyordum bu bedende kıyafet.sonra ramazanda o kadar çok yedimki 1 ayın sonunda 55 kilodan 64 kiloya çıktım ve arkası geldi şuanda tam 67 kiloyum:(canım giyinmek istemiyor.kendimden iğreniyorum kaç aydır üstüme bir şey almıyorum:(eskiden biraz kilo aldığımda rejim yaptığımda hemen kilo verebiliyordum şimdi ise veremiyorum.hoş rejim de yapamıyorum artık ya:(daha 20 yaşındaim ve ben de istediğim şeyleri giymek istiyorum..uzun kazaklar giyip kemer takmak istiyorum ama uzun giyince göbeğim ve yan taraflarım o kadar çok belli oluyor ki kendimden tiksiniyorum:(ne yapıcam ben yaaa... Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bakalım ilk günüm nasıl geçecek
 Sal 25 Eyl, 2007 08:26

günaydın ....beni anlayan bayanlar belki de beyler...sabah uyandım yedi buçukda oğlumu okula hazırladım...kendimi dinledim ...yoooo karnımdan gelen bir gurultu yok aç değilim henüz....aslında şu ana kadar birşeyler atıştırmıştım bile kahvaltı öncesi...suyumu içtim...eşim oğlanı okula götürmüşken ben de açıp bir bakayım diyet kardeşiliğine dedim...selinncim biliyor musun ben hamile mağazasından alışveriş yapıyorum...genç kızken 65 kiloydum hafif kilolu ama hoş bir bayandım...şimdi 92 kiloyum ama eşim yine bana çok hoş bir bayan olduğumu söylüyor...bence çeyrek porsiyonlar (50 kiloluk kızlara ben ööle diyorum ) gibi giyinmene gerek yok...bak ya 90 kilo olsan ne yapacaksın...ama ablan olarak sööliyim bu gidişe dur de bence bir de doğum yaptığını düşün...
bakalım az önce eşime anlattım dr un yazılarını gösterdim....acıkınca yiyicem artık dedim...şaşırarak sordu...eee sen acıkmadan mı yiyordun diye...25 eylül 2007 ... bu gün bir dönüm noktası olur umarım...dün daada yı okudum yeni fotosunu göremedim ama bu sistemle vermilş epey kilo....ben de 40 beden olmak istiyorum..biliyor musunuz gardrop ta 38 den 50 bedene kadar giyeceklerim var...traji komik bir durum aslında...
sevgiler...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Eyl, 2007 08:41

hoşgeldiniz wanda ve selin...nescafe ve pınarın da dediği gibi sistem oldukça basit.ayrıca baksana sen uygulamaya başlamışsın bile Smile kendini dinliyorsun. ben de bu sistemi ilk öğrendiğimde eşim de bana aynı tepkiyi vermişti Smile sen acıkmadan mı yiyorsun diye Smile ben şimdi ramazan nedeniyle sekteye uğradım pek uygulayamıyorum ama bitince aynen devam. merak etme bir süre sonra bu bir yaşam tarzı haline gelecek ve çok çabuk adadpte olacaksın

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Eyl, 2007 10:28

tubicim evet ramazanda uygulamak biraz zor oluyor.iftar iyi acıkmış oluyorum ama
sahurda acıkmadan yiyorum.ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum.gerçi vücud sis
teme alıştığı için sanırım.ben yemekten sonra çok çay içerdim eskiden.şimdi içemiyorum.
patlıyacakmış gibi oluyorum. bir iki bardak içtikten sonra bir yudum bile içemiyorum.
yemek miktarını daha az tutarsam daha rahat oluyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Eyl, 2007 10:33

selincim haklısın kilolu olunca insan kendiyle barışık olamıyor ama.yinede kendinden
tiskinme.geri dönüşü olmayan birşey değil bence.yaşın genç verirsin kiloları.
sağlıklı olduğun için mutlu et kendini.hem 10 kilocuk gider merak etme..Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.