Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
Yeah basarmak istiom artik lutfen yardim edin arkadaslar lutfennn
 Çar 19 Eyl, 2007 01:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaslar ben 18 yasinda genc bi kizim ama fazla kilolarimdan kurtulamiom ve birinin yardimina cok ama cok ama cok ihtiyacim var ne alisveris e gitmek istiom ne kendime bakmak istiom kendimi igrenc hissediom sevdigim cocuk beni sevmio kilolarim yuzunden lutfen arkadaslar bana destek vermek usteyen bana yazsin.... lutfennnnnn

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 Eyl, 2007 22:43

sedefcim senin gibi genç bi kıza bu karamsarlık yakışmamış, sen zaten incelmeye karar vermişsin bide yanına dkz yi ekle oldu bitti...... acıkınca istediğini ye, yavaş ye ama , doyduğun anda bırak, o kadar, değilmi motivasyon prensesleri tubi, pınar.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 19 Eyl, 2007 22:56

fanube canım.prenseste olduk valla.değme keyfimize.sedefcim kilolardan önce
sen sevdiğin çocuktan kurtul canım.seni dış görünüşün için seven sevmesin
zaten.(şimdide güzin abla gibi hissettim kendimi).kendini üzme.kendine haksız
lık etme.bu kiloları alan sensen ,verebilirsinde.fanubeciminde dediği gibi beslen
meye çalış.miktarlara dikkat et.kaç kilosun. başarırsın .

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 01:01

ben senelerce bu sorunu yasadim... kilo ver deyip durdular.. onlarin derdi estetik sex canim acik konusalim artik... amaclari farkli oluyor... ama boyleykende seni tatli bulanlar varsa ileri biraz gitmekten korkuyorlar

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 msj a cevap
 Per 20 Eyl, 2007 01:37

sagulun arkadaslar onerilerinizi dikkate alicam ve bu kilolarimdan kurtulicam insaallah... alanda benim vermesi gerekende benim ama o kadar cok istiyorum ki bu kilolardan kurtulmak 15 kilo vermem lazim o zaman 65 kilo olucam ve oda bana yeter sevdigim cocuga gununu gostermem lazim. ewt aslinda haklisiniz benim dis gorunusume gelen hic gelmesin bunuda biliom ama kiloda onemli arkdaslar ne olursunuz desteginizi esirgemeyin benden...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 08:46

sedef selamlar,hoşgeldin

burda sadece motive sağlayabiliriz.kendi iradenle azminle kilolarından kurtulacaksın.herşeyden ye ama az az ye.TADIMLIK olsun Smile

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 17:48

tadimlik umarim yaparsin Smile

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 19:28

ay ay ay su hayatta en cok istedigim sey su 15 kilodan en kisa zamanda kurtulmak ve bunun icin elimden geleni yapacagim. kendime soz veriorum abur cuburu birakicam benim en buyuk sorumun abur cuburlar ama artik yok yok yok yapacagim ve hayattaki en buyuk istegimi basaracagim yapmaliyim bunu kendim icin basarmak zorundayim.... ve bu sitede gercekten kilo veren insanlari gorunce ben neden yapamiyim diyorum yeniyim bu siteye ve cok da guzel birsey .... arkadaslar irademe yenik dusmicem ve basaracagim bunu herkes gorsun ozellikle de birileri bana gulenleri ... hayattaki en buyuk armuzu basaracagim pes etmek yok....ARKADASLAR DIYET SIRLARINIZ VARSA LUTFEN BANA SOLEYIN. BIDE SPOR YAPMAM SART MI...

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 19:29

ay ay ay su hayatta en cok istedigim sey su 15 kilodan en kisa zamanda kurtulmak ve bunun icin elimden geleni yapacagim. kendime soz veriorum abur cuburu birakicam benim en buyuk sorumun abur cuburlar ama artik yok yok yok yapacagim ve hayattaki en buyuk istegimi basaracagim yapmaliyim bunu kendim icin basarmak zorundayim.... ve bu sitede gercekten kilo veren insanlari gorunce ben neden yapamiyim diyorum yeniyim bu siteye ve cok da guzel birsey .... arkadaslar irademe yenik dusmicem ve basaracagim bunu herkes gorsun ozellikle de birileri bana gulenleri ... hayattaki en buyuk armuzu basaracagim pes etmek yok....ARKADASLAR DIYET SIRLARINIZ VARSA LUTFEN BANA SOLEYIN. BIDE SPOR YAPMAM SART MI...

Yeni Üye
Yeni Üye

uk.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Eyl, 2007 19:30

ay ay ay su hayatta en cok istedigim sey su 15 kilodan en kisa zamanda kurtulmak ve bunun icin elimden geleni yapacagim. kendime soz veriorum abur cuburu birakicam benim en buyuk sorumun abur cuburlar ama artik yok yok yok yapacagim ve hayattaki en buyuk istegimi basaracagim yapmaliyim bunu kendim icin basarmak zorundayim.... ve bu sitede gercekten kilo veren insanlari gorunce ben neden yapamiyim diyorum yeniyim bu siteye ve cok da guzel birsey .... arkadaslar irademe yenik dusmicem ve basaracagim bunu herkes gorsun ozellikle de birileri bana gulenleri ... hayattaki en buyuk armuzu basaracagim pes etmek yok....ARKADASLAR DIYET SIRLARINIZ VARSA LUTFEN BANA SOLEYIN. BIDE SPOR YAPMAM SART MI... Question

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.