Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Kas, 2007 14:56
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar herkese merhaba

bende aranıza yeni katıldım.güzel şeyler paylaşılıyor.bende çok çektim kilomdan.en son yemekten kendimi kaybettiğimde 96 kilo çıktım tartıda.ve ogünü asla unutamam. Surprised sonra karar verdim ve 75 e düşmeyi başardım.ama daha vermem gereken kilo var.biliyorum.benim için uzun bi süreçti 1.5 yıla yakın verdim.arada bıraktığım bile oldu.ama şimdi yine azimlendim.hhedefim 60 kiloya düşmek.umarım başarırım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yeah Merhaba
 Cum 09 Kas, 2007 01:13

Merhaba... Ben de yeni geldim aranıza Smile Bir dünya blog arasında dolaşırken, Asortik Krep'in profil sayfasında gördüm burayı. Faydalanacağım bilgiler olduğunu sanıyorum. Umarım mümkün olan en kısa zamanda hepimiz en sağlıklı kilomuza kavuşuruz... Sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yeah Merhaba
 Cum 09 Kas, 2007 01:13

Merhaba... Ben de yeni geldim aranıza Smile Bir dünya blog arasında dolaşırken, Asortik Krep'in profil sayfasında gördüm burayı. Faydalanacağım bilgiler olduğunu sanıyorum. Umarım mümkün olan en kısa zamanda hepimiz en sağlıklı kilomuza kavuşuruz... Sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik Re: tanışma
 Cum 09 Kas, 2007 01:14

ozgy demiş ki:
merhaba ben özge özel bi hastanede beslenme ve diyet uzmanı olarak çalışıyorum.sormak istediğiniz bişey olursa cevap vermeye hazırım.yardımcı olabilirsem çok sevinirim.hoşçakalın..

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Kas, 2007 12:00

ozgy aramıza hoşgeldin gerçekten aramızda böle birinin bulunması beni çok mutlu etti ben kilo veremiyom takıldım kaldım 65de Crying or Very sad ama benim bayramdan önce 5 kilo vermiş olmam lazı bana yardımcı olabilirmisiniz lütfenn..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 16 Şub, 2008 18:27

merhaba ben şimdi 63 kiloyum ve sürekli kilo alıp veriyorum geçen sene 54 kadar düştüm ama gene aldım kiloları kusma hastalığınada kıyısından yakalandım ama kendi kendime yendim gibi ama tam değil istifra etmiyoruma şimdi ama çok yemek yiyorum ve kötüye gidiyor
doyma hissimi kaybettiğimi hissediyorum psikolojik yardım almam gerekiyor bunu hissediyorum ama bi taraftan istemiyorum tek başıma başarmak istiyorum kilolu olmaktan
nefret ediyorum kilolarımla başım belada çok yediğime midemin açıdığını hissediyorum lütfen fikir verin şimdiden teşekkür ederim iyi günler

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.