Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ben geldim
 Cmt 08 Kas, 2008 00:31
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba herkese ama sanırım pek kalabalık değiliz ben biraz önce üye oldum aslında aylardır diyet kardeşliğindeki yazıları takip ediyorum kısmet bugüneymiş en çok da diyete başlama kararı aldığım günler okuyordum (tabii diyete sabah başlayıp akşam diyeti bitirince buraya üye olmak zorunlu gibi geldi bana)ama bu kez yarın başlıyorum ve devamı gelecek umarım herkese iyi geceler henüz neyi nereye yazmam gerektiğini pek bilemiyorum umarım doğru yazmışımdır herkese kolaylıklar diliyorum Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 08 Kas, 2008 20:24

merhaba hoşgeldin. ben de yeni üye oldum burdaki yazılar insanı gaza getiriyor Smile umarım ulaşırsın istediğin kiloya

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Kas, 2008 13:05

burcak demiş ki:
merhaba hoşgeldin. ben de yeni üye oldum burdaki yazılar insanı gaza getiriyor Smile umarım ulaşırsın istediğin kiloya
teşekkürler sende hoşgeldin umarım sen ulaşırsın çünkü ben dediğim gibi yine sabah başlayıp akşam bıraktım Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Kas, 2008 20:08

yapma böyle. biraz kararlı olman lazım ben de akşamları diyetimi bozardım bisküvi çikolata ne bulursam yerdim çünkü akşama kadar aç kalırdım ama şimdi sürekli birşeyler yiyorum( abur cubur değil tabiki, elma salatalık havuç form bisküvi falan) bir de sürekli yürüyorum bazen canım çikolata istiyor kendi kendime delimisin sen saatlerce yürüyüp de 2 dakkada yazık edeceksin emeklerine falan diyorum kendimi motive ediyorum. bence sen de yapabilirsin. 2 kilo versen devamı gelir zaten. istersen yarışabiliriz Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.