Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 işte benim hikayem
 Sal 04 Eyl, 2007 22:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ben kilo almaya 13 yasında basladım o yaslarda 50 kilo fena deildi sınavlar arkadslarla gezmeler felan derkan kendimi 60 larda buldum annemin israrıyla diyetisyene gidip 5 kilo verdim sonra diyeti bi kaç gün brakınca o 5 kiloyu geri aldım diyetisyene bi daha gitmeme kararı aldım geçen sene 65 kilo idim bu sene bası tam 73 kilo oldum 17 yasında bu kilo ben de sasıp kalmıstım arkadslarım ailem akrabalar ve sokaktaki insanlar bile kiloma laf ediyordu ben de depresyonlara girdim ve bi anda ozan tuncerin kitabı ile karsılastım ve bilin ne oldu sekiz kilo verdim ve yola devam sizin sayenizdede daha cok motive oluyorum saolun arkadaslar

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 23:22

evet bu benim hikayeme çok benziyo bende 14 yaşındayım ama eylülün 26 sında 15 olcam ve bende 70 kiloyum galiba yani tartımız doğru olmaya bilir yarın düzgün bi tartı alcaz o zamn daha doğru olur.ama ben daha hiç kilo veremedim.zaten bu gün 4. gün oldu.yarın dan sonra gramlarımı ölççem bakalım kaç gram veriom.sana da baba da kolay gelsin.bol sanş...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 23:37

lazyy aynı kaderi paylaşıyoruz kardeşim.20 kilocum senle de..yaşlar da yakın olunca..ya gençlikte daha da uyuz oluyo nefret ediyorum laf söleyen kendini bilmezlerden.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Eyl, 2007 23:44

rouge ablacım bende her yere yazıyorum ama.lütfen kendinizi üzmeyin .kıyamam ben size.herşey bizim elimizde.almakta vermekte.ilk önce kendinizi rahatlatın.sonra hepsi gider kiloların.öptüm

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.