Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 lahana diyeti çok süper okuyun görün
 Cum 07 Eyl, 2007 11:48
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ya daha 14 yaşındayım ama demediğim sey kalmadı.zayıflıcam die yapmadığım diyet kalmadı. ne duysam yaptım. bir zamnlar lahana diyeti çok modaydı.herkesin dilinde şu yapmış su kadar vermiş bu yapmış ip ince olmuş gibi bir sürü laf e insan haliyle denemek istio.lahana aldık. annem pişirdi. beni uyarmıştı aslında yapamazsın falan die ama ben ısar ettim kıramadı.aldı ve yptı. tadi iğrençti sabah kalktım bi tabak yiyemedim bile iğrençti.akşama kadar onla durdum. okuldan sonra tekvondo var dı o gün .antiremen yaparkan başlangıç iyidi ama sonra bir mide bulantısı tuttu. Shocked yani anlam veremedima am lahanadandır galiba eve geldim ve aynene yemeye devam başladığım gün btti diyet Very Happy ve koca bir yencere lahana çöpe gitti. lahana diyetini denemeyen kalmadı bizim ailede. Laughing dedmde yaptı yiyemedi döktü yengemde yaptı dayanamıyorum dedi o yedi ama bi daha dvam etmedi galiba sakın yapmayın tadı iğrenççç ayrıca tek besino oluyo iğrençççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç Shocked

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 13:47

şimdide lahana diyeti yapcan sandım okumadan önce kızacaktım.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 13:48

bende zaten bilerek böle yazdım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 13:57

pınarcım bizi sinir etmek için özellikle yapıyor.Burda ben ciddi ciddi bir dalga geçme olayı olduğuna inanmaya başladım sanırım sen haklısın.Burda seni ciddiye alıp yardım etmeye çalışan insanlarla böyle dalga geçmeye hakkın yok 20kilo. Çok ayıp oluyor.

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:07

hayır ya ben sadece şaka olsun diye yaptım ve gerçekleri yazdım sizinle dalga geçmiyorum offffffff

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:13

blogum nasıl resim atcam söleyin resmim atıyım beni görün ok

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:14

blogum nasıl resim atcam söleyin resmim atıyım beni görün ok

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:22

bloğunu görebilmemiz için blog adresini yazmalısın 20 kilo

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:24

yazcam ama resim yok bloğum da yani resim nasıl atcam bloğuma ?

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 14:41

neyse bilmiyosunuz galiba ya ben nie sizle dalga geçiyim ki ya.hem niyetim dalga geçmek olsa burda ne işim var . dalga geçebileceğim bir çok site var nete. bakın adım AYLİN. bana 20 kilo yerine AYLİN de diyebilirsiniz. sonra YAŞIM 14 fakat bu isim yaş falan yazan yerde neden 13 yazıo anlamadım. sanırım bi hata oldu.93 DOĞUMLUYUM.evde bi tartı vardı onda tartıldım 70 kilo çıktım. ama yanlış tartığını biliyodum . sonra dijital tartı aldık onda dün tartıldım kilom 72,5 çıktı. bu gün yine tartılodım kilom 72,2 çıktı.bu sene lise 1 e başlıycam. boyum 1,65.yapı olarak iri bi yapıya sahibim. annem çalışıo. babamda tabi.kardeşim yok. spor olarak haftada 3 gün tekvondaya gidiyorum yaklaşık 7- 8 ay önce yazıldım tekvondaya. ama zayıflayamadım sadece sporla sadece biraz şekil aldı vücudum belim falan belli oldu. hala devam ediyorum tekvondaya. başka yazıcak bişi kalmadı sanırım. yalan sölemiyorum ya da dalga geçmiyorum kimseyle sormak istediğiniz bişey varsa sorun onu da yanıtlayım. gerçekten bu dediklerim doğru. ama inamak istemiyosanız inanmayın. o sizin bileceğiniz birsey.anlamadım ya burdaki herkese inanıyosunuz ama bana inanmıyosunuz doğruları söledim halde yok dalga geçion diyosunuz.gerçekten niyetim sadece diyet hakkında konuşmak.ben bu siteyi çok sevdim başaranları gördükçe ben de yapabilirim diyorum ve diyetimi bırakıp eski yeme alışkanlığıma geri dönmüyorum.bu da bu site sayesnde. ayrıca akşam annemler gelince burda okuduklarımı annemlerle paylaşıyorum. evet bu kadar ... inanmak istemiyosanız siz bilirsiniz...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.