Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Eyl, 2007 21:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

evet ben eskiden iftarımı 1 kase çorbayla açardım hemen kalkıp namazımı kılardım akşam namazı ertelenemiyor ya o yüzden sonra sofraya döndüğümde canım bişe istemezdi,acıkırsamda ya yemek atıştırırdım yada meyve yerdim canım hangisini istiyorsa işte.ve ben eskiden zayıftim biliyormusunuz:((((

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Eyl, 2007 22:04

59 çok değil hayatım sen hala zayıfsın

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 13 Eyl, 2007 08:16

sezincim sen onun 59 olduğuna bakma.Boydan kaybediyo görümcem Very Happy Hakkaten biraz vermesi lazım 10 değilse de 5.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 ilk sahur
 Per 13 Eyl, 2007 10:35

ilk sahuru bu sabah yaptık. Hepimizin Ramazan'ı mübrarek olsun. İbadetimizi yaparken DKZ'yi de uygulayabiliriz umarım. Bu sahurda kahvaltı ettik. Sabah 4.30'da yememize rağmen ben hala tam olarak acıkmamıştım. Çünkü dün akşam sürekli atıştırdım ((Akşam eve gelince de (17.00) 3 dilim börek yedim. Çok da güzel doydum. Bir daha da acıkmam sandım. Bir saat sonra çocuklara koyduğum balığın ucundan kenarından yedim. Küçük bir salkım üzüm yedim. Aradan 2 saat geçmeden tekrar canım bir şeyler yemek istedi. Midem aç değil gözüm aç. Tipik bir Aysel gecesi yani. Dolapta taze fasülye ve pirinç pilavı vardı. Onları çıkardım yedim. Üstüne de bir kaşık çikolata ve ekmek arasına helva koyup yedim. YEDİM YEDİM YEDİM... sonu ne ki bu işin:())
Dünkü yediklerimden sonra üzüldüm biraz. Neredeyse 10 gündür acıkma doyma sinyallerine çoğunlukla uyuyordum. Midem aç değilken yemeklere saldırmak. Bunun ne gibi bir mantığı olabilir ki? Dün gün içinde yaptıklarımı listelemeli ve yanlışı nerede yaptığımı bulmalıyım.

Herkese mutlu günler dilerim:)

http://ayselce.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 13 Eyl, 2007 10:46

ayselcim takma kafana sen diyette değilsin ki...duygusal olarak bazen tok olduğumuz halde yiebiliyoruz bu problem değil yani. SAhurda tok yeme olayına gelince dkz nin bunun için de bir çözümü var. DKZ de tok olarak yediğimizde geç acıkıyorduk hatırlarsan kitaplarda da var bu. Eh zaten sonuçta yaklaşık 14,5 saatlik bir süreci aç geçireceğimiz için bu tok olarak yediklerimizz zaten enerji ihtiyacımız yüzünden yakılacaktır.sahur çok problem değil ama iftarda bütün yemeklere saldırmamaya özen göstersek yeter.. Sakin Sakin Smile

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 14 Eyl, 2007 10:20

Dün -Allah kabul etsin- ilk orucumuzu tuttuk. Sahurda kahvaltı ettim (ekmek, peynir, domates, salatalık, 2-3 tane de sucuk yedim.). İftarı hurmayla açtıktan sonra Nescafe'nin önerisine uyarak 1 bardak ballı limonlu su içtim. Arkasından da mercimek çobası ve ekmek yedim. Sofradan kalkmadan biraz ara verdim yemeğe. 3-4 dakika kadar. Ana yemekte bulgur pilavı ve patlıcan yemeği vardı. Salata ve bulgur pilavı koydum tabağa. Onları bitirince 2 kaşık kadar da patlıcan yemeği yedim. (Patlıcanı, kırmızı biberi közledim. Az kıymayı soğanla kavurup üsüne közlenmiş biberi, patlıcanı ve küp küp doğranmış domamtesleri ilave ettim. Yemek gayet leziz ve hafif olmuştu. Dün bu yemekten çok az yediğimiz için bugün de iftarda baş yemeğimiz olacak. Yanına da erişte yapacağım.) Arada acıkırsam bir şeyler atıştırırım diye düşündüm. Ama yediklerim gayet yeterli olduğundan acıkmadım. Çay keyfiyle günü tamamladım. Bakalım bugün nasıl geçecek? Herkese iyi günler...

http://ayselce.blogspot.com

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 12:34

ya eğer ben böyle gidersem valla zayıflarım,canım bişe istemiyor...sahurda 1 kase çorba içiyorum,iftarda 23 bardak su, kesinlikle eksik olmaz çorba içiyorum yemeğe yer kalmıyor,öyle şiştim patlıcam muhabbetini de sevmem çok gıcık bi durum oluyor kendileri davul gibi hissediyorum o zaman kendimi,evet tüm gün yediğim bunlar ha bi de tatlı var başım çok dönüyor benim o yüzden atıştırıyorum.bu kadar tartılma takıntımda yokki tartılsam en kısa zamanda bakalım bi değişiklik varmı...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 12:34

sezin 49 la evlendim ben ama şuan 59 um:(((

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Eyl, 2007 22:50

hüzünler güzeli yinede çok almamışsınki bence kendine stres yapmadan vermeye çalış ben 47 kiloyla evlendim doğumlardı bebek büyütmekti 85 oldum. alması kolayda vermesi çok zor.napıcaz bilmiyorum fena kilitlendim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Eyl, 2007 16:54

ben 20 yasındayım 70 kiloyum zayıflamaya çalışıyorum SadSad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.