Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 merhaba bende yeni geldim
 Pzr 16 Eyl, 2007 21:14
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba ben 2 gün önce geldim bu siteye bayıldım ok adar içten o kadar samimisinizki kabul ederseniz benide aranıza alın özellikle şu dkz olayı ilgimi çok çektii Smile gasme87 hotmail com benim msn eklerseniz sevinirim Smile:)kilo vermeniz dileğiyle not:forumda yanlış msjlar gönderdiysem özürdilerim tam kavrayamadım forumu Crying or Very sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Eyl, 2007 08:12

gasme hoşgeldin aramıza Smile sen haftasonu bi hayli yazmışsın sanırım ama buraya haftasonu çok uğrayan olmuyor,ayrıca sanırım Ramazan olmasıyla da alakası var sanırım. Smile zaten oruç olduğu için kimse yeme içme olayına kafayı takmıyo Smile üzülme biz buradayız dkz ile ilgili olarak elimden geldiğince yardımcı olabilirim Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 birkaç soru
 Pts 08 Ekm, 2007 15:14

Bugun bir tesaduf sonucunda bu siteye rastladim ve cok ilgimi cekti. Ama birkac konu kafama takildi, bu konuda bilgili birileri sorularimi yanitlarsa cok sevinirim Smile

1)icecekler konusunda ne oneriyorsunuz?

2)Eger aciktigimizda yemek yenilecek bir ortamda degilsek ufak tefek birseylerle (meyve, biskuvi) ertelemelimiyiz yoksa gercek bir yemek yiyecegimiz vakte kadar ertelemelimiyiz?

3) Vede meyveyide sadece aciktigimizda bir ogun olarak mi yiyoruz yoksa aralarda acikmadanda yiyebiliyormuyuz?
Tesekkurler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.